В житті дівчини, є такі моменти, коли треба виглядати на мільйон доларів. У ці дні хочеться вразити оточуючих своїм стилем — щоб наряд, макіяж і зачіска були бездоганні. Адже це так важливо! На таких подіях зазвичай ведеться фото та відео зйомки і треба потрапити в кадр в кращому вигляді.

Особлива подія для сучасної дівчини — останній шкільний дзвоник і випускний бал, коли дівчинка перетворюється в дівчину.

З чого складається стиль дівчата на випускному балу?

На п’ятдесят відсотків успіх дівчини залежить від стильною і яскравою зачіски на випускний, яка повинна підходити дівчині так, щоб вона себе відчувати комфортно. Тоді випускний бал буде для неї не забувай.

Зовсім не потрібно вигадувати багатоярусні і складні зачіски.

Це навпаки, може виглядати по-чудернацьки. Тим самим викликати в оточуючих глузування. Дівчина у вісімнадцять років так юна і прекрасна, не потрібно навантажувати образ принцеси великою кількістю форм і фарб. Варто розглянути максимально повітряні зачіски, з лаконічністю і простотою форм. Не потрібно старатися з лаком і пінками — в таких зачісках відсутня динаміка. Жива, товариська і чарівна дівчина стане холодною манекенницею. Потрібно підкреслювати молодість і чистоту, не сковуючи їх лаком.

Зачіски на випускний на середні волосся

Зараз дуже модні зачіски «бант».

Такий стиль додасть жіночності і внесе трохи грайливості і кокетства. Це виглядає дуже стильно. Обов’язково необхідно додати до образу елегантну заколочку. Біжутерія буде доповнювати образ леді.

Гарантовано модним варіантом укладання буде зачіска зі зміщенням волосся на бік.

Додавши яскраві елементи, можна створити дуже романтичний образ. Особливо важливо, підібрати зачіску згідно зовнішніми даними дівчини. Форм та специфіки рис обличчя. Це актуально при середній довжині волосся.

З довгим волоссям, більше можливостей для укладання і коригування особливостей фігури і особи.

Зачіска на випускний на довге волосся має ряд особливостей.

Довге волосся необхідно дуже добре укласти. Використовуючи при цьому мінімальну кількість лаку. При довгому волоссі бажано використовувати середні за розміром прикраси. Тренд останніх двох років — довгий хвостик. Якщо дівчина володіє пишними волоссям, можна зробити високу зачіску з завитками, головне не перестаратися. Якщо вечірня сукня пошита в строгому стилі, то краще всього буде укласти волосся ззаду в пучок або зробити «бабетту».

Дотримуйтеся загального стилю, і не треба забувати про допомогу вірних подруг, і звичайно, мами.

Образ повинен бути закінчений. Для цього, спочатку визначитеся з сукнями, прикрасами, шпильками і макіяжем. Тоді зачіска буде завершувати композицію. Зачіски на випускний на довге волосся можуть бути різних форм, але, вибравши зручну саме вам, можна стати королевою балу. Дотримуючись не складні правила, випускний буде незабутнім. Фото та відео з випускного будуть переглядатися з трепетом. Адже молодість і краса – найкраще, що є на землі.