Час відгуку монітора: що це значить – відгук монітора?

Час відгуку монітора: що це значить   відгук монітора? Частота оновлення монітора — це швидкість (частота), з якої змінюється зображення монітора (оновлюється). Чим вище частота оновлення, тим більше разів зображення може оновлюватися кожну секунду, і тим більш гладким буде виглядати зображення. Ця зміна картинок в секунду вимірюється в герцах (Гц).

Що таке відгук у моніторі?

Зміст статті

  • Що таке відгук у моніторі?
  • Яка частота оновлення ігрових моніторів
  • Як дізнатися частоту оновлення

Загальноприйнятий рівень частоти оновлення, який веде до задовільною картинці, залежить від застосування. Кінотеатри працюють з частотою всього 24 Гц, а старі телевізійні стандарти PAL і NTSC з частотою 50 герц і 60 герц відповідно. Типовий дисплей ПК буде володіти швидкістю оновлення 60 Гц, але новітні ігрові дисплеї можуть доходити до 240 Гц.

ДОВІДКА! Гонитва за більш високою швидкістю оновлення має вирішальне значення для ігор, оскільки вона дозволяє екрану не відставати від швидких рухів гравця.

Наприклад, сучасна миша може повідомляти про своє становище до 1000 разів в секунду, в той час як сучасні ПК можуть запускати конкурентні ігри, такі як Counter-Strike: Global Offensive або Overwatch, з сотнями кадрів в секунду. Наявність монітора, здатного не відставати від усього, що потенційно може дати геймеру, це вирішальне перевага за частки секунди.

Яка частота оновлення ігрових моніторів

В іграх, які не особливо оподатковуються, швидкість оновлення кадрів може перевищувати 100 FPS. Тим не менше 60 Гц дисплей оновлюється тільки шістдесят разів в секунду. Це означає, що геймери не в повній мірі отримують вигоду від покращеної швидкості відгуку при більш високій частоті кадрів і можуть помітити розрив, оскільки дисплей не справляється з вступниками на нього даними.

Час відгуку монітора: що це значить   відгук монітора?Дисплей 120 Гц оновлюється вдвічі швидше, ніж дисплей 60 Гц, тому він може відображати до ста двадцяти кадрів в секунду, а дисплей 240 герц здатний обробляти до двохсот сорока кадрів в секунду. Це усуне розриви в більшості ігор.

Коротше кажучи, якщо ви геймер, можете помітити, що ви б побачили велику, більш очевидну вигоду від переходу на екран з більшою швидкістю оновлення, ніж при переході на 4K, оскільки обидві ці операції можуть стати надмірно дорогими та обтяжливими на вашому обладнанні. Дисплеї зі швидкістю оновлення 120 Гц або 144 Гц забезпечують більш плавну гру з меншим запізненням на вході.

Якщо можливо, спробуйте знайти монітор 120 Гц в магазині. У багатьох є демонстраційні ролики, що демонструють цю функцію. Ви також можете звернутися до минулого досвіду; якщо ви одразу помітите заїкання або розмитість у кінотеатрі або на телевізорі, ви, мабуть, помітите різницю. Однак люди, у яких ніколи не було проблем, можуть не побачити значних поліпшень.

Як дізнатися частоту оновлення

Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть параметри відображення

Примітка: Якщо ви використовуєте Windows 7 або Windows XP, ви можете натиснути на панель управління з меню Пуск.

Час відгуку монітора: що це значить   відгук монітора?Наступним кроком клацніть на Властивості, коли ви перебуваєте у вікні Налаштування. Повинно відкритися нове вікно.

Для користувачів Windows 7: У Панелі керування в розділі Оформлення та персоналізація параметри, натисніть на кнопку регулювання дозволу екрану. Натисніть на вкладку Монітор.

Для користувачів Windows 7: Натисніть на кнопку Додаткові параметри, щоб відкрити нове вікно. Наступним кроком вам залишається завершити процес пошуку частоти оновлення, відшукавши потрібний параметр.

Якщо ви не бачите вашу встановлену частоту оновлення монітора в цьому списку — чи вам не вдається налаштувати монітор на заявлену частоту оновлення вам потрібно перевірити всі з’єднання кабелів.