Ніщо не може замінити дитині спілкування з мамою, не бійтеся витрачати свій час на дітей. Неважливо сніданок це, приготування уроків або зачіска в школу.

У поспіху і суєті, мами настільки зайняті, що не завжди звертають увагу на зовнішній вигляд свій принцеси. Звичайний хвіст, стандартна коса минулих часів, максимум дві коси — це вже досягнення. Не важливо якої довжини волосся у вашої дочки, пробуйте, експериментуйте зачіски в школу на кожен день.

Почнемо з простого.

Зачіски в школу на довге волосся за 5 хвилин «Риб’ячий хвіст»

1. Розчісуємо волосся збираємо у звичайний хвіст (або знизу, або високий хвіст на маківці).
2. Поділяємо хвіст на два пучки і по черзі маленькими пасмами перекладайте волосся навхрест. Принцип той же, що і у звичайної коси тільки поділяємо хвіст не на три пасма, а на два. Закріплюємо внизу гумкою.

Таким же чином пасе «Палять» на довге волосся

Підійде такий варіант для зачіски на кожен день в школу.

1. Поділяємо хвіст на два пасма. Закручуючи кожну пасмо скручуючи в одному напрямку (або вліво, або вправо).
2. Скручені пасма об’єднуємо в джгут і скручуємо в протилежному напрямку. В кінці закріпляємо гумкою або шпилькою з квітковим принтом.

Шкільні зачіски можна зробити і на короткі волосся. Якщо волосся коротше 10 см, мови про косах вже не йде. Тут важливо використовувати всі варіанти укладання за допомогою фена, брашінга середнього діаметра і мінімальної кількості піни для укладання. Волосся повинні виглядати природно і не закривати обличчя, використовуючи засоби для фіксації закріплюйте волосся.

Зачіски в школу на середні волосся.

Звичайний варіант «Колосок», але починаємо плести збоку. Без різниці який ви оберете бік.

1. Розчісуємо і змочують волосся водою, зовсім трохи, щоб волосся не прилипали до рук.
2. Беремо невелику пасмо волосся і ділимо її на три частини. Починаємо плести по черзі додаючи в косу пасма волосся, то з одного боку то з іншого. Плетемо так, щоб плетіння спереду нагадувало обідок.
3. Доходячи до протилежного вуха продовжуєте плести вже по центру голови, якщо довжина волосся дозволяє, можна плести паралельно першій косі і потім знову повернуться до протилежного вуха (таку шкільну зачіску називають «Зигзаг»). В кінці забираємо гумкою або бантом. Можна косу доплетать до кінця, а можна залишати хвостом, все залежить від довжини волосся.

Легкі зачіски в школу можуть бути різні.

Основу можна брати французьку косу, але забрати заплетене пасмо в грецькому стилі.

1. Розчісуємо волосся і виділяємо невеликі пасма в області скронь.
2. Починаємо плести спочатку одну пасмо , потім іншу. Поділяючи пасмо на три частини, плетемо полукосу захоплюючи вільні волосся знизу.
3. Об’єднувати коси з обох пасм потрібно по центру на потилиці. Прикрасити можна шпилькою або невидимками.

Важливо для зачісок в школу не забувати про різні прикраси для волосся у вигляді маленьких невидимок і оригінальних ободків, які додадуть пікантності будь-якій зачісці. Не забувайте радувати ваших принцес!