Зачіски з довгою чубчиком, з одного боку прикраси дівчини, а з іншого це серйозна перешкода, щоб зробити відповідну укладання.

Але стрижкою з довгою чубчиком, якщо спробувати можна створити оригінальну і не банальну зачіску. Не обов’язково будувати пізанську вежу на голові, іноді досить просто розпустити доглянуті волосся або просто зробити гарну укладку, і таким чином можуть вийти гарні зачіски з довгою чубчиком.

Різноманітність зачісок з довгою чубчиком

Сучасна мода потроху витісняє зачіски з короткими чубчиками, на їх зміну приходять зачіски з довгою і густою чілкою. Іноді зачіски з довгою чубчиком роблять прямими і рівними, що додає образу дівчини різкості і шарму.
Легкість, жіночність і м’якість додає актуальна на сьогодні довга чубчик з филированными, нерівними на кінцях пасмами. Зачіски з довгою чубчиком фаворит у модниць. Всі зачіски з чубчиком відрізняються своєю креативністю та оригінальністю.

Вибір таких зачісок не великий, але вони завжди оригінальні і цікаві. Як на кожен день можна вибрати зручні зачіски з довгою чубчиком з заколотыми пасмами на потилиці. Розпустити або завити решта волосся. Можна додати елементи декору, наприклад, шпильки, стрічки, квіти, обручі.

Французька ракушка — зачіска з довгою чубчиком

Якщо ж довжина волосся коротке, а довга чолка, тоді можна підібрати все волосся і створити французьку мушлю, подібні зачіски з довгою чубчиком дуже елегантно виглядає і підходить для вечірки або якогось офіційного заходу.

Бабетта — зачіска з довгою чубчиком

Модна зачіска — бабетта, коли потилична частина піднімається і фіксується спеціальним валиком, відмінно виглядає подібні зачіски з довгою чубчиком тому, що проділ, який йде по діагоналі диктує пропорцію.

Хаотичні буклі — зачіска з довгою чубчиком

Довга рвана чолка йде асиметрично тому, що вона добре виглядає в зачісках з елементами абстракції, наприклад, хаотичні буклі, які можна композиційно прикрасити квітами.
Якщо говорити про таких зачіски з довгою чубчиком як бабетта, так вони підходять і до щоденного образу, а ось буклі і різноманітний декор — це виключно вечірній варіант.

Ретро зачіска з довгою чубчиком

Театральну ретро-зачіску можна зробити за допомогою довгою чубчиком, для цього потрібно все волосся зав’язати стрічкою і зверху на маківці зробити великий бант. Решту волосся, підкрутити широкого діаметра плойкою всередину.

Зачіска з довгою чубчиком на кожен день

Якщо ж власниці зачіски з довгою чубчиком хочуть, красиво і модно виглядай кожен день, тоді можна віддати перевагу швидким зачісок на кожен день з довгою чубчиком, одним із найкращих способів її — це випрямити чубок праскою, а підкрутити кінчики волосся назовні. Роблячи таку зачіску обов’язково потрібно застосовувати мус або ж лак, інакше загубиться форма всієї зачіски.

Святкова зачіска з довгою чубчиком

Подібні зачіски з довгою чубчиком відмінний варіант в тому випадку, коли дівчина хоче прибрати пасмо чуба, яка падає на очі і трохи відкрити лоб.
Для цієї зачіски потрібно безліч різноманітних шпильок як великі, так і дрібні. Знадобляться інструменти для укладання, а так само стайлінгові кошти. Висушити, піднімаючи від коренів волосся. Далі або ж випрямити волосся праскою, або ж зробити локони, все залежить од бажання дівчини. Як з кучериками, так і прямими волоссям добре буде виглядати, якщо чубчик випрямити і укласти набік.
Коли пасмо випрямили праскою, потрібно з боку голови зробити, підвести пасмо в бік і заколоти її невидимками, зверху прикрити їх красивою шпилькою. Таким чином, шпилька буде тримати всю пасмо і вийде гарна зачіска з довгою чубчиком.
Інший варіант зачіски з довгою чубчиком — поділити чубок на дві рівних частини, кожну з них заколоти. Дуже красиво відкриється особа, акцентуючи при цьому увагу на очах.

Довга чубчик – це завжди стильно, модно і актуально.

Зачіски з довгими чубчиками не такі як у всіх, вони роблять володарку більш ніжніше. Подібні зачіски красиво виглядають на будь-яких стрижки на будь-якій довжині волосся.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки