***
Останній дзвінок ,і шкільний урок,залишилися вже позаду,останній дзвінок і новий урок,готує нам життя попереду…

***
Коли підемо зі шкільного двору ,під звуки не старіючого вальсу, вчитель нас проводить до кута…

***
Випускний…останній день шкільного життя… І все-таки, школа, я буду тебе любити!! У мене був самий кращий клас!!! Хлопці,я вас всіх люблю!!

***
Директриса на останньому дзвонику виступає з промовою: – У нашій школі роблять людей.

***
Завтра останній Перший дзвінок… та вже як-то сумно розуміючи, що у твоєму житті більше не буде..

***
Учні одягають форму 2 рази: 1 вересня і на останній дзвінок…правда життя, статуси про випускний і останній дзвінок.

***
У всіх останній дзвінок, а я непитуща!

***
Повний місто здоровенних тіток напідпитку в білих прозорих блузках і чорних міні? Ні, це не початок німецького п*рно фільму. Це останній дзвінок.

***
Звучить останній дзвінок, ми йдемо, вибачте Прощайте вчителя і в серці зберігайте Повірте нам боляче, Боляче до сліз… Але ми йдемо… Ми йдемо всерйоз…

***
Завтра останній дзвінок… як шкода,коли кращі роки кінчаються…(((

***
От мені це подобається – пройшов останній дзвоник, всі погуляли в центрі – і у половини контакту змінилися ави.

***
Стати б першокласницею, повернути вчорашній День, Взяти б – і все почати спочатку. Теплий літній вечір І дзвінок останній Будемо ми з любов’ю згадувати.

***
Перший раз за всі роки навчання в школі я не хочу останній дзвінок… Адже у цьому році підуть дуже близькі і дорогі люди… Люблю їх=***

***
Любов іноді приходить в школі, Ревнощі, зрада, з’ясування відносин На перервах. Чого тільки не відбувалося в шкільних стінах. Я пам’ятаю свій клас Свій перший урок, Прийшов випускний, пролунав останній дзвінок …

***
Вітаємо з закінченням школи і бажаємо, що б дорога у доросле життя йшла по квітучому саду, щоб карета життя легко і щасливо віз тебе по життєвих дорогах, долаючи всі перешкоди і труднощі, щоб поруч були всі, в кого ти потребуєш.

***
ВИПУСКНИЙ БАЛ. ОСТАННІЙ ДЗВІНОК!

***
Тільки коли я у школі довчився до одинадцятого класу, я почав розуміти, чому твори «Що я робив цього літа» пишуть тільки в молодших класах.

***
Поставила статус: “Як хочеться завтра випадково проспати школу, випадково сьогодні забути включити будильник…*( “. Історичка пише в лз: “Як хочеться завтра дати непередбачену контрольну і поставити 2 усім не з’явилися…”.

***
МОЛИТВА ПЕРЕД ВИПУСКНИМ:Господи, допоможи мені не напитися!Прокинутися вранці в ліжку!Допоможи не втратити імідж!Не втратити речі і голову в тому числі!Допоможи не писати нікому п’яних смс в 2 ночі і не дзвонити!Допоможи прийти додому на двох, а не на 4-ох!А якщо щось і натворю….,то зітри мою пам’ять навіки віків!АМІНЬ!)))

***
– Я пам’ятаю, як мене в першому класі мама в школу привела, і як з випускного – тато забрав. Вони мене дуже люблять, дуже! Як ніхто! Любіть батьків!

***
Школярі після випускного, йдучи зустрічати світанок, беруть з собою трударя.Щоб подивитися, як корчиться від сонячного світла цей упир.

***
— А я не пішов на свій випускний, тому що я… — .. блакитний. — Ні, ми з моєю подружкою посварилися напередодні, тому що.. — .. ти був гей. — Ні, я не був геєм, поки… — .. не народився.

***
Улюблені фрази вчителів: “Не сперечайся з учителем! Розкажіть всім, ми теж посміємося. Вийди з класу і зайди нормально! Повторюю для особливо обдарованих – дзвінок не для вас, а для вчителя. Ліс рук, ну тоді по журналу… Я вам не заважаю?”

***
Не сумуй, що в школу не повернешся, Молодість — чудова пора, Тільки побажати нам залишається Щастя тобі, миру й добра.

***
Найдовший випускний був зафіксований у Норильську – хлопці півроку чекали світанок.

***
Я бачила абсолютно чарівних примітивних ляльок у шкільній формі а-ля радянські роки: коричневе плаття, білий фартух, комірці, манжети. Це підійде тим педагогам, які справді застали таку форму.