Майстер-клас: напівкомбінезон утеплений

Відмінний дитячий напівкомбінезон не обов’язково купувати, його можна зшити своїми руками. Дана інструкція допоможе вам відмінно. Цей майстер-клас допоможе вам в створенні теплого і зручного напівкомбінезона. Всі етапи докладно описані і проілюстровані фотографіями. Зимовий дитячий комбінезон збереже здоров’я вашій дитині, а зшитий самостійно, значно збереже вас бюджет.

Для пошиття комбінезона нам знадобляться:

  • викрійка напівкомбінезона;
  • плащова тканина;
  • утеплювач (у мене це холлофайбер);
  • підкладкова тканина;
  • застібка-блискавка;
  • гумка середньої ширини.

Процес роботи

1. Розкроюємо деталі нашого комбінезона з основної тканини, підкладкової і утеплювача. З підкладкової роблю на 10 см коротше, ці 10 см я викроїла з основної тканини, це для манжета-одвороту.

2. Для зручності сколюю деталі з основної тканини і утеплювача.3. Далі зшиваю деталі по боковому і внутрішньому шву. Утеплювач зрізаю близько до рядку. Шви разутюживаю.

4. Вкладаю штанину в штанину, зшиваю за крокового шва (на передній половинці до позначки вшивання блискавки). Зрізаю утеплювач, шви разутюживаю.

5. Тепер потрібно зробити рамку для застібки-блискавки. Для цього викроюємо з плащової тканини смужку шириною 5 см і довжиною більше довжини блискавки на 3 див. Приметала смугу лицем до лиця спочатку одну сторону, потім другу поєднуючи в єдину лінію. З виворітного боку відстрочити навколо лінії. Відстань між рядками має дорівнювати висоті зубців блискавки. Прорізати нашу смугу між рядками. Сметывающие нитки можна видалити, все. Позначте навскоси у всі куточки шари.

6. Тепер аналогічно зшиваю деталі з підкладали. Пришиваю до низу деталей манжети-закоти. Зшиваю бічні і внутрішні сторони. Вкладаю штанину в штанину і зшиваю за крокового зрізу до мітки вшивання блискавки.

7. Тут теж роблю рамку.8. Готую лямочки: в мене знаходиться 2 смужки необхідної ширини і довжини+ 10-15см на збірку. Прострачиваю по довгій стороні, вивертаю, вставляю гумку потрібної довжини, фіксую по краях рядком.

9. Фіксую лямки до передньої і задньої половинкам штанців.

10. З’єдную штанини з основної і підкладкової тканини по низу, вивертаю.11. Приметываю рамку на підкладкової до рамки з верху (між ними наша блискавка) і зшиваємо крізь всі шари. Прокладаємо оздоблювальну строчку на ширину лапки.

12. Поєдную підклад з основною тканиною, пристрачиваю.

13. Вивертаю акуратно через «дірочку» на підкладі (я її попередньо залишила в шві).

14. Прокладаю оздоблювальну строчку по верху комбінезона. 15. По задній половинці прокладаю два рядки на рівні талії для гумки. Вставляю гумку через «дірочку», фіксую по бічних швах.

Отже, тепер ви знаєте, як пошити дитячий комбінезон своїми руками. Сподобався цей майстер — клас, виявився вам корисним? Подякуйте сайт лайками! Настає Новий Рік, а готове у вас гарна сукня, ні? Тоді читайте статтю: Як зшити новорічне плаття своїми руками?