Багато дівчат вважають, що середня довжина волосся це просто покарання. Адже вони і не короткі, не потребують особливої укладанні і не довгі, які можна вільно зафіксувати будь-якою зачіскою. Але вони глибоко помиляються, саме для такої довжини волосся існують зачіски на середні волосся, які стали дуже популярними.

У 2017 році волосся середньої довжини особливо в моді

З кучері до плечей можна зробити дуже легку зачіску на середні волосся. Піднявши їх за допомогою мусу, будуть виглядати дуже стильно і елегантно. Також середня довжина це той варіант, коли можна сміливо ходити з розпущеним волоссям і зовсім не думати про те, як ви виглядаєте. Навіть вимите волосся, оброблені пінкою або бальзамом теж свого роду зачіска, адже довге волосся будуть в такому вигляді виглядати потворно. І неважливо з чілкою або без неї ви носите цю зачіску, волосся завжди виглядають природно і роблять ніжною і милою, прикрашаючи її.

Для середньої довжини волосся чудово підійдуть легкі зачіски, зазвичай це просто необхідно внести родзинку в образ, при цьому волосся додати великий квітка або метелика.

Також легкої зачіскою на волосся середньої довжини вважається риб’ячий хвіст, зібране волосся в хвіст гумкою або шпилькою. Не потрібно і сумніватися в тому що не підійде плетіння, нібито коса буде вважатися незакінченою варіантом. Навпаки, чудово виглядають будь-якого роду коси. Потрібно пам’ятати, що найважливішим атрибутом у створенні гарної зачіски случит насамперед догляд за волоссям. Дуже важливо, щоб вони мали здоровий блиск, силу і густоту.

На волоссі середньої довжини будь-яка зачіска буде виглядати відмінно

Симпатичний колосок, риб’ячий хвіст або цікаві кіски звичайно ж підійдуть будь панночці, але необхідно враховувати свою форму обличчя. Саме на таку довжину укладки і зачіски зовсім не складно зробити в домашніх умовах.

Зачіска пишний пучок

Необхідно локони закріпити у високий хвіст, закрити невидимками, направити трохи вперед і зробити валиком тому. Кінці потрібно зафіксувати, сховавши при цьому під гумку і розвести в сторони.

Зачіска палять

Пасма потрібно розділити на дві частини, потім скручуємо два джгута і з’єднуємо в один хвіст, заправляємо його під джгути.Можна таку зачіску прикрасити стразами або невеликими трояндочками, саме вони додадуть їй святковий образ.

Зачіска три пучка

Локони розподіляємо на три рівні частини. З них необхідно сплести кіски. Потім кожну скручуємо і закріплюємо в області шиї, з’єднуємо між собою і фіксуємо зачіску лаком.

Зачіска ракушка

Необхідно локони волосся розділити на дві частини. Спочатку робимо начіс однієї частини, потім другий, начесываем посередині. Збираємо волосся в один пучок, можна навіть хаотичний, це додасть зачісці вишуканість, закріплюємо знизу резиночкою і з боків шпильками.

Будь-яка з цих зачісок зробить свою володарку чарівною і саме вам потрібно визначитися якого стилю ви дотримуйтеся, що саме вам ближче, адже існує безліч видів плетіння кісок, абсолютно різної складності. Вони чудово підійдуть як молодій дівчині так і жінки у віці.