Clear vision на моніторі – що це? Як керувати

Сучасні телевізори всіх моделей, від рідкокристалічної до світлодіодним, здатні забезпечити відмінну якість зображення, приймаючи і обробляючи телевізійний сигнал. Зокрема, важливою є можливість змінювати низька роздільна здатність і низьку чіткість, використовуючи функціональні можливості телеприемника.

Clear vision на моніторі  що це? Як керувати

Що таке clear vision на моніторі

Зміст статті

 • Що таке clear vision на моніторі
 • Як керувати

Додаток clear vision являє собою один із способів регулювання дозвіл і чіткості зображення на екрані телевізора. Важливість цієї функції складно переоцінити, так як вона забезпечує працездатність системи налаштувань тоді, коли екранне меню з якихось причин не функціонує.

Результатом роботи функції clear vision є високоякісне зображення на екрані телевізійного приймача. При цьому управління настільки ефективним функціоналом не вимагає ніяких особливих знань і зусиль.

Clear vision на моніторі  що це? Як керувати

Як керувати

Щоб підключати та налаштовувати функцію clear vision, слід дотримуватися певних, прописаних в інструкції до пристрою алгоритмів. Необхідно зробити наступні кроки:

 • Включити функцію, для чого скористатися відповідною кнопкою, в даному випадку “<“.
 • Кнопками більше або менше вибираються параметри: weak, medium, strong або off. Відповідно, це “низький”, “середній”, “сильний” і “вимкнено”. Слід нагадати, що за замовчуванням ця різновид функціоналу завжди вимкнено, тобто, вона перебуває в положення “off”.
 • Функція Clear Vision Demo включається після виконання декількох нескладних маніпуляцій. Необхідно утримувати в натиснутому стані кнопку “<“ протягом кількох секунд. Якщо все зроблено правильно, на екрані з’явиться повідомлення “Clear Vision Demo: on”. Щоб видалити повідомлення, слід скористатися кнопками “Меню” і “Вихід”, утримуючи їх в натиснутому стані не менше п’яти секунд. Зображення зникне, що є підтвердженням працездатності кнопки. Щоб слова з’явилися знову, досить повторити описані раніше дії.
 • Як видно, корисна функція, що відповідає за регулювання чіткості зображення і дозволу, управляється за дуже простою схемою. Тим не менш ефективність роботи цієї функції дуже висока.

  Clear vision на моніторі  що це? Як керувати