Мода на розмір локонів, зачіски з локонами і спосіб їх укладання змінювався завжди. Колись були в моді дрібні кучерики, сьогодні – великі локони. Так що ж можна в цьому сезоні і як зробити свої локони стильними і неповторними?

Головні критерії модних локонів

По-перше, сучасна мода не терпить надто старанно покладених зачісок. Величезна кількість блискіток, лаку і страз пішли в минуле. Зараз в моді – європейська простота. До речі, вона має відгомін і в макіяжі. Яскраві кольори для тіней не доречні. Максимум «фарб», які може собі дозволити модниця – яскраві губи, але вони обов’язково повинні бути доповнені легким денним макіяжем очей.

Повернемося до волосся. Стильні дівчата носять хвилясте волосся, трохи неохайно укладені, але це не значить, що своєю зачіскою вони не займаються. Стиль укладання все ж повинен бути продуманий.

Тільки локони?

Сьогодні у сфері зачісок допускається політ фантазії.

Зачіска з локонами може бути оригінальною. Стилісти пропонують такі варіанти:
• Об’ємна коса, яка закінчується локонами.

Дуже стильний і ніжний варіант, що ідеально підходить для весільної зачіски.

• Локони на одну сторону.

Цей образ більш привабливим і добре доповнюється губною помадою червоних або червоних відтінків (не можна забувати про те, що акцент в макіяжі робиться на чомусь одному – або очі, або губи, інакше образ буде виглядати непристойно викликає).


• «Мальвинка» з піднятим верхом.

Це класична зачіска, яка ідеально підходить як для коротких, так і для довгого волосся. Виглядає елегантно, підходить майже до будь-якого стилю одягу. Її можна доповнити аксесуарами для волосся у вигляді ніжних квітів або невеликих шпильок зі стразами (пам’ятайте про те, що аксесуари з величезною кількістю страз і блискіток залишилися в 1990-х – початку 2000-х років).


• Розпущене локони.

Якщо для попередніх типів зачіски може знадобитися допомога професіонала, то ця зачіска локони доступна кожній дівчині. У хід може піти все що завгодно: термобігуді, стайлери, плойки. Сьогодні в Інтернеті можна знайти безліч відео-уроків, в яких вчать тому, як можна швидко зробити подібну зачіску. Все що Вам знадобиться – це трохи лаку для закріплення результату.

Стильні аксесуари для волосся

Зачіски локони в повсякденному житті краще всього виглядають без зайвої біжутерії на волоссі. З недавніх пір в моду увійшли пов’язки для волосся. Вони виконують практичну функцію – прибирають заважають перед очима волосся, так і естетичну – такими пов’язками можна вдало доповнити будь-який образ. У літню пору року доречними будуть квіти в волоссі. Головне – не нагромождайте велику кількість аксесуарів, інакше навіть найкраща зачіска буде виглядати безглуздо. У святкові дні (весілля, випускний, День народження) доречними будуть прикраси з невеликою кількістю страз або ж ніжні квіти у волоссі.
Модна індустрія пропонує нам безліч варіантів, вибрати є з чого. Пам’ятайте, що, якщо підключити трохи фантазії і вміючи, зачіска буде чарівною.

Не варто забувати і про те, що найкраще завжди виглядають саме здорові, доглянуті волосся.