***
Якщо риба дуже захоче потонути – вона потоне. Якщо людині хочеться винайти собі нещасну нерозділене кохання, він винайде її, навіть якщо на руках у нього будуть всі без винятку козирі.

***
Немає нічого більш живучого, ніж безнадійна любов. Взаємна любов може набриднути. Любов пристрасна перейти в дружбу або ненависть. Але любов нерозділена остаточно ніколи не покине серце…

***
Нехай всі кажуть що я здався…. але я не здався…просто нерозділене кохання-це не любов..

***
У любовному трикутнику один кут завжди тупий.

***
він поїхав не сказавши мені про це.повернеться тільки восени.а я сумую,плачу ночами в подушку.пишу…він не відповідає… може зустрів іншу…але цього не може бути після того ,що було між нами .. і

***
Ти біль і світ, спокій і страх, ти присмак неба на губах…

***
Нерозділене кохання… найсильніше почуття… Немає нічого гірше, ніж любити того, хто не любить Вас…

***
Сиджу,дивлюся на свого хлопця і розумію,ми скоро розстанемось.Не знаю чому.А найголовніше я цього дуже не хочу!Хлопці, бережіть любов…

***
Любов покинула мене…І в серці порожнеча…Я не повернуся до тебе вже ніколи не буде більше суперечок і розмов…Все було,та забула,Я вже не та!!!

***
Ангели зустрічають, ангели звуть, ангели страждають, ангели ведуть, ангели всі знають, ангели мої, з ангелом літаю, ангел – це ти…

***
Вона лежала на землі,вона чула його голос,його слова,а їй так хотілося сказати у відповідь ті 100 фраз які вона мріяла сказати йому,але тепер вона ангел,вона кожну ніч шепоче йому ті фрази на вушко,але шкода.

***
Душа болить, а серце плаче, мене просто рве на частини від жорстокості цього світу! Ніколи не думала, що ти коли-небудь підеш з мого життя і тим більше не уявляла, що підеш з життя взагалі!!!

***
Вчора ввечері з’їла половину кавуна. Всю ніч снився сон, що шукаю по місту туалет. Сон виявився кошмаром: шукала скрізь, по підворіттях, на вулицях, у метро, в Макдональдсі… Вранці прокинулася і подякувала долю, що НЕ ЗНАЙШЛА.

***
Пройшла любов, На серці біль… В душі безлад, Як світ цей бридкий! Полювання забитися мені в куточок… І продовжувати говорити що все ок:)

***
І присвятиш йому свої рядки. Але ніколи він не прочитає, за що любила та дівчина, що страждала, не зрозуміє…

***
Він мені подобається… і хрін хто здогадається, кому це присвячується!

***
При розставанні двох людей фраза «Давай залишимося друзями» звучить як контрольний постріл в серце одного з них…

***
Твої очі – моя потреба. Твої руки – моя необхідність.. Твої губи – моя потреба… Ти – мій сенс.

***
Я закрила двері в своє серце і написала: «Входу немає!» Але прийшла Любов і я просто сказала: «Я не вмію читати… »

***
А я знаю , чим відрізняється нерозділене кохання , не розділеною. Тому що нерозділене , коли любить тільки один , а нерозділена заважають любити якісь обставини.

***
Нерозділене кохання. – Я не можу жити без нього!

***
Нерозділене кохання так само відрізняється від любові взаємної, як оману від істини.

***
Ах, у всіх весна, у всіх любов, у всіх приятелі, друзі, надії кров, а я тільки сиджу сумую я без Тебе тут помираю.. Ну важко мені зрозуміти себе… І хочеться тільки втекти…

***
Одна безсонна ніч і багато чого стає зрозумілим. Нерозділене кохання. Думки вголос: Нерозділена любов – приємного мало. Сама знаю. Але, ми творці своєї долі. І в цьому я теж переконалася.

***
Колись ми зустрінемося в галасливому місті,я пройду повз тебе і не скажу привіт,з натовпу ти кричиш про “люблю!”,а я відповім,що твій поїзд пішов,цілуй рейки дорогий…

***
І присвятиш йому свої рядки. Але ніколи він не прочитає, за що любила та дівчина, що страждала, не зрозуміє…

***
…Я вимкнула мобільний телефон. Але перед цим стерла “Моя любов”. Написала нове ім’я: “Не брати трубку”. Хіба можна пояснити, що таке розчарування? Розчарування відбувається в голові. Коли серце ще пам’ятає слова, погляд, руки. А розум вже розуміє: брехня….

***
У нерозділеного кохання присмак тютюну.

***
Одного разу на мої слова, що я «втомилася розчаровуватися в людях» один розумний чоловік сказав мені: «не треба в них спочатку зачаровуватися…»

***
Нерозділеного любов’ю можна назвати сильну емоційну потяг, потяг, бажання бути з кимось тощо, які не отримали відповідної реакції.

***
Я не кричу, що я сама п*зд*тая, але я одна з них! У мене не фігура моделі, але ні трохи не гірше! Моя подруга не секс-бомба, але дасть фору багатьом гарним сосок! Я люблю себе більше всіх і вважаю себе безцінною, так як ціну собі не називала!

Статуси, висловлювання, цитати, афоризми про нерозділене кохання