Сучасні дівчата не тільки стежать за красою, але й активно підтримують форму, відвідуючи спортзал, займаючись бігом, іншим видом спорту або вправляючись будинку вранці. Проблема занять спортом – заважають волосся. Незалежно від виду спорту, необхідно зробити зачіску для занять спортом.

Враховуйте свій графік миття голови і тренувань. Краще всього мити голову після занять, особливо при довгих і жирних волоссі. Під час навантажень піт і шкірне сало виділяється активніше, відповідно волосся швидше загрязнятся.

Пучки і тугі хвости при всій зручності теж не підходять для занять.

Шкіра голови сильно натягується, з-за чого надходить менше крові в волосяні цибулини. Волосся стають тьмяними і млявими. А під силою тяжіння від такої зачіски під час активних дій цибулинки будуть висмикувати, провокуючи випадання волосся.

Ідеальний аксесуар для занять спортом – стрічка-пов’язка.

Вони чудово фіксують волосся. Ви завжди можете підібрати підходящу саме вам.
>
Якщо робите хвіст, він повинен бути дуже легким. Просто перехопити волосся нетугий гумкою внизу, нижче потилиці біля самої шиї. Якщо волосся довге, можна перехопити їх другий гумкою трохи нижче першої. Або зробити з хвоста петельку, просунувши пасмо через гумку.

Для довгих волосся, коса, як і раніше, є дуже зручним варіантом.

Головне, не заплітайте її надто туго. Можна поекспериментувати з різними плетінням і здивувати всіх стильною зачіскою навіть у фітнес-центрі.

Чубчик або короткі пасма можна заколювати крокодилами або затискачами. Крабики і невидимки краще не використовувати.

Не ведіться на поводу у моди і глянцю, що зображує спортсменок з тугими хвостами і пучками. Адже можна виглядати красиво і піклуватися про здоров’я волосся одночасно!

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки