***
Щоб не відбувалося в світі… ми З КРИМОМ єдині!!!

***
Цілком очевидно, що наш президент самий чесний чоловік, якщо він сказав, що наших військ на території Криму немає, значить немає. Це підтверджує і міністра оборони Росії, а всі ролики в інтернеті, це інсценування зроблена Держдепом. Ми чесні, наше діло праве, ми переможемо!

***
Шановний пане Обама, заспокойтеся, будь ласка, з приводу Криму, а то ми у Вас Аляску тому заберемо.

***
Росіянам у Криму весь час твердили: «А кому не подобається — валіть в Росію». І, нарешті, росіяни сказали: «Гаразд, умовили, ми валимо в Росію»

***
Європа каркнула в усі гайвороння горло — Крим випав — з ним була Росія така.

***
В мріях своїх, як в болоті тону, коли тебе, мій Крим, я згадую. На віки я у гір твоїх в полоні, закривши очі, до тебе я лечу.

***
І Крим Вітчизни нам солодкий і приємний!

***
Путін все-таки альфа-самець — ще нічого нікуди не ввів, а вже всі в екстазі…

***
Крим гуляє і вже зателефонував своїй колишній. Україна трубку не взяла.

***
— А чому в Крим?
— Там тепло. Там яблука.

***
Кримчани кращі мандрівники, що побували в 3-х країнах не виходячи з дому.

***
Україна промайданила Крим і готується пробандерить Донбас.

***
Припиніть істерику! Путін не вводив війська в Крим. Війська в Крим ввів Олександр Васильович Суворов в 1778 році і вони звідти не виходили.

***
Володимир Путін: Ми сотні років спиралися на свої цінності. Вони нас ніколи не підводили.

***
Кажуть життя дається один раз і прожити його треба в Криму, з настанням літа я це гостро відчуваю)))

***
«Крим — це наша земля! А кримчани — це наш народ! — заявив український уряд. — А щоб вони в цьому не сумнівався, ми їм відключимо газ, світло і воду!»

***
Тепер проводимо референдум на Україні — хочуть жителі України приєднатися до Криму.

***
Що Росія може без Заходу? Та нічого! Крим поплив з Росії — і потрібні величезні гроші Заходу і його цілеспрямована робота з Україною, щоб Крим через 23 роки знову опинився в Росії.

***
Барак Обама — Джону Керрі: «Я щось не зрозумів… За ті п’ять мільярдів доларів, що витратили в Україні на майдан, ми що, російською Крим купили?»

***
“Ми не просто близькі сусіди. Ми практично один народ. Київ — мати міст руських. Давня Русь — це наше джерело. Ми все одно не зможемо один без одного”.
Путін Ст. Ст.

***
Кричав Крим Путіну УРА! І в повітря чепчики кидали. А аплодували так, що шибки в будинках тремтіли.

***
Крим — не гаряча точка. У Криму лише одна війна — інформаційна. Будь ласка, зберігайте мир і не провокуйте один одного.

***
«Алушта – одне з восхитительнейших місць Криму».

***
Гірський Крим рясніє гірськими річками і річечками, чистими джерелами і озерами.

***
“Звертаюся до народу України. Щиро хочу, щоб ви нас зрозуміли. Ми ні в якому разі не хочемо завдати вам шкоди. Ми поважали і поважаємо єдність України, на відміну від політиків, які хизувалися гаслами про великій Україні, але зробили все, щоб розколоти країну”.
Путін Ст. Ст.

***
Україна перейшла на літній час, а Крим — на радянське.

***
“Великої країни не стало, і коли Крим опинився в іншій державі, тоді вже Росія відчула, що її не просто обікрали, а пограбували”.
Путін Ст. Ст.

***
-Барак, скажи «брым брым».
-брым брым
-Х@Й тобі, а не КРИМ!!!

***
Путін підписав указ про визнання того, що ніхто йому не указ.

***
Раз на рік їздимо з чоловіком в Крим по роботі. Наступного разу перед відрядженням замовлю собі футболку з написом “КВАРТИРА НЕ ТРЕБА”

***
Обама: Росія, захопила Крим — слабка держава, інакше б вона захопила всю Україну. І подумав, чи не бовкнув чогось зайвого.

***
Світова громадськість вкрай стурбована ситуацією в Криму. Західні інформ агентства обурюються: де кров? де вибухи? де біженці? про що писати?

***
Вийшли з мамою з виборчої дільниці, йдемо, розмовляємо. Я, посміхаючись, кажу: «Чого не бачила я дула пістолета, ні дула автомата…» І тут голос якогось мужика за нашими спинами: «Ввечері в новинах побачите!»

***
— Здрастуйте, це доставка суші? Доставте мені, будь ласка, Крим.

***
Одним з найбільш потужних місць Сили в гірському і прибережному Криму вважається мегалітична споруда в урочищі Ласпі – Храм Сонця.

***
Та не потрібна ваша Україна Росії! Росії потрібен адекватний сусід-держава , а не фашиские недобитки , знищують свій же народ в країні .

***
“Що стосується Криму, він був і залишиться російським і українським і кримськотатарським, він був і залишається домом для всіх, що живуть там народів, але він ніколи не буде бендеровским”.
Путін Ст. Ст.

***
«Останній день літа пройде, І ти залишишся один. Останній з розбігу політ – І зверху ти побачиш Крим… Ти будеш часто її відвідувати В снах без кінця, І Севастополь почне набувати Профіль її обличчя…»

Статуси про Крим