Зачіски з штучними накладними пасмами

Зараз навряд чи вийде кого-то здивувати шиньонами або накладними пасмами. Дівчата дуже люблять проводити різноманітні експерименти з метою чудово виглядати. Щоб мати довге волосся за ними потрібен особливий догляд, не у всіх сучасних дівчат є на це час. А деколи просто хочеться мати гарну красиву зачіску, з якою зручно, але для створення унікального досконалого способу може не вистачати довжини. Для цього доцільно застосовувати накладні пасма. Зачіски з накладними пасмами – це дуже просто і швидко, а головне – не вимагає жертв і додаткових постійних витрат.

Зачіски з штучними накладними пасмамиЗачіска з накладними пасмами

Існує два основних типи накладних волосся – це пасма з синтетичного волокна і пасма з натурального волосся. Зрозуміло, що другий вид буде значно дорожче коштувати, але й перший вид пасм широко застосовується любительницами мінятися кардинальним чином у будь-який час.

Дівчина при купівлі накладних пасм має можливість підібрати відтінок, який підходить її волоссю. У процесі створення зачіски вони будуть кріпитися і це буде не помітно.

Зачіски з пасмами накладних волосся допоможуть додати волоссю довжини, або збільшити об’єм волосся, або перше і друге разом. Це досить просто зробити, головне – не боятися експериментів, і зрозуміти мету використання додаткових пасом.

Як збільшити об’єм зачіски?

Якщо ви вважаєте, що вашим волоссю не вистачає обсягу, то вирішити цю проблему можна за лічені хвилини. Візьміть накладні пасма, з допомогою масажної гребінця начешіте на них обсяг, після цього прикріпіть їх під пасмами своїх власних волосся. Зробити це можна за допомогою звичайних шпильок-невидимок. Після цього можете укласти волосся так, як ви самі того забажаєте. В результаті вийде дуже жіночна і природна об’ємна зачіска, здатна привернути увагу протилежної статі. Така зачіска робиться дуже швидко.

Зачіски з штучними накладними пасмамиЗачіска з накладними пасмами

Коси з накладних пасм

Накладні пасма волосся також можна використовувати для плетіння кіс. Їх можна поєднувати з власними волоссям, так і плести коси окремо з накладних пасм. Це можливо в тому випадку, якщо штучні волосся добре поєднуються з натуральними. Зачіска буде об’ємною і елегантною. Які є варіанти плетіння кісок? Візьміть накладні пасма і сплетіть з них спочатку тугу косу. Після цього за допомогою звичайних маленьких заколочок-невидомок її можна прикріпити як обідка. Якщо є чубчик, то у її коріння можна як раз закріпити косу. Якщо чубчика у вас немає, то власні волосся потрібно зачесати назад і акуратно укласти косу.

Зачіски з штучними накладними пасмами

Зачіска з накладними пасмами

Накладні волосся можна закріпити під пасмами власного волосся і потім із загальної кількості прядок плести одну або дві коси, можна робити зачіску з безлічі кісок. Тут вже працює ваша фантазія. Застосовуючи накладні пасма волосся можна зробити об’ємну косу різного типу або колосок.

Елегантна швидка зачіска

Створити святкову зачіску можна дуже просто і швидко, зробіть наступне. Закріпіть накладні волосся рівномірно по всій голові. Після цього з отриманого об’єму волосся беріть за невеликий пасма і завивайте в красиві локони. Для більш стійкого ефекту використовуйте пінку для укладки.

Зачіски з штучними накладними пасмамиЗачіска з накладними пасмами

Проте варто пам’ятати, що штучні пасма потребують особливих умов для укладання волосся, оскільки вони не піддаються гарячого типом укладання. З ними потрібно працювати дуже обережно. Наносити занадто багато засоби для укладки не рекомендується, бо як змити все це з ненатуральних волосся набагато складніше, ніж з натуральних пасм. Занадто високі температури кладки можуть призвести до того, що синтетичні волосся просто розплавляться.

Кінський хвіст з накладними пасмами

Якщо ви хочете використовувати накладні волосся для того, щоб додати своїм волоссю довжини, то закріпіть пасма під пасмами власного волосся. Тонкі пасма кріпляться на скронях, широкі – на потиличній частині голови. Використовуйте для кріплення маленькі заколочки. Після цього акуратно розчешіть волосся і нанесіть засіб для укладання волосся. Зберіть все волосся у хвіст і підніміть його. Зберіть волосся гумкою для волосся. Вийде дуже елегантна і жіночна зачіска, яка має назву кінський хвіст. Це ідеальний варіант повсякденної зачіски, вона дуже зручна і практична.

Зачіски з штучними накладними пасмамиЗачіска з накладними пасмами

Пучок з накладними волоссям

Ще один гарний варіант повсякденної зачіски – це пучок. Закріпіть пасма рівномірно по всій голові, використовуйте засіб для укладання волосся. Акуратно розчешіть волосся гребінцем. Зберіть все волосся і з’єднайте їх за допомогою резинки у хвіст. Після цього отриманий хвіст перекрутіть і закрутіть навколо підстави волосся шпильками. Вийде дуже цікавий і зручний варіант зачіски на кожен день, який є відмінним офісним варіантом.

Зачіски з штучними накладними пасмамиЗачіска з накладними пасмами

Правильно доглядайте за накладними пасмами, щоб вони прослужили вам тривалий термін і радували. Після використання вони повинні ретельно вимиватися і сушитися.

Накладні пасма волосся можуть мати різну довжину. Для додання об’єму своїм волоссю використовують штучні пасма такої ж довжини. Якщо потрібно збільшити довжину, то беруться пасма аналогічного відтінку і кріпляться на скронях і потилиці. Такі маневри допоможуть у створенні святкового вигляду. Часто весільні зачіски роблять з додаванням накладних пасм, оскільки немає сенсу відрощувати або нарощувати волосся для того, щоб зробити зачіску на один день. Такі волосся ідеально підходять тим, хто щодня хоче виглядати приголомшливо і чудово.