Статуси про день вихователя

***
27 вересня в Росії відзначається новий загальнонаціональне свято – День вихователя і всіх дошкільних працівників. Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий сад і на дошкільне дитинство в цілому.

***
Поки тягнувся день робочий – Ви замінювали дітям матір. І ось сьогодні кожен хоче За все СПАСИБІ Вам вихователі сказати!

***
Завдяки їм дорослішають діти,Знаючи, як поводитися і жити.Вихователі ! Добріші вас немає на світі!Вам бажаємо бути щасливими!

***
Вихователем, як і художником, треба народитися.

***
У вихованні вся справа в тому, хто вихователь.

***
У дитячому садку кмітливі виховательки в тиху годину придумали конкурс для дітей: хто перший засне, тому можна не спати!…:)

***
Робити дітей легко — переробляти важко.

***
Діти вчаться, ростуть, дорослішають під чітким керівництвом своїх вихователів. Ви – просто добрі істоти на цій планеті! Будьте щасливі!

***
Для педагогічної діяльності необхідно, щоб, по-перше, вихователь знав свого вихованця уздовж і впоперек і щоб, по-друге, між вихователем і вихованцем існувало повну довіру.

***
Поганий той вихователь дітей, який не пам’ятає свого дитинства.

***
Саду вихователь потрібен, без нього він не так дружний. Шлемо вам радості вагон, від батьків – уклін!

***
Вихователь сам повинен бути вихований. Статуси про день вихователя

***
У вихователя робота – це та ще турбота! Треба соплі витирати, пісні співати і танцювати.

***
– Навіщо тобі вуха? – запитує вихователька малюка. – Щоб все бачити. – Але ж для цього є очі. – Правильно. Але якщо не буде вух, шапка сповзе на очі, і я нічого не побачу…

***
Вихователь – слово-то яке! В ньому таяться світло, добро, тепло.Хто порадує дітей грою?Хто їх пожурить зовсім не зло?

***
Вихователь сам повинен бути тим, чим він хоче зробити вихованця.

***
Чим нижчий духовний рівень вихователя, бесцветнее його моральний вигляд, більше турбот про свій спокій і зручності, тим більше він видає наказів і заборон, що диктуються нібито турботою про благо дітей.

***
Вихователів дитячих садків можна умовно розділити на чотири основних типи, які відрізняються один від одного не тільки методом виховання, але і зовнішніми ознаками, за якими можна «скласти» попередня думка вже на стадії першого знайомства.

***
У справі виховання розвиток навичок повинно передувати розвитку розуму.

***
Наш вихователь — наша дійсність. З днем вихователя!

***
Виховання — вища з благ, але тільки тоді, коли воно першого сорту, інакше воно ні на що не годно.

***
Якщо ти знаєш засоби зміцнити організм, загартувати волю, облагородити серце, изощрить розум і врівноважити розум,— значить, ти вихователь.

***
Вихователь — це той чоловік, який повинен передати новому поколінню всі цінні накопичення століть і не передати забобонів, пороків і хвороб.

***
Дорогим вихователям від щасливих татусів і мам: що б з дітьми ми стали робити якщо б не віддали вам? З днем вихователя Вас!

***
Вихователь повинен себе так вести, что6ы кожен рух його виховувала, і завжди повинен знати, чого він хоче в даний момент і чого він не хоче. Якщо вихователь не знає цього, кого він може виховувати?

***
У день вихователя, дружно скажуть малюки: «Вітаємо, вихователь».

Статуси про день вихователя