Статуси про маму

***
Любите мати, поки вона сміється і теплотою горять її очі.І голос її в душу вашу ллється,святою водою,чистою як сльоза.Любите мати-вона одна на світі,хто любить вас і безупинно чекає.Вона завжди з посмішкою доброю зустріне,вона одна пробачить вас і зрозуміє…

***
Ніколи не роби мамі боляче, адже з кожною сльозинкою витікає хвилинка її дорогоцінного життя…

***
Ти був маминим малюком, коли вона по п’ять разів вставала за ніч до ліжечка…ти був маминим малюком, коли вперше допізна загрався у дворі у футбол…ти був маминим малюком, коли у тебе з’явилася дівчина і ти пропадав з неї всі дні і вечори …і навіть зараз, коли у тебе самого є дитина, ти все одно мамин малюк.

***
Я все одно залишуся для тебе дитиною – Мама.

***
Вчора мені подзвонив маленький хлопчик (помилився номером) і запитав: Мам, ти де? Другий день ходжу під враженням і думаю… Може це дзвінок з майбутнього?

***
Мама – ти саме непорушне, що є у мене в цьому мінливому світі.

***
Я живу заради Мами, оскільки вона живе заради мене… І я готовий віддати життя за Маму, адже вона готова віддати її за мене!

***
Дізнавшись людей, розумієш, що варто любити тільки маму.

***
Що ви будете робити без своєї роботи, я знаю. Але що ви будете робити без мами?..

***
Мама у тебе тільки одна,зроби її щасливою, як вона хотіла цього для тебе!

***
Щастя для мами – усмішка немовляти, що місяцями носила під серцем. Перше слово і перший крок, коли засинає на руках. Щастя його не виміряти роками, щастя для жінки просто бути МАМОЮ!

***
Спасибі тобі за все що ти зробила для нас,люблю тебе за кожну дрібницю,за ласку,за турботу уделенную тобою!Ти не просто була і будеш завжди мамою ти для мене подруга.Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ МОЯ МАМУЛЯ!

***
О, Боже, я не знаю, що мені говорити… Адже все, що на душі, не висловити словами…Я просто буду без кінця дякувати…Я просто буду чекати… Я СКОРО СТАНУ МАМОЮ!!

***
Ми часто не цінуємо і не розуміємо що таке мама і не замислюємося, хто подарував тобі життя на цьому світі.

***
Мама, це наше життя, вона живе живемо ми.

***
Його мама вже 2 рази назвала його нову дівчину моїм ім’ям, все – таки золота у нього мама.

***
Серце матері – це безодня, в глибині якої завжди знайдеться прощення.

***
Мила мама, ми один одного не зовсім розуміли, навіть сварилися, душі жорстоко ранячи, тільки знай, що твої тривоги і печалі чомусь все ближче тепер для мене.

***
Материнство — найважча з робіт, що приносить радість.

***
— Мамусю, я заміж вийшла! — Нічого не знаю, як стемніє — додому!

***
Для багатьох щастя – це два літри. А для багатьох – це всього два грами. А для мене щастя – це бачити, як посміхається моя Мама!

***
Мама зайшла в кімнату, побачила, що після душу я ще не встигла розчесатися і сиджу вивчаю конспекти, вона просто мовчки підійшла, взяла гребінець, і зачесала. . так ніжно, з любов’ю. . як в дитинстві коли тобі ще років 6-7. . . Всі проблеми відразу забулися. . . так добре. .

***
– Кого ти більше любиш-маму чи тата?! – Маму і тата! – А більше?! – А більше нікого!

***
Хто б що не говорив, але рідна МАМА – це єдина людина, яка любить тебе по-справжньому просто за те, що ти є. Тільки мама ніколи не зрадить і готова пожертвувати всім заради тебе… Тільки ти мамі завжди потрібен, тільки мама завжди зрозуміє… тільки мама!!!

***
Іноді ми злимося на батьків, але уявіть, щоб було, якщо б їх не було?або якщо вони пропадуть або з ними щось трапитися? Ми не виживемо, ми пропадемо!

Статуси про маму