Розповідь відвідувачок форуму: «Питанням схуднення я задалася після того, як ми разом із чоловіком два місяці скидали вагу. Повними нас назвати не можна, але і зайві кілограми з’явилися – у мене в області талії і сідниць, а у чоловіка виріс невеликий животик. Свою дієту ми продумували довго, все детально обговорили і склали посильний для нас план – адже ще є і робота. Але у чоловіка результат вийшов набагато краще ніж у мене. У чому причина? Складіть для себе ефективну програму.

При дотриманні всіх правил потрібно виключити зі свого раціону «шкідливі» продукти. Щоранку бігати на стадіоні, кожен вечір здійснювати піші прогулянки і через день займатися плаванням. Протягом дня бажано ще виконати прості вправи для підтяжки ніг і стегон, щоб домогтися результату швидше. Щоранку потрібно починати зі склянки очищеної води і протягом дня намагатися випити два літри.

Загалом – серйозний результат вимагає серйозного підходу, до свого здоров’я та процесу схуднення. Але часто відвідує жіночу половину здивування, коли через місяць вони вимірюють свою вагу. Чоловіки при аналогічних умовах втрачають 2 кілограми, а красуні жінки — нічого! Повірити в це дуже важко і неодноразові зважування не змінять результату.

Деякі факти

Простудіювавши простори інтернету, можна знайти пояснення такому унікальному явищу:

  • фізіологічні особливості жіночого організму – більша кількість жирової клітковини;
  • розміри жирових клітин у жінок більше;
  • вікові зміни в організмі жінки;
  • постійні перекуси протягом дня – поки готується їжа треба спробувати;
  • будова жіночого організму – хоч я і не схудла, але виглядати стрункіше стала;
  • особливість жіночого організму збирати «запас» і повільніше спалювати жир;
  • у чоловіків виявляється м’язової маси на 40% більше, ніж у жінок.

І ще важливий факт – чоловіки швидше досягають поставленої задачі, вони цілеспрямованою. А жінки можуть іноді дозволити собі зайву пироженку, після слів чоловіка – ти мені так подобаєшся.

Хороший результат

На жаль, в цій суперечці дами програють. Але точно виграють обоє, тому що більше часу стали проводити разом, підбадьорюючи один одного. Раціон змінився і в такому випадку пара стала менше купувати дорогих заморських продуктів, а їсти здорову їжу. Стала сильнішою, стрункішою і веселіше. А поліпшити свій результат можна, якщо звернутися до тренера з фітнесу, який підкаже більш ефективні вправи і зовсім інший раціон харчування. І вже через два тижні вас порадують ваги.