Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і після

Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і післяСучасна жінка завжди прагне до досконалості. Часто дами готові вдатися до будь-яких маніпуляцій, які повернуть молодість шкіри обличчя. Сьогодні косметологи готові запропонувати різний спектр процедур, одна з яких ретиноевый пілінг. Ну що ж, давайте розбиратися жовтий пілінг, що це таке? По суті це один з видів хімічного пілінгу для обличчя. У нього є друга назва – ретиноевый. Останнім часом ця процедура користується популярністю.

 • Плюси процедури
 • Показання до процедури або коли пора робити жовтий пілінг?
 • Підготовка до процедури
 • Як проводиться жовтий пілінг в салоні краси
 • Як роблять жовтий пілінг в домашніх умовах?
 • Догляд за шкірою після процедури і період відновлення
 • Протипоказання до процедури
 • Вартість послуги косметологічної в салонах краси Росії
 • Відгуки про процедуру ретиноевый пілінг
 • Коли роблять ретиноевый пілінг?

  Процедура актуальна для жінок бальзаківського віку. Починаючи з 40 років, жінка починає страждати від присутніх і тільки починаються зморшок. Жовтий пілінг може вирішити нагальну проблему всіх жінок.

  Ретиноевый пілінг можна розділити на дві категорії:

  • Пілінг з штучної ретиноєвої кислоти;
  • Пілінг з натуральним ретинолом;

  Перший варіант прийнято вважати щадним. Другий працює на верхніх шарах шкіри і його можна робити досить часто.

  Ретинол, головне активна речовина пілінгу добувають з екзотичної рослини-Урукум. Ретиноєва кислота має жовтий відтінок схожий на лимон. Саме тому в народі пілінг називають жовтим.

  Пілінг є поверховим і не травмуючим для шкіри. Діючі компоненти розчиняють верхню жировий прошарок шкіри і проникають в шари дерми. Ретиноевый пілінг збагачує шкіру сполуками протеїнів і пробуджує клітини, які відповідають за процеси оновлення.Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і після

  Крім ретиноєвої кислоти до складу можуть входити і інші кислоти:

  • Фитиновая;
  • Аскорбінова;
  • Азелаїнова;

  Вони посилюють функції основного компонента і служать корисним доповненням до складу.

  Плюси процедури

  У ретиноевого пілінгу є маса переваг перед іншими процедурами аналогічної спрямованості.

  • Щадне вплив, це перший і один з головних плюсів. Ретиноевую кислоту прирівнюють до вітаміну А. Звичайно порівняння не можна назвати точним, але пілінг дійсно м’яко впливає на шкіру обличчя.
  • Ще одна перевага полягає у видимому результаті. Жінці, що тільки починає противіковою (антиэйдж) догляд, радять починати саме з жовтого пілінгу.
  • Період відновлення шкіри займає рекордно короткий період-не більше 3 днів! Це справді дивовижні цифри. Будь-який інший хімічний пілінг нагадує про себе більш 3 тижнів!
  • Жовтий пілінг не має обмежень за часом року. Косметологи завжди радять відкласти процедури до настання холодів. Але тільки не у випадку ретиноевого пілінгу, його можна робити навіть влітку.

  Плюсів дійсно багато. Ретиноевый пілінг до і після фото, так виглядає шкіра перед і після процедури:

  Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і після Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і після

  Ніша косметологічних процедур має величезний список, але жовтий пілінг займає в ній особливу позицію завдяки вищеперелічених переваг. Ефект від процедури може зберігатися майже 5 місяців. Це вже серйозний і вагомий аргумент.

  Ретиноевый пілінг часто називають оксамитовим і не даремно, він дійсно м’яко і дбайливо працює з шкірою на відміну від своїх побратимів, які влаштовують справжню перевірку на міцність для всіх шарів епідермісу.

  Показання до процедури або коли пора робити жовтий пілінг?

  Головним показанням до процедури є зморшки і перші ознаки старіння і в’янення шкіри. Також ретиноевый пілінг допомагає позбутися рубців. Йому підвладне перервати процеси, пов’язані зі старінням в силу віку, а також погіршенням зовнішнього вигляду чинності стресів і поганої екології.

   

  Ще одна процедура, яку радять проходити на початку антивікового догляду алмазна микродермбразия особи.

  Підготовка до процедури

  В якості підготовки використовують крему на основі гліколевої кислоти. Вони відкривають пори для кращого проникнення компонентів у шкіру.

  Ретельне очищення шкіри до процедури, ще один етап підготовки до пілінгу. За 10-15 днів до жовтого пілінгу слід відмовитися від відвідування солярію і знизити перебування на сонці.

  Не можна використовувати засоби, що володіють отшелушивающим ефектом. Це стосується скрабів і гелів для вмивання з частинками, які травмують шкіру. Починати підготовку слід не пізніше, ніж за 2 тижні до самої процедури омолодження.

  Як проводиться жовтий пілінг в салоні краси

  • Спочатку косметолог наносить спеціальний розчин, до складу якого входить саліцилова кислота. Це підготовка шкіри безпосередньо перед процедурою.
  • Далі косметолог розподіляє ретиноевый гель по обличчю за допомогою м’якого пензлика. В залежності від поставленої задачі може бути нанесено від 2-10 шарів.

  Скільки тримати жовтий пілінг на шкірі вирішує фахівець. Інколи його наносять на 30 хвилин, а іноді на 12 годин!

  • Після склад змивається з шкіри. Через скільки змивати жовтий пілінг може порадити косметолог, якщо жінка вперше робить процедуру.

  Під час процедури пацієнтка повинна перебувати в стані повного спокою і не ворушитися. Якщо був обраний короткочасний пілінг, то його змивають прямо в салоні.

  В процесі процедури складу можуть оновлювати, нашаровуючи пілінг. Для досягнення максимального результату може знадобитися курс процедур. Зазвичай це 5 сеансів.

  Як часто можна робити ретиноевый пілінг?

  Зазвичай вистачає двох разів на рік. У цей період входить 3-5 сеансів.

  Пропонуємо подивитися відео, в якому кваліфікований косметолог розповість докладно про процедуру ретиноевого пілінгу:

  Як роблять жовтий пілінг в домашніх умовах?

  Ретиноевую маску-пілінг частково можна назвати домашньою процедурою, так як при нанесенні на 12 годин, склад змивається вже вдома. Іноді жінки вирішують заощадити і провести процедуру, не вдаючись до послуг косметологічного кабінету.

  Багато шукають як зробити ретиноевый пілінг його рецепт в домашніх умовах, але по суті ніякого рецепту немає.

  Принцип дії та етапів залишається колишнім, вся різниця полягає лише в самостійному виконанні. Косметологи, звичайно ж, не радять проводити процедуру самостійно і в цьому є раціональне ланка.Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і після

  По-перше, треба знати які склади і якою концентрації купувати. Досконало ці тонкощі знає тільки фахівець. По-друге, після пілінгу необхідний процес реабілітації, який потрібно здійснювати під наглядом косметолога виконуючи всі його рекомендації, а не слухаючи поради подруг і інтернету.

  Догляд за шкірою після процедури і період відновлення

  Отже, ви випробували жовтий пілінг, тепер догляд після пілінгу обличчя повинен підбирати косметолог виходячи з індивідуальних особливостей шкіри клієнтки. У кого-то шкіра зневоднена або навпаки виділяє надлишки шкірного сала.

  Відновний період після ретиноевого пілінгу триває близько 2-4 днів. Це небагато, на відміну від інших процедур, саме тому ретиноевый пілінг має багато прихильниць.

  У період реабілітації після ретиноевого пілінгу не можна використовувати засоби, що містять у складі будь кислоти, у тому числі фруктові.Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і після

  Шкіра повинна знаходиться в стані максимального спокою. Жодних масок, жорсткого очищення та інших маніпуляцій.

  Додаткові рекомендації дає косметолог. Догляд після ретиноевого пілінгу не можна назвати складним. Головне не проявляти самодіяльність і слідувати всім рекомендаціям лікаря.

  Через кілька годин після змивання складу, шкіра почне відчувати певний дискомфорт. Він може проявлятися у вигляді печіння, відчуття стягнутої шкіри і рясного почервоніння. Нерідко виникають набряки, це цілком нормальна реакція шкіри на активне вторгнення. Косметолог може призначити протиалергічні препарати, щоб зняти симптоми.

  Жовтий пілінг, фото лущення, показують, що це головний побічний ефект після процедури:

  Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і післяЖовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і після Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і після

  Вже через кілька годин після пілінгу шкіра починає лущитися і «злазити». Лякатися цього процесу не потрібно.

  Ще одна умова постпилингового відходу полягає у зволоження і живлення шкіри. Це забезпечить нормальну відновну функцію епітелію, і шкіра швидко повернеться до колишнього вигляду. Креми і сироватки не тільки знімають неприємні відчуття, але і працюють на кінцевий результат.

  Жовтий пілінг обличчя на фото до і після видно, що реабілітація проходить швидко. Зовнішній вигляд шкіри в перший день болючий і мало привабливий. Але вже через кілька днів картина змінюється в кращу сторону.

  Жовтий пілінг особи, фото до і після процедури:

  Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і після Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і після

  Протипоказання до процедури

  У жовтого пілінгу немає жорстких заборон до проведення. Швидше загальні рекомендації, яких слід прислухатися.

