Сучасний темп життя відрізняється високою швидкістю. В таких умовах жінці часто не вистачає часу на елементарну укладання. Ідеальним рішенням стане завивка волосся – легкий шлях до краси. Кучерики здатні додати родзинку зачісок боб і каре і завершити образ.

Міф про неможливість завивки на короткі волосся легко розвіюється при одному погляді на леді, які мають подібні зачіски. Причому спорудити такі кучері набагато простіше, ніж здається.

Хімічна завивка: бездоганні локони надовго

При бажанні дами залишитися в неповторному образі надовго допоможе хімічна завивка на короткі волосся. Така укладання вимагає втручання професіонала і відбувається у салонних умовах. Для цього застосовуються особливі бігуді або коклюшки. Після такого способу необхідно використовувати лікувальні маски, які допоможуть відновити шевелюру. Але зате у вас будуть чудові кучері.

Ефектна укладання з допомогою карвінгу

Більш щадним варіантом порівняно з хімією на короткі волосся вважається карвінг.

Цей спосіб також збереже чудові кучері, але зовсім не зашкодить шевелюру. Завдяки старанням спеціаліста волосся будуть виглядати легкими, м’якими і шовковистим, придбають обсяг, не змінивши свою структуру.

Кучеряві локони забезпечені леді на строк до трьох місяців. Приблизно через шістнадцять тижнів процедуру можна повторити. Безперечною перевагою карвінгу є самостійне випрямлення кучерявого волосся. Як наслідок, відсутність необхідності в стрижці після процедури.

Завивка на затискачі в домашніх умовах

Якщо потрібно зробити кучеряві локони на нетривалий час, можна скористатися перукарнями затискачами.

На добре промиті вологі волосся слід нанести засіб для укладання і акуратно розділити на окремі пасма. Товщина смужок волосся залежить від бажаного розміру кучерявих локонів. Потім пасма потрібно накрутити на затискачі.

Після всіх маніпуляцій необхідно висушити феном ці пасма до кінця. Через годину потрібно зняти кожен затискач, впевнитися в тому, що зачіска повністю готова і закріпити її лаком.

Бігуді – гарант ефектною завивки

Найбільш частий спосіб завивки на короткі волосся – застосування звичних бігуді. Краще всього використовувати бігуді маленького діаметру. Це пов’язано з тим, що в процесі накрутки волосся повинні обернути їх кілька разів. В іншому разі дії втратять всякий сенс.

Такий вид завивки доцільно робити на ніч перед сном. Комфортному сну сприяють м’які бігуді. Вони практично не будуть відчуватися на голові.

Для отримання бажаного результату потрібно вимити волосся і дати їм висохнути. Невелика вологість посилить ефект. Після цього необхідно розділити локони, накрутити на приготовані заздалегідь бігуді і в такому положенні залишити на ніч. Вранці, знімаючи бігуді, важливо не порушити структуру локона. Потім волосся ніжно добре прочесати і закріпити лаком.

Звичний праску створить м’які кучері на короткому волоссі

На допомогу волосся, довжина яких трохи довше коротких, прийде звичайний праску. За допомогою цього пристосування зробити кучері не складе праці. Обов’язкова умова для досягнення відмінного результату – волосся повинні накручуватися на утюжок кілька разів.

Для проведення завивочной процедури чисті волосся необхідно розділити на окремі смуги. Потім кожну з них обмотати навколо прасування і почекати приблизно одну хвилину. Такі дії можна виконати з усіма волоссям або накрутити окремі пасма. Отримані м’які кучері потрібно закріпити лаком.

Завивка на плойку: швидко і зручно

Нарешті, самий швидкий метод завивки полягає в накручуванні на плойку. Як і у випадку з перукарнями затискачами, діаметр плойки повинен бути невеликим. Чисті і сухі пасма потрібно по черзі накручувати на плойку. Кожен локон необхідно витримувати близько хвилини, потім акуратно знімати, не руйнуючи його.
Після такої процедури, виконану з усіма волоссям, можна розчесатися і закріпити бажану зачіску лаком.

Фото і відеоматеріали, розміщені в мережі, допоможуть самостійно виконати будь-які варіанти завивок.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки