***
Кохана, зроби мене самим щасливим – подаруй мені сина…

***
Ой,бережіть мами синочків,у мене росте Викуля!

***
Дівчина, а можна мені сирок, іриску, цукерки ось ці, і чупа-чупс. – Синочку берете? – Ах, так… про сина-то я забув! Дві пачки Мальборо…

***
-Син, скажи чесно, траву куриш?-Пап..я дочка)

***
Мати синові: – Кожна твоя витівка – це ще один сивий волос на моїй голові! Хлопчик дивлячись на сиву бабусю: – Я дивлюся ти в молодості теж чуділа помаленьку.

***
Кожна мати сподівається, що її дочка буде щасливішою у шлюбі, ніж вона сама, але жодна мати не надіється, що її син одружиться вдаліше свого батька.

***
Чоловікові, звичайно, простіше. Він, як відомо, повинен зробити три речі: посадити дерево, побудувати будинок і виростити сина. І йому абсолютно не важливо, хто потім все життя виховує сина, поливає дерево і прибирає цей будинок…

***
Коли-небудь мій син розіб’є серце твоєї дочки. – Статуси про сина

***
– Синку, прийшов час нам з тобою поговорити. – Ні фіга собі, а я думав ви німі!

***
Сини розуміють батьків, коли стають дідусями.

***
Свекруха – це мати ідеального сина, якому страшенно не пощастило з дружиною!!!!!

***
Син приходить додому з двійкою. – Тато, тільки не хвилюйся! – Добре, тільки не ображайся!

***
У своєму житті я буду дуже сильно любити тільки одного хлопчика. І це буде мій син!

***
Було в матері три сини. Два розумних, а третій… Спортсмен. – Статуси про сина

***
Сьогодні в садку, сина запитали де його тато.він поклав свою руку на серце і сказав “тут”

***
-Синку, кажуть ти з Анькой з четвертого під’їзду зустрічаєшся?-Так, а що не можна?-та ні, чому? Я в твоєму віці теж з нею зустрічався!

***
Якщо чоловік готовий на все заради жінки, значить ця жінка – його дружина. Якщо жінка готова на все заради чоловіка, значить цей чоловік – її син.

***
ВІРНІСТЬ. Чоловік прокидається після дуже жорсткої п’янки… Білизна випрана, поглажено. На столі сніданок і пляшка пива. Дружина пішла на роботу, не сказавши ні слова, без істерики… Він питає в сина: – Синку, що вчора було? – Тато, ти прийшов вчора в дві години ночі пьный в мотлох, впав на ліжко. А коли мама спробувала тебе роздягнути, ти сказав: Не чіпай, сука, я одружений!

***
«Я зв’яжу тобі життя синку… І потім від душі подарую. Де я нитки беру? Нікому ніколи не зізнаюся… Щоб зв’язати тобі життя — я потайки розпускаю…»

***
Мудра свекруха на скарги сина відповіла: «Ти брав у дружини хорошу!? Хто ж тобі її зіпсував?»

***
Що може бути більш оптимістичним, ніж випадок в сім’ї оптимістів. – Пап, я курю, п’ю, лаюся матом, машину в карти програв, дівчина від мене вагітна, а я ще п’ятірку в школі отримав! – Мати, син-то п’ятірку в школі отримав!!!

***
Все частіше хлопці стали називати з*кою… Я верчу задом, накручую волосся на палець, намотую чоловікам локшину на вуха і начебто непогано живу…

***
Мама каже п’ятирічному синові: “йди сюди, я тобі пісю помию!” син: “краще нехай бабуся помиє, у неї руки тремтять!!!” ))

***
– Тато, тато, а кого ти хотів хлопчика чи дівчинку? – Ой, синку, я взагалі то хотів просто відпочити!

***
Яке ж це щастя!!!! Коли твій чотирирічний синочок підбігає, цілує і каже:”Мамочко, я закохався в тебе!”

***
Йшли новорічної ночі з гостей. Молодший син, побачивши, що в його школі світиться кілька вікон, сказав: -Зло не дрімає!

***
Нашому синочкові Сашкові 3 роки: Перевіряємо слух у лікаря в поліклініці. Лікар пошепки: – Цукерка. Сашенька, теж пошепки: – Мені не можна. Алергія.

***
Прийшла смс-ка: “Ночую у баби, не хвилюйся”. Сиджу, думаю: син чи чоловік? – Статуси про сина

***
Вчитель: Ваш син слабкий в географії! Батько: Неважливо. З нашими доходами далеко не заїдеш.

***
Чоловік повинен побудувати будинок, посадити дерево, виростити сина. А потім йому по барабану, хто прибирає будинок, дерево поливає і цього телепня виховує…

***
Ти пошкодуєш про все і згадаєш мене, коли, забираючи свого сина з садочка, ти побачиш маленьку дівчинку, мою доньку, яка дивиться на тебе твоїми очима.

***
Подумаєш, туш потекла! Супермен взагалі труси на лосини одягав, і нічого, все одно його всі любили.

***
Я хочу доньку. Вона буде найкрасивіша в світі! Я буду одягати її як принцесу. Але спочатку, у мене буде син. Щоб охороняти мою принцесу.

***
– Ось бачиш, ти не пам’ятаєш.. – Що саме? – В 6 класі я сидів за тобою. Ти грала Принцесу, а я солдата.. – Пробач, не пам’ятаю. – Ну звичайно ж… Принцеси ніколи не пам’ятають простих людей.

***
Тато, вирішуючи синові завдання з фізики за 8 клас, спився.

***
– Знаєш, що буде років через десять? – Що? – Я вийду заміж за красивого чоловіка, народжу йому сина, ми будемо жити дружно, а ще, я буду його шалено любити. – А як же я? – Ти одружишся на психопатке і будеш щасливий. – А як же ми? – Дурний, це я про нас.

***
-Мам,а чому в тата так мало волосся?-Ну…синку…тому що він розумний.-Мам,а чому у тебе волосся так багато?-Рот закрий і їж!

***
Син приводить додому брудну бомжиху:-Тато, мама, це Степанида, я її люблю – вона буде жити з нами! та жартую я, жартую, її звуть Маша )))

***
Пішов син з татом в баню. Йдуть по моечному залу, синку підсковзнувся, став падати, та за татів член схопився і не впав, а тато і каже:- От пішов би з мамою – голову розбив би!

***
Дивлячись на багато статуси мимоволі розумієш одну просту істину – люди стають особливо красномовними коли їм дуже погано…

Статуси про сина