  • Жовтий пілінг протипоказання поширюються на період вагітності та годуванні дитини груддю.
  • Вірусні інфекції теж є перешкодою. Вони можуть посилити період відновлення. Як відреагує шкіра невідомо.
  • Ще одна заборона існує для людей, які страждають від шкірних захворювань у хронічній формі. Наприклад, ретиноевый пілінг при куперозі заборонений. Про це повинен попередити будь-який грамотний фахівець.

  Щоб винести остаточний вердикт, лікар огляне шкіру обличчя, задасть необхідні питання і, можливо, призначить деякі аналізи. Нехтувати всім цим не варто.

  Вартість послуги косметологічної в салонах краси Росії

  У таблиці нижче наведена вартість на косметологічну процедуру в салонах краси Росії:

  Адреса назва салону красиВартість проведення жовтого пілінгуР. Новосибірськ

  «Санте Естетік»

  вул. Мічуріна 214000 руб. (одна процедура)Р. Москва

  «Аура естетики»

  вул. Народного Ополчення 42к3Від 2400 руб.Р. Кемерово

  «Лавали»

  Ленінградський пр-к 223000 руб.Р. Єкатеринбург

  «Мальва»

  вул. Сулімова 552900 руб.Р. Тольятті

  «Шанс»

  Автозаводський район квартал 3Б13500руб (курс процедур 4)

  У пошуку кабінету краси і салону слід звертати увагу на рівень закладу і кваліфікацію лікарів-косметологів. Вона повинна бути підтверджена відповідними сертифікатами та дипломами.

  Жовтий пілінг має позитивні відгуки косметологів. Вони радять починати догляд за шкірою після 40 років саме з цієї процедури.

  Якщо є бажання позбутися від зморшок, запустити процеси регенерації і оновити шкіру, то ретиноевый пілінг підходить як не можна краще. Він має щадне вплив і швидкий період відновлення. Це одна з популярних косметологічних процедур з широким спектром дії. Жовтий пілінг має масу позитивних якостей, шкіра віддячить жінку здоровим сяйвом і відсутністю ознак в’янення.

  Кінцевий результат можна оцінити за відгуками і фото жовтий пілінг фото до і після:

  Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і після Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і після Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і після Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і після Жовтий (ретиноевый) пілінг що це таке? Відгуки про процедуру з фото до і після

  Відгуки про процедуру ретиноевый пілінг

  Ефективність жовтого (ретиноевого) пілінгу можна оцінити за відгуками клієнток

  Марина,45 років р. Сиктивкар.

  Я робила ретиноевый пілінг приблизно місяць тому. Мета візиту полягала в носогубних зморшок. Жінки мене зрозуміють, це основна проблема вікових жінок. Вся процедура тривала 30 хвилин. Пілінг змивала будинку. Поки він був на обличчі я не відчувала ніякого дискомфорту, хіба що присутність на обличчі чогось стороннього. А ось після видалення шкіра почервоніла і було відчуття сухості. Але мене попередили, що-то цілком собі нормально. Я люблю всякі експерименти, тому процедура мене не лякала. Я так чекала, що шкіра почне лущитися і оновлюватися. Косметолог обіцяла, що вона буде сходити великими пластами. Але на жаль, вона злазила шматочками. Процедурою я залишилася задоволена. Є ефект, а це головне! Неприємно, звичайно, але ми жінки чого тільки не терпимо заради краси.

  Ірина Семенівна, 50 років р. Москва

  Донька подарувала сертифікат на послуги кабінету краси. Довго вибирала яким переліком процедур скористатися. Потім вирішила, що пора доглянути за шкірою. Зазвичай я обмежуюся косметичним відходів у вигляді кремів і сироваток. І цього вистачає, але вікові зморшки звичайно є. Я думала, що буде боляче, але це було схоже на легке поколювання. І шкіра вела себе після пілінгу спокійно. Не знаю скористаюся ще, шкіра лупилася дуже неприємно. Лікар порадила повторити процедуру на початку наступного року. Може бути і піду знову. Не можу сказати, що зникли зморшки, звичайно, що ні. Швидше шкіра стала більш пружною і живий.

  Світлана, 31 рік р. Володимир

  Я жовтий пілінг роблю вже 6 разів. Мені перші два рази взагалі не допомогли. Я думаю, це через те, що шкіра дуже щільна. Але мене турбували зморшки біля очей та носа. Зараз я задоволена результатом. Хочу сказати всім дівчаткам хто хоче зробити пілінг, щоб вони запасик залишили по часу. А то я в салон пішла в суботу в перший раз. І що в результаті? У понеділок довелося брати відгул. А в цілому я можу радити ретиноевый пілінг.