***
З днем Святого Миколая усіх ВАС!!!

***
У день святого Миколая всяких благ тобі бажаю, щоб життя було щасливе, а улюблена – красивою, щоб безліч подарунків – дуже цінних, дуже яскравих, Микола святий приніс, ніби дідусь Мороз.

***
Св. Микола Чудотворець припаду до святої ікони зі свічкою в руках, виллю йому в каноні душу, як у віршах.

***
Під подушкою подарунки, Стіл давно вже накритий – День святого Миколая В кожен будинок прийти поспішає. Від душі вам всім бажаю, Щоб збулися всі мрії. З днем святого Миколая! Миру, щастя, доброти!

***
А я у Святого Миколая попрошу не щастя,не грошей,не його,адже я так потребую. Я попрошу здоров’я, що я посадила з-за того,чого могла б попросити!

***
Миколая! Сьогодні вночі чекаю, Чобітки виставляю, подарунки в них шукаю.

***
Кажуть, що в день святого Миколая, у людей збуваються мрії. Від душі вам цього бажаю, так само, як кохання і краси. Хай буде світ наповнений прекрасним – щастям безмежним, добротою, нехай очі сяють світлом ясним, у серці – мир, а на душі – спокій.

***
Під подушку заглянь – там подаруночок знайди, від святого Миколая милість нехай прийде велика! У свято це дива відкривають нам очі, щоб щасливі ми були і один одного щоб любили.

***
З Днем Святого Миколая Вас сердечно вітаємо! Нехай береже вас від негараздів! Славних зим і довгих років!

***
День Святого Миколая вперше почали святкувати в Німеччині в 3 столітті після Н. Х. Микола був відомий тим, що все, що мав, роздавав бідним, а собі залишав лише мінімум речей і їжі.

***
Люди!!!!!! Всіх Вас з днем Святого Миколая!!!

***
Не бійтеся подумки просити подарунків у Святого Миколая. І допомагайте святому Миколаю здійснювати бажання Ваших близьких.

***
До кожного свята потрібно готуватися saint nicholas-crafts заздалегідь і День Святого Миколая не виняток. Підготуйте подарунок, який Ви покладете під подушку або в панчоху.

***
— Добрий Святий Миколай приносить дітям подарунки, а поганий — прутики.

***
З давніх-давен День Святого Миколая святкували весело. Заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музик, скликали гостей.

***
Своїх друзів люби, подаруночки даруй, вірте в диво все одно станеться!

***
День сьогодні світлий, натхненний! День Святого Миколая Чудотворця! Я до тебе прийду на пораду, Ти вдихнеш у мене любов, зігрієш сонцем Піклуючись, ти мене від бід оберігаєш.

***
З Днем Святого Миколая, люба дітвора. Нехай ніхто не сумує в годину надії і добра.

***
Чому Святого Миколая назвали Чудотворцем і чому його так люблять і дорослі люди, і зовсім діти?

***
День Святого Миколая я люблю більше.

***
Всіх Миколаїв вітаю! З Вашим днем Ангела і довгих років я Вам бажаю!

***
День Святого Миколая — це день покровителя дітей і мандрівників. Кожен рік прийнято дарувати дітям подарунки на день Миколая. Кожен рік слухняні діти з нетерпінням чекають, що в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай покладе їм під подушку подарунок.

***
За легендою, Святий Миколай приходить в будинок з 2 чортиками і з 2 ангелами. Ангели розповідають Миколаю про хороші вчинки дитини, а чортики навпаки – про погані. І так кожен малюк отримує подарунок. Якщо ж дитина неслухняна, він отримує різки.

***
Про дари Святого Миколая існує безліч легенд, які, немов птахи, розлетілися по всьому світу.

Статуси про день Святого Миколая