Статуси про благовіщення

***
Благовіщення святкується православною церквою 7 квітня (за старим стилем), західними церквами – 25 березня (за новим стилем).

***
За народними віруваннями на Благовіщення Бог «благословляє всі рослини», а тому вважалося великим гріхом виконувати будь-яку важливу роботу.

***
Назва свята — Благовіщення — передає головний зміст пов’язаного з ним події: сповіщення Діві Марії благої вісті про зачаття і про народження Нею Бога – немовляти Христа.

***
Благовіщення – Блага вість, знак того, що Бог на світі є!

***
Благовіщення — звіщення — євангельська подія і присвячений йому християнське свято; сповіщення архангелом Гавриїлом Діві Марії про майбутнє народження по плоті від неї Ісуса Христа.

***
На Русі Благовіщення вважаються великим святом, з нього в старовину починали рік. За благочестивому віруванням російського народу, в цей день, як і на Великдень, сонце «грає», і грішників у пеклі не мучать. За величчю свято Благовіщення не скасовується, навіть якщо він припадає на Великдень.

***
Благовіщення прийшло, радість принесло людям.

***
Свято Благовіщення прославляє нероздільне і неслияное з’єднання двох природ в Ісусі Христі – Божество з людством.

***
У дореволюційній Росії існував зворушливий звичай, особливо в Москві, в День Благовіщення, як в день сповіщення свободи всьому світу, випускати з клітин птахів на волю. Займатися ж якимось, навіть легким, працею в цей день вважалося тяжким гріхом.

***
Блага звістка зійшла на землю – і змінилося все навколо!

***
Святкуючи Благовіщення, ми святкуємо початок новозавітного дня.

***
Благовіщення Святе – великий день на Русі, з ним ти почуття молоде в черствому серці воскреси.

***
Пташка гніздо не в’є, не літає, благовіщення кличе, зазиває, діва косу не плете, перестала, Благовіщення гряде, втомилася чекати.

***
Благовіщення – зачаття Ісуса Христа. Дією благодаті Божої в лоні Марії почалася нова людського життя.

***
Блага звістка на землю ллється, вплітаючись в дзвін, і ангел радісно сміється, а смертний знає, що прощений! Благовіщення – свято великий!

***
Датою Благовіщення як на Заході, так і на Сході вважається 25 березня. Ця дата відстоїть рівно на 9 місяців від 25 грудня, яке з IV століття спочатку на Заході, а потім на Сході вважається днем Різдва Христового.

***
В цей день Господь квітка нам перший дарує, мати-й-мачуха звуть його скрізь, немов нам нагадати всім бажає мати Марія про твою долю.

***
На Благовіщення птиця гнізда не в’ється є, дівка коси не плете, баба хати не мете, козак дівки не … !

***
Гавриїл, по суті, відкрив простій дівчині таємницю втілення. Вважається також, що в цей день Марія зачала від Духа Святого Ісуса Христа. Саме ця подія святкується в усьому християнському світі.

***
Віруючим у цей подіти дозволяється послаблення в пості.

Статуси про благовіщення