Жирні волосся вимагають обережного підходу.

Без догляду вони швидко втрачають форму, брудняться, виглядають неохайно і тьмяно. Проте надмірно інтенсивна турбота про шевелюрі може тільки ускладнити справу. Проблема в тому, що якщо ваші сальні залози схильні до рясного виділення шкірного жиру або ж почали посилену роботу у відповідь на зовнішнє агресивна дія – організм «вважає», що все в порядку, шкірі і волоссю забезпечується максимальний захист. Зовнішній вигляд і краса природно їм абсолютно не враховується. Зіштовхнути організм з такою збалансованої позиції не так просто.

Не слід часто розчісувати жирні волосся.

Крім того, що таким чином жир від коренів механічно поширюється вздовж всього волосся, гребінці, гребінці ще й масажують шкіру голови, забезпечуючи фолікули припливом крові і додатково підсилюючи секрецію залоз. Також не варто захоплюватися завивкою волосся, частою сушінням за допомогою фена та іншим температурним впливом, включаючи перебування на сонці без головного убору. На таку примусову сушку організм адекватно відповідає ще більш інтенсивним виділенням жиру. З цієї ж причини слід уникати щоденних гігієнічних процедур і давати волоссю відпочинок. Незважаючи на те, що жирне волосся вимагають частого миття голови, краще робити це хоча б через день. Використання гарячої води при митті не рекомендується, температури 35-40 градусів буде більш ніж достатньо. І, звичайно ж, дуже важливий правильний вибір шампуню. Найкраще, що б у складі були присутні натуральні компоненти (кропива, лопух, шавлія тощо). Якщо з якоїсь причини такий варіант недоступний, то можна для змивання шампуню використовувати трав’яні настої, що так само дасть сприятливий ефект.

Наостанок, не варто забувати про правильне харчування.

Жирні і солоні страви стимулюють роботу залоз, так само як і нестача вітамінів. Збалансована їжа може зробити сильний сприятливий вплив на зовнішній вигляд волосся.