Ще з часів Римської імперії єгипетські і римські красуні споруджували собі шикарні зачіски з кіс, використовуючи майстерне плетіння. Символом краси і жіночності з давніх часів завжди вважалися красиві, довгі волосся, які запліталися в коси. Деякі вважають, що дівоча коса – це старомодне поняття, але це далеко не так. Раніше косу плели зазвичай з трьох пасм, зараз сучасна мода на зачіски пропонує самої різноманітне для плетіння кіс – у чотири пасма, колосок, риб’ячий хвіст, грецьке, французьке плетіння і багато інших варіанти. Сучасні жіночі зачіски коси у своєму нескінченному різноманітті виглядають дуже модними і стильними і виглядають дуже ефектним і оригінальною прикрасою.

Ще з часів Римської імперії єгипетські і римські красуні споруджували собі шикарні зачіски з кіс

Переваги зачісок з косами

 • Зачіска з кіс чудово поєднується з різними стилями в одязі. Елегантні зачіски з кісок гармонійно будуть виглядати з будь-яким фасоном вечірнього плаття для урочистого заходу. Навіть простий вузол з косою однаково добре буде виглядати і в суворій офіційному стилі, і в повсякденному житті.
 • Зачіска з косою підкреслює індивідуальність, надає охайність, доглянутість і своєрідний шарм.
 • Дуже нарядно і святково виглядають зачіски з косами на наречених. Майстерне плетіння не тільки прикрасить наречену, але і зробить її зачіску справжнім шедевром.
 • Щоб зробити гарні зачіски з кіс, зовсім необов’язково мати густе і розкішне волосся. Є безліч варіантів зачіски з косою для будь-якого типу і обсягу волосся різного рівня складності, що зробить жінку просто чарівною.
 • В якості додаткового бонусу використання зачіски з косичками можна після розпускання волосся отримати пишну хвилясту шевелюру.
 • Зробити вправні зачіски з косичками можна і вдома, не відвідуючи перукарських салонів. Вивчивши масу фото і відео на цю тему, яких завжди можна знайти в інтернеті, можна мати елегантну і красиву зачіску на кожен день.
 • Зачіски з косами можна робити на волоссі будь-якої довжини. Є відмінні варіанти зачісок із кіс для середніх і коротких волосся.

Плести гарні коси – це свого роду мистецтво, яке вимагає практичних навичок.

Але терпіння і старання зроблять свою справу — і майстерністю плетіння можна оволодіти досконало, викликаючи захоплені погляди оточуючих. Починати краще всього з легких зачісок, поступово переходячи до більш складного плетіння.

Ще з часів Римської імперії єгипетські і римські красуні споруджували собі шикарні зачіски з кіс

Зачіска з кіс на довге волосся

Зачіска коса «риб’ячий хвіст» ніколи не випаде з модних трендів і особливо буде добре виглядати на довгому волоссі. Є багато варіантів як плести кіску риб’ячий хвіст — найпростіший-це класичний варіант.

 • Добре розчесати шевелюру і зібрати її на одну сторону в хвіст, закріпивши гумкою. Це допоможе зафіксувати волосся для більш зручного плетіння.
 • Хвіст потрібно поділити на дві однакові половини, потім відокремлюємо невелику пасмо від однієї частини і перекидаємо на другу. Точно також проробляємо з другою частиною хвоста. І плетемо косу до кінця. Щоб коса виглядала більш чітко і ефектно, перекидаємо самі маленькі пасма.
 • Кінець коси фіксуємо гумкою, а верхню гумку знімаємо.

Ще з часів Римської імперії єгипетські і римські красуні споруджували собі шикарні зачіски з кіс

Зачіска з кіс на середні волосся

Щоб визначити поняття середніх волосся, можна скористатися порадами стилістів: якщо волосся доходять до плечей або опускається трохи нижче – це середні по довжині волосся.

Якщо розглядати коси на середні волосся, то, безсумнівно, стильно і елегантно буде виглядати так звані богемні коси. Їх ще називають косами в стилі «бохо». Такий варіант виглядає просто і вишукано одночасно і робиться дуже легко.

 

 • Береться невелика прядка з боку лівого вуха і плететься звичайна коса на три пасма. Найкраще плести косу середньої товщини. В кінці косу кріпимо тонкої гумкою.
 • Робимо укладання коси поверх голови в праву сторону і фіксуємо її за допомогою шпильок або невидимок.
 • Таку ж процедуру з волоссям робимо з правого боку, але косу укладаємо в лівому напрямку під головою таким чином , щоб вийшов ореол з кісок.
 • Акуратно закріплюємо кіски, щоб не було видно місць їх з’єднання.
 • Залишилися пасма потрібно зібрати в пучок і закріпити його за допомогою шпильок і лаку.

 

Ще з часів Римської імперії єгипетські і римські красуні споруджували собі шикарні зачіски з кіс

Зачіски з кіс на коротке волосся

Стильна коротка стрижка підійде абсолютно всім жінкам будь-якого віку. Вдало підібрана форма вигідно підкреслить обличчя і приховає недоліки. Зачіски з косами на коротких волоссі складніше зробити, ніж для довгих або середніх. Але тут теж є цікаві варіанти.

Якщо довжина пасм становить хоча б п’ятнадцять сантиметрів, то трохи потренувавшись, можна сплести різні види косички у вигляді колоска.

Ефектно і елегантно буде виглядати зачіска колосок через всю голову. Все волосся на голові, включаючи чубок, зачесываются тому. Вибираються три пасма однакові за обсягом, і плететься колосок з поступовим додаванням тонких прядок. Чим тонше вибираються прядки, тим зачіска виходить красивіше.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки