Лавина кучерявих, доглянуті волосся — безперечне прикраса і гордість будь-якої дівчини. Кучері бувають різні — романтичні хвилі, норовливі спіральки, повітряні локони, пустотливі колечка. Виглядають кучеряве волосся дуже ефектно, але їм потрібен спеціальний догляд.

Укласти кучері в стильну зачіску буває досить складно. Так які зачіски на кучеряве волосся можна зробити?

Зачіски для коротких кучерявого волосся

Короткі кучерики часто бувають дуже неслухняні. Вони пушатся, важко піддаються укладанню. Для того, щоб короткі волосся виглядали охайно й стильно, укладіть їх за допомогою фена зі спеціальною насадкою-дифузором. Результат закріпіть лаком.
Якщо нанести на волосся гель і під час сушіння пасма злегка стискати, то в результаті вийде ефект мокрих кучериків. Така зачіска виглядає дуже мило і завзято, а на її створення не потрібно багато часу.
На кучерявих волоссі середньої довжини дуже красиво виглядає стрижка «каре». Але слід враховувати, що високим дівчатам більше підходить стрижка «каре» з довжиною волосся до плечей.

Дівчатам невеликого зросту краще віддати перевагу «каре» з довжиною до підборіддя.

Ще один варіант стильної зачіски для коротких кучерявого волосся — стрижка «боб-каре». Така стрижка природним чином підкреслить структуру волосся і додасть їм необхідний обсяг.
Якщо довжина волосся сягає плечей, то ідеальним варіантом для кучерявого волосся буде стрижка «каскад». Різноманіття фасонів даної стрижки дозволяє візуально скоректувати форму обличчя.

Зачіски для довгого кучерявого волосся

Варіації на тему зачісок для довгого кучерявого волосся дуже різноманітні. Ось лише деякі з них.

Кінський хвіст

Проста і легка у виконанні зачіска. Хвіст можна зібрати на маківці, розділивши самі волосся на окремі пасма і закріпивши їх лаком. Низький хвіст набоку, а також хвіст з начосом, теж виглядають дуже елегантно. Можна виконати таку зачіску: зберіть низький хвіст на потилиці і руками розділіть волосся трохи вище гумки на дві рівні частини. В утворений отвір, поверх гумки для волосся, пропустіть хвіст і витягніть його знизу. Доповніть зачіску декоративними шпильками або красивою шпилькою.

Коса

Зачіски на основі кісок вельми витончені і відрізняються великою різноманітністю.

Риб’ячий хвіст
Розчешіть волосся і розділіть їх на дві рівні частини. З зовнішнього краю однієї половини виділіть тонку пасмо і перекиньте її на внутрішній край іншої половини. Точно також перемістіть пасмо від другої половини. Продовжуйте плетіння до бажаної довжини кіски. Якщо пасма злегка розтріпати, то це додасть зачісці легку і милу недбалість.

Французький водоспад
Плетіння починають з одного боку голови. Візьміть бічну пасмо і заплетіть звичайну косу до рівня вуха. Після перехрестіть середню і праву прядки, а замість лівого пасма візьміть невелику пасмо зверху і накрийте її звільнилися пасмом. Після цього випустіть вниз праву частину з локоном. У вас залишається два пасма, третю необхідно брати із загальної маси волосся. Під час плетіння праву пасмо випускають лише тоді, коли вона знаходиться знизу. Дана зачіска, виконана на кучерявих волоссі, надає образу романтичність і виглядає дуже святково.

На основі кос можна виконати безліч різноманітних зачісок.

Це може бути ажурна сітка, обплітає основну масу волосся, хитромудра змійка, французькі коси. В даному випадку політ фантазії не обмежений і залежить лише від ваших уподобань.

Яку б зачіску і стрижку ви не вибрали, необхідно пам’ятати про те, що волосся — це прикраса жінки, що вимагає до себе особливої уваги і потребують догляду. Особливо це стосується хвилястого волосся, більш тонких і ламких, на відміну від прямих. Щоб надати їм здоровий блиск і гладкість використовувати ополіскувачі для волосся, у складі яких міститься масло ши або масло жожоба. А регулярне використання кондиціонера зробить ваші волосся слухняним, їх буде легко і приємно розчісувати.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки