Кожна жінка хоче стильно і красиво виглядати. Але не тільки модний одяг і якісний макіяж створюють привабливий образ жінки, зачіски з гофре теж грають не останню роль в іміджі господині.

Види зачісок з гофре

Якщо у жінки прямі волосся, то за допомогою техніки гофре можна легко отримати ефектні локони. Такий тип зачіски не можна назвати завивкою, так локони виходять швидше хвилястими, схожі на м’які складочки. Зачіски з гофре буває трьох видів: велике гофре, середнє і дрібне. Найпопулярніша укладання – середнє гофре, що підходить будь-якій жінці з різною довжиною стрижки і густоти волосся. Гофровані пасма елегантно обрамляють обличчя і ефектно виглядають. Дрібне гофре підходить дівчатам, які мають прямі тонкі і м’які волосся. А тим, у кого густа і довга чуприна ідеально підходить велике гофре, підкреслюючи красу волосся великими ефектно спадають пасмами.
Спосіб отримання гарних гофрованих пасм досить простий. Він досягається за рахунок термічної обробки волосся спеціальним праскою. Такий праску нагадує плойку для завивки волосся, тільки відрізняється від неї своєю поверхнею, де розташовані рифлені пластини.

Достоїнства і недоліки зачісок з гофре

Зачіска гофре має масу переваг. Вона довго тримається і додає об’єм волоссю, особливо це радує тих, у кого тонкі і не дуже густе волосся, може вигідно поміняти образ – пара гофрованих пасом, і зачіска вже має неповторний і стильний вигляд. І головна її перевага – це доступність. Робити шикарні зачіски з гофре можна і вдома. До недоліків гофре можна назвати те, що процес займає досить багато часу, особливо для довгих волосся. Інший недолік – термічна обробка, яка шкідлива при тривалому застосуванні. Щоб звести до мінімуму шкоду термічного впливу, радимо вибирати утюжки з керамічною робочою поверхнею і можливістю регулювання температури.

Керамічні пластини дуже швидко нагріваються і більш дбайливо ставляться до волоссю ніж металеві.

Як зробити зачіску гофре

Відео і фото про те як спорудити зачіски з гофре самостійно можна знайти в інтернеті. Перед тим як приступити до створення зачіску – підготуйте свої волосся, вимивши їх і висушивши. Ні в якому разі не робіть гофре на вологі волосся – тим самим ви їх можете травмувати. Обробіть волосся захисним кремом або мусом. Якщо робите гофре -зачіску на коротких волоссі, то краще взяти щипці з вузькими пластинами, тоді можна створити додатковий обсяг, діставшись до самих коренів волосся. Виберіть суху і чисту пасмо волосся і затисніть її між пластинами. Потримайте секунд десять і подивіться результат. Можливо потрібно потримати ще пару секунд в залежності від структури волосся. Повторіть процес на інших пасмах. Гофре може бути створене з «мокрим ефектом», досягти якого допомагає спеціальна піна, яка перед накруткою рівномірно накладається на волосся, тоді хвилі гофре набувають чіткий контур.

Якщо волосся жорсткі і неслухняні утюжок для гофре слід тримати трохи довше, і перед обробкою щипцями потрібно змастити волосся спеціальними косметичними маслами.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки