Незважаючи на те, що баритовая штукатурка застосовується в житлових приміщеннях, вона використовується і в інших, нежитлових, громадських будівлях.

Де застосовується

Де найчастіше використовується баритовая штукатурка?

 • Лікарні, поліклініки.
 • Школи і дитячі сади.
 • Дослідні лабораторії.
 • Заводи.

Так чому ж баритовая штукатурка користується такою популярністю в різних установах? На відміну від дорогих свинцевих пластин, придбати подібну захист може дозволити майже кожна людина. Крім того, вона виглядає більш естетично і привабливою, на відміну від свого більш дорогого конкурента.

Як захистити себе від електромагнітних випромінювань (відео)

Кращі виробники

Після вибору потрібного вам способу захисту, ви вирішуєте відвідати будівельний магазин. Яка ж штукатурка найкраще підійде саме для вас? Давайте вирішимо.

Також рекомендуємо прочитати:Силіконова шпаклівка Кнауф для фасаду
Новинка в палітрі відтінків — Дуб Panforte Grande
Правильна шпаклівка для пластику
Структурна шпаклівка стін: фото-приклади

Найбільш якісний товар виробляють європейські компанії: вони славляться своїми найкращими властивостями на всьому ринку будівельних матеріалів.

Ось найбільш популярні:

 • Knauf.
 • Henkel.
 • IVSIL.

Не викликає сумніву той факт, що дана штукатурка виготовлена за всіма канонами і вимогам до якості матеріалу. Для російського покупця товари закордонних виробників можуть здатися дуже дорогими: саме тому зараз існує ряд російських компаній, які орієнтовані на російський ринок, та за невелику плату ви отримаєте досить непоганий товар.

Які ж російські виробники є кращими?

 • Волма.
 • Основи.
 • Глімс.
 • Боларс.

Не потрібно ставитися до російським виробникам з упередженням: варто відкинути всі стереотипи, ярлики, і просто спробувати. Якщо ви придбали оригінал, то ви точно будете здивовані, наскільки якісно наші виробники вміють робити штукатурку за невелику плату.

Технічні характеристики

Перед виконанням роботи з нанесення штукатурної суміші, варто звернути увагу на її технічні характеристики, щоб знати всю найважливішу інформацію, і згодом, відштовхуватися від неї. Якщо розглядати товщину нанесеного шару до 1 мм, то витрата даної штукатурки буде близько півтора кілограм на 1м2. Провести розрахунки, залежно від товщини вашого шару не є великою проблемою: в крайньому випадку, в інструкції до штукатурці зазначена більш докладна інформація.

Товщину шару варто вибирати, в залежності від захисту, яку ви бажаєте отримати. Мінімальна товщина шару до 3 мм; максимальна – близько 3 сантиметрів. Штукатурка продається у вигляді суміші, яка розфасована в мішки по 20 кг

Fullmix: технологія нанесення

Багато фахівців рекомендують наносити баритовий штукатурку руками: всі шари потрібно наносити встик, щоб підвищити рівень захисту від радіації. Дану штукатурку наносити на дві сторони стіни: якщо ви збираєтеся обробити дерев’яні поверхні, то краще зробити шар як можна більш товстим.

Наносити другий шар потрібно тільки після того, як висохне перший: чекати потрібно не менше 12 годин.

Якщо будуть присутні надлишки штукатурки на стіні, то варто їх прибрати за допомогою шпателя. Протягом наступних двох-трьох тижнів потрібно зберігати температуру в кімнаті не нижче десяти градусів за Цельсієм.

Альтернативні способи захисту свого будинку від рентгенівського випромінювання

Фахівці з безпеки рекомендують поєднувати різні види захисту, щоб зробити свій будинок максимально безпечним. Якщо у вашому будинку є радіотелефон, то варто відмовитися від його використання: навіть наявність даного приладу в будинку може бути джерелом електромагнітного випромінювання.

Якщо ви сильно стурбовані своєю безпекою, то варто придбати флюксметр: ви завжди зможете відслідковувати рівень електромагнітного випромінювання у вашому домі.

Крім вимірювальних приладів, існує декілька пристроїв для нейтралізації електромагнітних променів від навколишнього вас техніки. До речі, зараз досить популярне пристрій вітчизняного винахідника Валентина Шубіна – нейтралізатор і гармонізатор Шубіна. Судячи з відгуків, даний прилад допомагає захистити свій будинок. Придбати його можна в спеціальних магазинах або в мережі Інтернет.

Комп’ютер є одним з найголовніших джерел випромінювання: тому кожні дві-чотири години треба обов’язково вийти на вулицю, подихати свіжим повітрям і вийти на прогулянку.

Що таке пристрій Шубіна і його особливості (відео)

І найголовніша порада – не варто економити на своєму безпеки: від вас і вашого рішення залежить здоров’я ваших близьких і дітей. Краще спочатку витратити чималу суму на свій захист і здоров’я своїх близьких, щоб потім не платити ще більше грошей на лікування, щоб відновити найцінніший скарб, який у нас є.