Зачіска є важливою частиною образу кожної жінки. Як би красиво дама не була одягнена, без стильної зачіски, її образ буде виглядати безглуздо.

На жаль, далеко не всі представниці прекрасної статі вміють творити з волосся твори мистецтва. Звичайно, можна регулярно відвідувати салон краси. Але для цього доведеться витратити чимало часу і коштів, тому такий спосіб підходить далеко не всім. Сумувати не варто, адже існує величезна кількість простих зачісок, виконати які зможе абсолютно кожна жінка.

Зібрані зачіски своїми руками

Одним з найбільш простих варіантом є пучок.

Зібрані зачіски завжди виглядають дуже романтично. Досить просто скрутити волосся у вузол і зібрати їх за допомогою шпильок. Така зачіска може змінюватись в залежності від уподобань і фантазії дівчини. Замість простих чорних шпильок можна використовувати яскраві варіанти з різними прикрасами або власними волоссям. Результат вас обов’язково порадує, зачіска виявиться дуже оригінальною і незвичайною, а на її виконання жінка витратить менше хвилини.

Ще одним популярним варіантом зробити зачіски зібране волосся — кіски

Така укладка буде гармонійно виглядати на молоденьких дівчат, але при бажанні і зрілі дами можуть собі дозволити заплести косу. Зачіска з косами може бути самою різною. Можна заплести, як одну, так і декілька кісок. Все залежить від віку, форми обличчя дівчини, а також випадку.

Така зачіска зробить образ жінки чарівним, вона буде виглядати просто чудово. Якщо розпорядок дня жінки є дуже активним, треба використовувати засоби укладань. Без них від кіски може залишитися одна назва.

Сучасні весільні зачіски зібрані також вимагають потужних укладальних засобів, адже така зачіска повинна прослужити цілий день.

Популярною зачіскою також буде риб’ячий хвіст

Для новачка такий варіант може здатися досить складним. Але варто лише кілька разів реалізувати укладку, як ви зрозумієте, що все просто. Така зачіска відмінно підійде для абсолютно кожного випадку. Це може бути, як іспит в університеті, так і ділова зустріч в інституті. Особливо виграшно така зачіска виглядає на волоссі з різнобарвними пасмами.

Краще попередньо скористатися спеціальним спреєм, щоб волосся не електризувалося. У такому випадку з ними буде набагато простіше працювати.

Ще одним популярним варіантом вкладання є «вивернутий хвіст. Такі зачіски з зібраними волоссям користуються величезним попитом завдяки своїй простоті. Зробити таку зачіску можна за одну хвилину, а результат вас обов’язково порадує. Головне, щоб волосся не були короткими, тоді все обов’язково вийде. Для початку потрібно зібрати волосся у звичайний хвіст. Висота хвоста може бути будь-який, все залежить лише від ваших уподобань. Хвіст повинен бути пов’язаний не туго, а вільно. Потім потрібно підняти вгору хвіст і протягнути через отвір. В результаті вийде свого роду завиток. Щоб зачіска виглядала ще більш романтичною і жіночною, можна підкрутити кінці за допомогою плойки або бігуді.