Першим випускним в житті дівчинки стає прощання з дитячим садком. Потім слід школа, яка завершується урочистим випускним вечором. Але і для дівчинки і для дівчини дуже важливою є зачіска на випускний.

Зачіски для дівчаток на випускний в дитячому саду

Виконуючи красиву зачіску для дівчинки, слід використовувати мінімум лаку і інших косметичних засобів. Також не варто використовувати гарячу плойку. Занадто пишні і дорослі зачіски будуть відволікати від природної краси дитини.

Зачіски для дівчаток на випускний варто підбирати відповідно з розміром волосся.

Зачіски для волосся значної довжини допускають безліч варіантів, але коси продовжують залишатися актуальними і затребуваними. Кращими варіантами використання кос будуть:
— проста і гарна коса колосок з трьох пасом;
— щільно прилеглі до голови, французькі кіски з рівним проділом між ними;
— кошик, виконувана з декількох кісок, які обплітають навколо голови;
— коса, виконана у формі риб’ячого хвоста;
— коса водоспад;
— об’ємна зворотна коса.
Відмінним доповненням до косичкам стануть стрічки і банти. Цікавими ідеями для довгого волосся можуть стати метелики і гульки.

Для короткого волосся також добре підійдуть локони, доповнені обручами, пишними бантами і квітами.

Можна відокремити чубок, зачесав інші локони тому з подальшою завивкою і скріпленням невеликою кількістю лаку. Актуальні косички у формі сердечок і змійок.

Середні волосся допускають велику різноманітність від кісок і до плетінь і джгутів.

Красиво будуть виглядати пучки і сіточки, складені з джгутиків. Хорошим варіантом буде поєднання хвостика і кісок.

Зачіски для дівчаток на випускний у школі

Випускний у школі надзвичайно важлива подія для дівчини і без особливої зачіски тут не обійтися. Вибір зачіски виконується в залежності від форми обличчя, фігури, довжини волосся і вбрання. Модні зачіски для дівчаток на випускний зроблять свято незабутнім.

Для короткого волосся стильно і романтично будуть виглядати великі локони. А дрібні локони створять вишуканий образ. Коротке каре можна перетворити на святкову зачіску прикореневих начосом і засобами укладання або завивши великі пасма. Добре будуть виглядати креативні, нарочито безладні зачіски. Зачіску доповнюють аксесуари від кольорів і простих гумок і до перлинних ниток, гребінців та шпильок.

Для середніх волосся хорошим вибором стануть хвиляста укладання або великі локони. Добре виглядає строгий пучок у поєднанні з вільними пасмами, фиксируемыми лаком. У цьому сезоні актуальна коса типу риб’ячий хвіст. В тренді асиметричні укладання. Стильним рішенням буде при одному відкритому вусі заховати інше локонами або красивим начосом. Можна зачесати на прямий проділ, що обрамляють обличчя волосся.

Зачіски на дівчаток на випускний з довгим волоссям дають великий простір для польоту фантазії.

У моді знову коси. Вони можуть бути оформлені водоспадом і заплетене сіткою. Знову актуальний скромний колосок. Коси доповнюються шпильками або хитромудрими шпильками.

Покази на подіумах повертають моду на кінський хвіст. Його доповнюють начоси, завиті локони або стрічки. Добре будуть виглядати локони, укладені каскадом.