Зачіски з пов’язкою для волосся

Традиційними аксесуарами для створення зачісок є шпильки і невидимки. Але на цьому не обмежується список інструментів. В останні роки стилісти активно стали використовувати пов’язки у жіночих зачісках. Їх особливість полягає в тому, що обідок додає структуру волосся, завдяки чому зачіска набуває обсяг. Тому пов’язку обов’язково потрібно використовувати дівчатам з тонкими волоссям.

Зачіски з повязкою для волоссяГрецька зачіска

Колосок+пов’язка

Для створення зачіски з пов’язкою знадобиться:

  • гребінець;
  • гумка;
  • пов’язка на голову.

Розчешіть волосся і зробіть проділ там, де ви зазвичай носите. Надіньте пов’язку на голову і розташуйте її, як вам подобається.

Виділіть бічну пасмо, яка знаходиться зліва від особи, заведіть під пов’язку. Знову виділіть пасмо і зробіть один виток навколо пов’язки. Те ж саме зробіть з правого боку.

З всієї маси волосся потрібно заплести колосок, для цього розділіть їх на дві частини. Виділіть тонку частину волосся з крайньої зовнішньої сторони великий пасма, заведіть її в протилежну велику пасмо. Таким чином поперемінно ми виділяємо тонку частину волосся з зовнішнього краю і заводимо її в протилежну велику пасмо. Хрест-навхрест переплітаємо тонкі пасма, створюючи колосок.

Зачіски з повязкою для волоссяЗачіска з колоском

Коли колосок буде готовий, його треба буде зробити об’ємнішими з допомогою пальців. Для цього злегка витягніть прядки з плетіння. Завдяки цьому колосок стане більш пишним і ажурним. Закріпіть плетіння гумкою.

Пляжна зачіска з обідком-гумкою

Для роботи вам потрібно підготувати:

  • гребінець;
  • невидимки;
  • еластичні маленькі гумки;
  • декоративна стрічка-гумка.

Прочешіть волосся по всій довжині. Надіньте стрічку на голову. Відокремте передні пасма волосся, поки вони не потрібні. Решта волосся розділіть на три частини. Посередині пасмо повинна бути ширше, ніж бічні. Середню частину волосся закручуємо у валик і ховаємо кінці під гумку. Бічні пасма також складаємо у валик і кінці ховаємо під стрічку.

Бічні передні пасма заплітаємо в слабкі кіски, плетемо в бік від особи. Кіски фіксуємо резиночками, укладаємо в зачіску, кінці ховаємо ззаду під валик. Закріплюємо невидимками.

Зачіски з повязкою для волосся

Пляжна зачіска з обідком-гумкою

Поправляємо зачіску у лоба, витягуємо злегка пасма, щоб вони були більш пишними.

Грецька зачіска з кіс

Прочешіть волосся і зробіть прямий проділ. Для створення зачіски з пов’язкою розділіть всю шевелюру на 5 рівних частин. Приберіть 4 бічні пасма і залиште одну середню, яка знаходиться на потилиці. З неї заплетіть косу. Зафіксуйте косичку гумкою. Заплетіть ще 4 кіски ззаду, використовуючи бічні пасма. Закріпіть їх гумками.

Пальцями распушите кіски, злегка витягаючи прядки. Надіньте пов’язку на голову. Бічну косичку, яка біля обличчя, пропустіть через обідок. Далі додайте до неї сусідню косу і пропустіть їх через пов’язку. Те ж саме робимо з іншого боку. Спочатку пропускаємо одну кіску, потім дві. Тепер працює з середньою частиною. Косичку обмотуємо навколо обідка один або 2 рази. Потім ховаємо кінці всіх кісок під ободок.

Зачіски з повязкою для волоссяГрецька зачіска з кіс

Акуратно витягаємо прядки на потиличній зоні, щоб створити об’єм в цій області. Зафіксуйте кіски невидимками. Пасма у особи повинні бути не натягнутими, а лежати вільно.

Грецька зачіска з допомогою праски

Перший етап створення зачіски з пов’язкою — зачісування волосся тім’яної зони. Пасма у особи не начесываем.

Потім опустіть голову вниз і злегка пальцями збийте волосся. В подальшому це додасть зачісці пишну форму.

Починаємо формувати локони за допомогою випрямляча для волосся. Для цієї мети підійде для завивки, який має округлі краю. Гострі краї випрямляча створюють заломи, тому не підходять для накрутки. Для початку подкрутим пасма потиличної зони. Виділіть частину волосся, затисніть пасмо посередині в праску. Зробіть випрямлячем пів-обороту, щоб кінчик прядки «дивився на вас». Рухайте праскою повільно вниз, поступово прокручуючи його.

Завитки створюємо від середини пасма, а не від кореня. Проробляємо все волосся. Після накрутки збиваємо пасма руками.

Виберіть другу пасмо від особи, скрутіть її в легкий джгут і зафіксуйте невидимкою на потилиці. Перша пасмо буде красиво обрамляти особа, її ми не використовуємо для створення джгутів. Візьміть частину волосся з іншого боку, скрутіть в джгут і також зафіксуйте на потилиці. Знову беремо пасмо, робимо з неї джгут і заколюємо на потилиці. Виділяємо частину волосся з протилежного боку, створюємо джгут і фіксуємо поряд з іншими пасмами.

Частина локонів, яка знаходиться ззаду, треба трохи підняти вгору і приколоти шпильками. Верхні локони вийдуть коротше тих, що знаходяться в нижньому шарі.

Акуратно надіньте ободок на голову. Це підкреслить грецький стиль зачіски. Пасма у особи зафіксуйте поверх обідка.

Зачіски з повязкою для волоссяГрецька зачіска з допомогою праски

Грецька зачіска для блондинок

Ця зачіска підходить для освітленого волосся, які мають повітряну структуру.

Для початку потрібно створити на волоссі легкі завитки. Для цього використовуйте локон з великим діаметром. Надіньте обідок-гумку на голову максимально низько. Вона повинна заходити трохи на лоб. Потім пальцями акуратно по всьому периметру витягніть трохи волосся з-під гумки, щоб створити додатковий об’єм і прибрати приплюснутий ефект. Голова не повинна мати вигляд, ніби вона затягнута гумкою.

Розділіть волосся на дві скроневі зони і дві потиличні. Спочатку працюємо з потиличної зони. Беремо першу частину волосся і робимо начіс. Це потрібно щоб додати об’єм. Далі начіс фіксуємо лаком. Скручуємо волосся у валик і фіксуємо кінці за гумкою. Беремо другу частину волосся потиличної зони, тупируем і створюємо валик. Закріплюємо його за гумкою. Розмір валиків залежить від вашого бажання, валики можуть бути широкими і вузькими.

Волосся у особи також начесываем, випускаємо кілька недбалих пасм. Робимо легкий джгут з волосся і кінці фіксуємо під гумкою. Джгут додатково фіксуємо невидимками. Робимо це з двох сторін. Результат фіксуємо лаком. Намагайтеся використовувати шпильки так, щоб їх не було видно.

В кінці нанесіть блиск для волосся.

Зачіски з повязкою для волоссяГрецька зачіска для блондинок
Зачіски з повязкою для волоссяГрецька зачіска для блондинок

Зачіски з пов’язкою дають нам дві важливі переваги. Ми отримуємо оригінальну укладку, а декоративний обідок додатково прикрашає наші волосся.

Зачіски з повязкою для волоссяГрецька зачіска