Зачіски на бік підходить для будь-якого типу обличчя. Вони чудово поєднуються з різними нарядами. Дуже модні зачіска на довге волосся на бік буде виглядати з розкішним вечірнім платтям, одягненим на особливу урочистий захід.

Зачіска може бути виконана в поєднанні з різними косами, хвилястими локонами. Можна використовувати для прикраси волосся різні шпильки, затискачі та інші яскраві акценти. Завдяки широкому розмаїттю прикрас для волосся можливо створити весільні зачіски на бік, які забезпечать підвищену увагу до майбутньої нареченої.

Також зачіску на бік можна виконувати щодня і доповнювати нею повсякденні образи. Зробити укладку досить просто і швидко, тому така зачіска є чудовим варіантом на кожен день.

Зірки світової сцени оцінили зачіски на бік на довге волосся і користуються ними для світських вечірніх виходів. Скористатися ідеями для створення неймовірно красивої зачіски на бік може будь-яка дівчина.

Власницям волосся невеликої довжини також відмінно підійдуть зачіска на бік. Зачіски на бік на середні волосся доповнять створений образ, зроблять його більш вишуканим і розкішним.

Зачіски на бік підходить для будь-якого типу обличчя. Вони чудово поєднується з різними нарядами

Як виконати зачіску на бік

Зачіска кучері на бік виглядає неймовірно привабливо як з вечірньою сукнею, так і в поєднанні з повсякденним вбранням. Однак не всі дівчата вміють укладати волосся таким способом.

Створення унікальної укладання на бік

1. Необхідно завити волосся легкі локони, скориставшись плойкою. Почекати поки локони охолонуть і злегка збити їх пальцями.

2. На рівні середини брови виконуємо проділ з допомогою гребінця.

3. Зачесываем волосся на бік, залишаючи кілька пасом.

4. Заплітаємо косу з решти волосся внизу зліва направо або справа наліво.

5. Фіксуємо косичку з допомогою невидимок.

6. Розпускаємо інші пасма.

7. Щоб волосся лежали ідеально рівно, необхідно ретельно фіксувати локони лаком. Зачіска на бік готова.

Зачіски на бік підходить для будь-якого типу обличчя. Вони чудово поєднується з різними нарядами

Зачіска на бік з кучерями

За допомогою такої укладки можливо швидко створити яскравий, жіночний і невимушений образ навіть у домашніх умовах. Якщо доповнити зачіску шпильками, витонченими прикрасами для волосся, діадемами, то образ підійде для походу в театр.

Зачіска кучері на бік виконується в кілька етапів:

1. Попередньо необхідно створити кучеряві локони довільного розміру. Зробити це можна з допомогою бігудей або накрутити на плойку.

Дрібні кучерики візуально зроблять обличчя ще ширше, і з цієї причини не підходять дівчатам з круглими щічками.

Великі кільця красиво хвилясті закривають одне плече — чудовий спосіб виглядати привабливо і неповторно.

2. Зробіть проділ, зачесав волосся в одному напрямку. Поділяємо кучері на окремі пасма і фіксуємо лаком. При бажанні можна використовувати засіб для створення ефекту мокрого волосся або злегка розпушити волосся.

3. За допомогою невидимок починаємо підколювати волосся на одну сторону заводячи за плече. Зачіску прикрашаємо різними шпильками, шпильками. Відмінно буде виглядати гребені або стрічки, пір’я і навіть квіти, вплетені в зачіску. У завершенні зачіску збризкуємо лаком. Для урочистого випадку можна використовувати лак з блискітками.

Також не варто забувати що, існують зачіски на середні волосся волосся на бік, які виконуються за такою ж технологією, що і зачіски на довге волосся, надають свій власниці елегантності та жіночності.

Укладання на бік ідеально поєднуються з розкішними вечірніми сукнями, підходять для весілля та інших святкових випадків.

Зачіска на бік прикрасить будь-який наряд, додасть ніжності і привабливості.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки