Чому бізнес вибирає LED

Чому бізнес вибирає LEDКожне підприємство постійно перебуває в пошуку найбільш економічно-ефективних рішень. Одним з найпростіших способів підвищити дохід компанії – скоротити таку статтю витрат, як платежі за електроенергію. І тут на допомогу приходить остання розробка в сфері освітлення – світлодіодні лампи.

 

Також рекомендуємо прочитати:Вибираємо, який гіпсокартон краще: огляд виробників і матеріалів
Які бувають комплектуючі для гіпсокартону: їх види та призначення
Гіпсокартон Кнауф: особливості матеріалу і застосування
Гіпсокартон Аксолит: критерії вибору та відгуки

Давайте розглянемо, як звичайна лампочка може допомогти нашому бізнесу:

Ефективність і довговічність

Ці дві характеристики є основними «урезателями витрат». Перша допомагає скоротити споживання: світлодіодні лампи LED використовують енергію в 10 разів ефективніше лампочок розжарювання і в 2-3 – флуоресцентних ламп. А їх довгий термін служби, часто доходить до 50 000 — 60 000 годин, дозволить непогано заощадити на заміні і обслуговуванні. В рамках великого підприємства заміна освітлення на світлодіоди може заощадити до декількох тисяч доларів в рік.

Універсальність

Завдяки широкому переліку форм і кольорів, світлодіоди стали улюбленцями підприємств різної спрямованості і розміру. Крім безпосереднього освітлення приміщень, вони використовуються в ліхтарях, вивісках, екранах, знаки, елементах декору і навіть в таких сферах як медицина, криміналістика. Тут важливу роль зіграли мініатюрні розміри окремих діодів і їх висока довговічність: тепер можна не хвилюватися, що незабаром лампочка перегорить.

Турбота про персонал

Світлодіоди бережуть не тільки гроші компанії, але і її основне багатство – співробітників. Багато досліджень показали, що флуоресцентне освітлення схильне викликати втому і головний біль з-за виробленого ними гула і високочастотного мерехтіння. Світлодіоди абсолютно безшумні, а якісні вироби не виробляють шкідливою для здоров’я пульсації. Також світло діодів найбільш близький до денного і при використанні нейтральних відтінків здатний позитивно впливати на продуктивність праці.

Користь для планети

Багато сучасні підприємства звертають увагу на те, який ефект їх діяльність впливає на навколишнє середовище. Світлодіодні лампочки – це екологічно чистий продукт. Він не містить пари ртуті, як флуоресцентні лампи і не так швидко забиває міські звалища, як лампочки розжарювання. А головне, їх зміст та виробництво вимагає значно менших енерговитрат, а значить, і менших викидів СО2 в атмосферу. Так що внутрішнє LED освітлення допомагає не тільки скоротити витрати, але і підтримати репутацію відповідального і піклується про природу бізнесу.

Як ми бачимо, користь від впровадження світлодіодного освітлення виходить далеко за межі одного підприємства. І завдяки цьому перехід на LED лампи є однією з швидко набирають популярність тенденцій сучасного світу. Чи приєднаєтеся ви до цього руху?