Статуси про Вознесіння Господнє

***
Всім спокута Христа – Дар безцінний на століття. Вітаємо з Піднесенням Ісуса в хмари.

***
Бажаю всім у своєму духовному вдосконаленні стати вище своїх пристрастей і пороків, щоб взнестись на висоту чеснот і чистоти.

***
Свято світлий сьогодні – Вознесіння Господнє! І бажаю від душі – ти вже в житті не гріши!

***
Вознесшись на небо, Господь не залишив землю Своєю Божественною присутністю став ще ближче до людини, до всіх віруючих в Нього.

***
Вознесіння Господа Ісуса Христа на небо відноситься до знаменательнейшим подій священної історії.

***
Сьогодні Церква нагадує нам про Вознесіння на Небо Господа нашого Ісуса Христа. Це урочиста подія, має величезне значення для нашої християнської Церкви, для всього людського роду.
Вознесіння святкується в четвер шостої седмиці, на сороковий день після Великодня (згідно з вказівкою Діян 1, 4).

***
Свято Неба, відкриття людству Неба як нового і вічного дому, Неба як справжньої Батьківщини.Гріх віддалив землю від неба і нас зробив земними. Небо – це Царство Боже, царство вічного життя, істини, добра і краси. Все це розкрив, все це подарував нам Христос!

***
Вознесіння Ісуса Христа на небо разом з тим відкриває для всіх віруючих у Нього шлях до неба, до вічного життя, подібно до того, як Його смерть і Воскресіння є перемога над гріхом і смертю для всього людства.

***
Після Свого Воскресіння з мертвих Спаситель неодноразово являвся учням, засвідчуючи їх в істинності Свого тілесного Воскресіння, зміцнюючи в них віру і готуючи до прийняття обітованого Св. Духа (пор.: Ін 16. 7).

***
Назва свята відображає суть події — це Піднесення на Небо Господа нашого Ісуса Христа, завершення Його земного служіння. Ця подія святкується завжди в 40-й день після Великодня, в четвер 6-го тижня після Великодня.

***
На вознесіння Господнє ми руки до Неба збудуємо, за дар народу благородний, за набутий новий Будинок.

***
Господь і Спаситель наш Ісус Христос вознісся людством Своїм на небеса і сів по правиці (праворуч) Бога Батька Свого, тобто Його людська душа і тіло прийняли (таку ж) славу нероздільно з божеством Його, а божеством Своїм Він завжди був і буде на небі і скрізь.

***
Вознесіння Господнє – християнське свято належить до “двонадесятих”, тобто найбільших свят Православної Церкви.

***
Вознеслася єси у славі, Христе Боже наш, радість сотворивый учнем, обітницею Святого Духа, сповіщених їм колишнім благословенням, бо Ти єси Син Божий, Визволитель світу.

***
Свято Вознесіння — це свято Неба, відкриття людині Неба як нового і вічного дому, Неба як справжньої батьківщини

***
Свято Вознесіння Господнього є великий, так як засвідчує нас у виконанні Божественного задуму про порятунок людини і всього світу і про найвищу прославленні людського єства, яке в особі Ісуса Христа піднесений вище світлоносних духів і спосаждено на престолі Божественної слави

***
Свято у православних великий сьогодні! Вітаю з цим днем всіх близьких і рідних і бажаю, щоб відмінно було все у них! Щоб Господь їм допомагав у життєвому шляху, щоб кожен твердо знав, куди йому йти!

***
Християнські свята схожі на кільця золотий ланцюга, нерозривно пов’язані один з одним. Через сорок днів після Великодня настає свято Вознесіння. Через десять днів після Вознесіння – свято Трійці.

Статуси про Вознесіння Господнє