Чорний кухонний гарнітур – розкіш в кожен дім!

Зміст статті:

 • Чорний стіна – особливий шик
 • Приділимо увагу маленької кухні
 • Особливості оформлення чорної кухні

Чорний – це одночасно складне і елегантний колір, він надає інтер’єру особливий шарм, добре поєднується з іншими відтінками, так і сам виглядає яскраво. Не варто думати, що чорний кухонний гарнітур обирають екстравагантні натури, адже останнім часом подібне колірне рішення стало надзвичайно популярним. Так і варіацій сучасних чорних гарнітурів стільки, що ви обов’язково знайдете відповідний вашим очікуванням.

Чорний стіна – особливий шик

Цей колір є самодостатнім, абсолютно не потребують додаткових аксесуарах. В той час, як світла, пастельний меблі «вбирає» інші відтінки, кухонний гарнітур чорного кольору не помічає їх, гордо виділяючись на загальному тлі. При цьому темний тон аж ніяк не є характеристикою песимістичних натур, згадайте, хоча б, як виглядають дорогі автомобілі і в якому кольорі випустили новий iPhone 7 – це глибокий вугільний відтінок, вишуканий, солідний, не крикливий. Так що розкіш і колір ночі йдуть рука об руку.

Підсумовуємо переваги чорного кухонного гарнітура:

 • Він може бути, як тлом для іншого відтінку, так і домінуючим тоном;
 • З чорним добре поєднуються матеріали з натуральною текстурою: дерево, камінь;
 • Такі меблі виглядає стильно, сучасно і елегантно;
 • В цьому кольорі можна оформити простору будь-якої площі, треба тільки знати правила дизайну.

Чорний кухонний гарнітур – розкіш в кожен дім!

Приділимо увагу маленької кухні

Якщо ви щасливий володар великих приміщень, то питання з вибором гарнітура стоїть не так гостро. Тому що в такому випадку вам просто треба вирішити всього три питання:

 • Як повинен розташовуватися кухонний гарнітур: кутовий чорний варіант додасть приміщенню камерності, візуально зменшить його, створивши затишок, прямий – звузить кімнату, врівноважить її пропорції.
 • Визначитися з балансом додаткових квітів, якщо ви хочете двокольорове меблі.
 • Вибрати стильовий напрям. Треба сказати, що чорний кухонний гарнітур в інтер’єрі добре виглядає, коли виконаний в стилі хай-тек, модерн, арт-деко або авангард – є, над чим подумати.
 • В принципі, власники маленьких кухонь теж повинні вирішити ці питання, але при цьому враховуючи можливості свого приміщення. До таких, насамперед, відноситься освітленість. Для невеликих просторів краще вибирати поєднання двох кольорів, наприклад, чорно білий кухонний гарнітур виглядає дуже добре. Якщо вікна виходять на сонячну сторону, баланс відтінків може бути 50/50. Чим темніше приміщення, тим сильніше ця пропорція повинна йти в бік збільшення світлого тону.

  Чорний кухонний гарнітур – розкіш в кожен дім!

  У такому поєднанні стільниця і фартух нехай будуть білими, також цей колір можна поширити і на деякі фасади, або взагалі замовити кухонний гарнітур – білий верх, чорний низ; він добре виглядає в приміщенні будь-яких габаритів, а глянець світлих фасадів візуально розширить простір. Стільниця і фартух можуть мати третій колір: бузковий, блакитний, бірюзовий, салатовий, оранжевий, жовтий. До речі, чорно жовтий кухонний гарнітур виглядає дуже ошатно, тепло і затишно. Він теж добре впишеться в будь-які габарити, питання, знову-таки, в тому, щоб грамотно витримати пропорцію квітів, орієнтуючись на освітленість приміщення.

  Особливості оформлення чорної кухні

  Якщо вибрати кухонний гарнітур, чорний глянець фасадів якого буде відображати яскраві кольори і підсвічування, це створить якусь легкість в просторі. Матові, оксамитові відтінки більш глибокі і є хорошим фоном для кольорових елементів декору.

  Щоб меблі вигідно виділялася і підкреслювала стиль приміщення, ніщо, окрім неї, не повинен тягнути на себе увагу. Це правило допомагає зрозуміти, які шпалери підійдуть до чорного кухонного гарнітуру:

  • По-перше, вони повинні бути однотонними, без надто рельєфною текстурою і візерунків;
  • По-друге – світлими, не обов’язково білими, нехай це будуть бежеві, пилові, пастельні відтінки, що гармоніюють з другим або третім кольором меблів, якщо такі є.

  Стелю треба робити або в тон стін, чи чисто білим. А підлога повинна бути трохи темніше стін, але ні в якому разі не чорним! Інакше на його тлі меблі просто «загубиться», і приміщення перетвориться в добре оформлений погріб.

  Яку фурнітуру підібрати? Її відтінок не залежить від додаткового кольору в чорному гарнітурі; сталеві, білі, сріблясті тони виглядають завжди красиво і благородно. Вбудована техніка, до речі, теж може бути цих же квітів, якщо чорний розбавлений сірим або білим.

  Чорний кухонний гарнітур – розкіш в кожен дім!

  Щоб додати приміщенню легкість, купіть кришталеву люстру, додаткове точкове освітлення додасть кухні більше життя. Прозоре скло виглядає дуже вигідно в такому інтер’єрі, тому скляний фартух, вази будуть дуже до речі.

  Як бачите, чорний стіна добре виглядає в приміщенні будь-яких габаритів. Тому озброюйтесь сучасними дизайнерськими правилами, настановами і створюйте свою стильну, сучасну, розкішну кухню.

  Кухонний гарнітур чорного кольору
  Чорний кухонний гарнітур – розкіш в кожен дім!