Будь-яка дівчинка хоче бути найкрасивішою, а волосся – це важлива складова краси, тому зачіска грає велику роль в дитячому образі.

З цієї статті ви дізнаєтеся, як зробити зачіски для дівчаток на короткі волосся.

Простий зачіски на короткі волосся, звичайно, є хвостики. Ось кілька нескладних, і при цьому цікавих способів зробити зачіску з хвостиками.

• Звичайний хвостик.
Розчешіть дитині волосся, а потім заберіть ззаду хвостик. При бажанні можна прикрасити його симпатичною гумкою або шпилькою, або ж зробити два хвостики, попередньо розділивши волосся навпіл.


• Розгалужуються хвостики
Зберіть верхню частину волосся в хвостик і закріпіть заколочкою. Нижню частину додайте до верхньої і також закріпіть. Ця зачіска хороша тим, що можна не обмежуватися двома частинами волосся, а дати волю фантазії і створити на голові дитини цілу мережу переплітаються хвостиків. Найголовніше в цій справі – стежити за симетрією.

Зачіски для дівчаток з кісками

Всі ми в школі носили коси. Воно й не дивно, адже кіска – це зручний і при цьому гарний варіант зачіски для дівчаток навіть на короткі волосся.

• Дві кіски, зливаються внизу в одну
Попередньо розчесані волосся розділіть навпіл і заплетіть кіски, але не до самого кінця. Враховуйте, що буде краще, якщо ви з’єднаєте їх в одну так, щоб вільного простору між новою кіскою і головою дитини не було. Внизу скріпіть кіски красивою гумкою.
• Кошик
Розчешіть волосся дитини і почніть плести кіску приблизно біля скроні. По мірі плетіння добирайте пасма і таким чином рухайтеся по колу. Коли ви доплели до того місця, звідки почали плести, зав’яжіть тонкої резиночкою косичку, сховайте її під кінець вже заплетену частина і закріпіть невидимкою.
• Колосок
Розчешіть волосся на маківці візьміть три прядки і починайте плести, при цьому по мірі просування підбираючи з обох сторін нові пасма. В результаті виходить дуже гарна коса, яку можна додатково прикрасити стрічкою або красивими шпильками.
• Бічний колосок
Попередньо розчесані волосся зачешіть на один бік. Почніть косу як прямий колосок, але рухайтеся лише по одному краю. Не затягуйте волосся занадто сильно, легка недбалість буде надавати волоссю пишність. Доплетенную костичку закріпіть красивою гумкою.

Святкові зачіски

• Для свята в школі чи садочку чудово підійде зачіска з накрученими кучерями. Завийте чисті волосся бігудями або праскою, але будьте обережні, дитячі волосся дуже ніжні. Пасма біля скронь закріпіть за вухами красивими шпильками.
• Другий варіант ошатної зачіски також заснований на використанні завитого волосся. Відокремте пасма з обох боків голови, перекрутіть їх в джгути і скріпіть на потилиці. При бажанні можна прикрасити красивою заколочкою.
Варто батькам проявити трохи фантазії, і дитина буде виглядати стильно кожний день незалежно від того, будні чи свята.