Сучасний ритм життя вимагає від жінки більшої мобільності, ніж від чоловіка. Саме тому сьогоднішня зайнята жінка стриже коротше волосся, щоб зменшити час, проведений перед дзеркалом. Але не варто думати, що на короткі волосся не буває стильних зачісок. Перукарі-стилісти радять модні зачіски на волосся до плечей.

Зачіски на коротке волосся

Насправді, зачіски для волосся до плечей мають безліч варіацій. Багато зачіски на волосся до плечей своїми руками дуже прості у виконанні. Ось деякі з них:

• Розпущене локони.

Ця зачіска підходить для будь-якої довжини волосся. Досить накрутити волосся за допомогою плойки, фени та спеціальної гребінці, стайлера або звичайних термобігудів, укласти їх і збризнути лаком. Для того, щоб зачіска довго залишалася в порядку можна використовувати «невидимки» або інші аксесуари для волосся.

• Розпущене випрямлене волосся.

Такого ефекту можна домогтися за допомогою звичайної плойки або ж кератиновым випрямленням. Волосся виглядають стильно і красиво, а час, витрачений на укладку, мінімальне.

• Низький пучок.

Така зачіска на волосся до плечей більш жіночна. Підійде до ніжного образу, можна доповнити шпильками-квітами. Також можна зібрати більш недбалий пучок і вибилися пасма акуратно закріпити «невидимками». З одного боку, вийде ефект невеликий недбалості (що зараз модно), а, з іншого боку, образ стане ще більш ніжним.

• Відмінна зачіска на волосся до плечей – так звана грецька зачіска.

Робиться вона досить швидко. В Інтернеті є безліч відео-уроків, на яких дівчата наочно показують як її робити.

• Високий пучок або, так звана «ракушка».

Ідеально підходить для дівчат з красивою шиєю, яку варто показувати оточуючим.

• Ретро-хвіст.

Він робиться легко, не вимагає багато часу. Все, що потрібно – гребінець, дві невидимки і гумка.

Коси завжди в моді

Звичайно ж не обійтися без старих добрих кос. Сьогодні існує безліч їх варіацій – коса на бік, декоративна коса, пятипрядная, коса «крокодильчика», коса «риб’ячий хвіст» і багато інших. Буде це одна коса або ж їх буде більше, не важливо. Вони завжди в моді. Такі зачіски будуть доречні як в будній день в школі, університеті чи на роботі, так і в більш святковий. Все більше і більше наречених в якості весільної зачіски вибирають коси, прикрашені відповідними аксесуарами для волосся.

Пам’ятайте, що не можна слідувати моді завжди і скрізь. У будь-якій зачісці або стилі потрібно шукати таку варіацію, яка буде підходити саме Вам. Не бійтеся експериментувати, змінюватися і шукати ту зачіску, яка Вам дійсно личить.

Зачіски на волосся до плечей – широка категорія, де є з чого вибрати. Абсолютно не важлива довжина волосся дівчини. Головне, щоб вони були доглянуті і зібрані в красиву зачіску, яка прикрасить їх володарку. Трохи старання і терпіння, і Ви самі зможете робити собі відмінні зачіски в домашніх умовах кожен день.