У наш час з’явилося дуже багато можливостей, самостійно, без чиєїсь допомоги, зробити собі зачіску. Одна з найпопулярніших — це зачіски з валиком. Для цього не потрібно багато уміння, сил, часу. Найголовніше, що вам знадобиться — величезне бажання і трохи терпіння. Для того щоб зробити вашу зачіску елегантною і милою, не завжди потрібно звертатися до фахівців.

Зачіски з валиком для довгого волосся

Для початку вам знадобиться дві гумки, валик для волосся і шпильки. Зробіть із своїх пучок волосся. Його місце розташування визначте заздалегідь де вам буде зручніше і відповідати вашим бажанням. Одягніть на хвіст валик. Так щоб ваші волосся розвивалися з середини його як фонтанчик. Одним з головних факторів даної зачіски, є довжина волосся.

Дані зачіски красиво будуть виглядати на волоссі довжиною більше 50 див.

Як зробити легко і просто зачіски з валиком

Для закріплення валика — волосся розподіліть так щоб вони покрили весь валик і його не було помітно (колір фарби слід підбирати під колір наближений до вашого волосся). Закріпити даний етап можна — тоненькою непомітною гумкою. Вона допоможе заховати валик, зрадити форму вашим волоссю. Волосся які будуть видні і стирчати з під даною гумки, можна заховати у всередину. Але більш елегантно буде виглядати, якщо з даних волосся сплести косу, яка буде обвита навколо даної зачіски. Край даної зачіски непомітно сховайте в середину.

Зачіска з довгим валиком для волосся

Так само є ще один спосіб використання валика для волосся. Одним з його різновидів є довгий валик. Для закріплення його на волоссі вам необхідно зробити як раніше було описано хвіст. Але вже валик ван не потрібно одягати на нього а просто накрутити волосся на даний валик. Починаючи з кінчиків волосся, тим самим сховавши їх, закріпити валик можна за допомогою застібки у краю голови. Тим самим зрадивши бажану форму.

Як зробити легко і просто зачіски з валиком

Прикраса і фіксація

Одним з найбільш надійних способів зафіксувати зачіску — це використовувати лак для укладання волосся.
Підкреслити елегантність і чарівність вашого виду, вам допоможуть деякі маленькі прикраси. Стрічки, квіти, намисто, а також можна використовувати різного виду шпильки. Маленькими нюансами в даних зачісках ви можете використовувати також наявність у вас чубчика. Або вміння плести незвичайні плетіння.
І повірте пару спроб будинку і ви зможете самостійно робити шикарні, незабутні зачіски. Не забувайте включати вашу фантазія!

Робити дані зачіски ви зможете також і своїм діткам, тим самим робити їх привабливими.

Зачіски з валиками для волосся, дуже ефектно будуть:
— виглядає на дівчатах з овальної і круглої формою обличчя.
— якщо у вас подовжені форми обличчя, використовуйте в зачісці локони, вони допоможуть приховати і візуально зменшити форми.
— якщо у вас квадратні риси обличчя, вам необхідно уникати прямих і чітких ліній.
— надмірно округле обличчя вам допоможе виправити, асиметричні лінії в зачісці.
— для власниць трикутної форми особи — підійдуть подовжені прямі або скошені чубчика.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки