Кожна жінка повинна виглядати стильно і елегантно в незалежності від дня тижня. Навіть у звичайний будній день акуратна зачіска зробить образ дами цікавим і виразним, підкреслить її індивідуальність і витончений смак.
Спорудити просту зачіску на кожен день не складе особливих труднощів, головне, докласти трохи зусиль і терпіння.

Особливості простої зачіски на кожен день

Зробити нову зачіску, яка підійде для кожного дня, можна на будь-яку довжину волосся. Довгі або середні пасма, укладені особливим чином, будуть виглядати дуже ефектно. Жінці варто пам’ятати, що у простої зачіски є кілька основних особливостей, про яких ніколи не можна забувати:
1) Універсальність. Легка зачіска повинна гармоніювати з будь-яким стилем одягу і підходити для будь-яких умов. З правильно підібраною простий укладанням, зробленої своїми руками, дама може піти на роботу, а після трудового дня відправитися в кафе, кінотеатр або на виставку.
2) Швидкість. Створення зачіски не повинно займати багато часу. Просту укладку можна зробити за кілька хвилин, не вдаючись при цьому до якихось додаткових засобів і пристосувань. Зазвичай жінці буває досить декількох гумок, шпильок і гребінця.
3) Стійкість. Незважаючи на свою простоту, зачіска на кожен день має бути стійкою і витримати будь темп і ритм життя. Представниця прекрасної статі не повинна постійно турбуватися про свій зовнішній вигляд і поправляти зачіску перед дзеркалом.

Якщо правильно зробити нескладну зачіску, то вона протримається тривалий час, не завдаючи клопоту своїй власниці.

Цікаві варіанти простих зачісок на довге волосся на кожен день

Жінки з довгим волоссям можуть створити величезну кількість легких зачісок для повсякденності. Серед самих нескладних укладок можна виділити наступні варіації:
1) Грецька зачіска. Такий варіант може дозволити собі будь-яка дама, у якої немає рівної прямій чубчика. Робити укладку потрібно так: з боку лоба відокремити два пасма і зафіксувати їх гумкою. На потилиці зробити легкий начіс, збризнути результат лаком для волосся. З локонів спереду зняти гумку і їх завести назад з двох сторін, закріпити шпильками на потилиці. Решту волосся ззаду можна залишити розпущеним або ж акуратно зібрати на потилиці за допомогою шпильок.
2) Джгути. Волосся потрібно добре розчесати, зробити невеликий начісування, надаючи пасмам ззаду і з боків обсяг. Гребінцем зробити рівний проділ. З боків відокремити за невеликий пасма і закрутити кожну з них у жгут, з’єднавши на маківці і закріпивши шпильками. Довгі локони можна трохи підкрутити плойкою або залишити їх рівними. Готову зачіску зафіксувати лаком.
3) Шишка. Це ще один швидкий і легкий варіант зачіски, яку можна зробити за п’ять хвилин. Волосся розчесати і зібрати на маківці в тугий пучок. Далі необхідно надіти на хвіст товстий гумку-валик або ж обмотати його невеликим хусткою. Пасма з хвоста акуратно розподілити поверх об’ємної гумки, формуючи шишку і закріплюючи її шпильками. Залишилися кінчики волосся обмотати навколо шишки і закріпити.

Крім перерахованих вище варіантів, відмінною простою зачіскою на кожен день стане коса.

Жінка може заплести звичайний колосок або поекспериментувати з більш складними різновидами (французьке плетіння, риб’ячий хвіст тощо).

Як зробити просту зачіску на середні волосся

Робити прості зачіски для волосся середньої довжини також дуже легко. Серед маси уроків по створенню легких укладок, які представлені на різних фото і відео, завжди можна підібрати потрібний варіант. Для жінок, які віддають перевагу стрижки з середньою довжиною, підійдуть такі зачіски:
1) Пучок з косою. Середні волосся слід розчесати і відокремити невелику пасмо за правим або лівим вухом. Волосся зібрати в хвіст і закріпити його з того боку, де залишилася відокремлена пасмо. Залишився локон заплести в просту косу (колосок) і обмотати їй підставу хвоста. Кінці кіски закріпити шпилькою.
2) Джгути. Середні волосся треба розділити на чотири пасма і кожну з них скрутити в джгут (необхідно рухатися у напрямку до шиї). На потилиці кожен джгут зібрати невелику шишку і закріпити шпилькою. Такий цікавий і красивий варіант буде не відрізнити від дорогою салонної укладання.
3) Просте рішення. Причесати голову, відділити на лобі дві середні пасма і заплести їх в коси. Кіски закріпити на потилиці. Залишилися локони можна залишити розпущеним, скрутити в шишку або зібрати у хвіст. Результат зафіксувати лаком.
Навчитися робити будь-яку зачіску нескладно, уроки на фото і відео завжди прийдуть на допомогу. Крім цього, запитати про те, як краще укласти волосся, можна свого перукаря. Фахівець зможе відповісти на запитання і дати потрібні рекомендації.

Не варто забувати і про те, що, щоб добре виглядати, не достатньо одного лише зачіски, догляд за волоссям також відіграє важливу роль. Здорові, сильні волосся завжди будуть виглядати привабливо.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки