Виконати стеля з гіпсокартону в коридорі стане вірним вибором по безлічі причин. Насамперед, для цього використовуються екологічно чисті, не впливають негативно на здоров’я мешканців, матеріали. Крім іншого, підвісна стеля обходиться недорого, швидко монтується, а характеристики гіпсокартону дозволяють втілити в життя цікаві дизайнерські задумки.

Чим хороші стелі з гіпсокартону, змонтовані в коридорі

Передпокій або коридор – це, можна сказати, обличчя квартири. Це перше, що бачать при візиті гості, і по ньому створюється загальне враження про вашу оселю. Тому в його дизайні не може бути незначних дрібниць, включаючи стелі з гіпсокартону, змонтовані в коридорі.

Стелі з гіпсокартону в загальному дизайні для коридору мають ряд переваг:

 • Як правило, це приміщення має невеликі розміри і позбавлене вікон, тому до висвітлення пред’являються особливі вимоги. Стелі з плит гіпсокартону дозволяють влаштувати в коридорі одночасно точкове розміщення світильників в комбінації з накладною лампою.
 • Немає необхідності вирівнювати стелю перед тим, як кріпити гіпсокартон в коридор на каркасі. Поклейка шпалер, штукатурка або фарбування, навпаки, вимагає кропіткої підготовки поверхні перед декоративною обробкою.
 • Гіпсокартону легко надати будь-яку форму, створивши багаторівневий стеля, в якому зручно ховати електропроводку та інші комунікації.
 • Крім інших достоїнств такого будівельного матеріалу, виконавши стелі з гіпсокартону, тим самим для коридору буде забезпечена хороша звукоізоляція.

  Також рекомендуємо прочитати:Світильники вбудовані в стелю з гіпсокартону
  Декоративна штукатурка в коридорі (8 фото)
  Акценти створення: двоярусні стелі з гіпсокартону
  Основні моменти: обробка стель гіпсокартоном своїми руками

  Особливості дизайну

  З гіпсокартоном легко і приємно працювати. Монтаж виконується сухим матеріалом, після цього не залишається бруду, а його можливості в дизайні практично безмежні.

  Стелі з гіпсокартону можуть бути в коридорі:

 • Однорівневими – для цього з алюмінієвих профілів споруджується рівний прямий каркас, який зашивається листами ГКЛ;
 • Багаторівневими – влаштувавши в ньому світлодіодне підсвічування, можна візуально розширити простір в коридорі;
 • Склепінчастими – це складна арочна конструкція, якої необхідно кілька опор.
 • Якщо стеля низька, а площа приміщення скромна, не варто застосовувати гіпсокартон для створення складних геометричних конструкцій – це візуально зробить менше і без того маленький коридор.

  Ідеї оформлення стелі

  За допомогою нехитрих дизайнерських прийомів можна скорегувати не найкращу планування коридору.

  Для цього на потоці:

  • застосовують геометричні елементи: вузький коридор допоможуть розширити квадратні ніші, хвилясті лінії;
  • у маленьких коридорах стелі роблять світлих тонів, а вбудовані світильники встановлюють під різними кутами, щоб створити відчуття залитого світлом простору.

  Специфіка роботи з гіпсокартоном

  За рахунок гнучкості листів ГКЛ багаторівневі стелі легко роблять криволінійних форм. Для цього по плиті проходяться голчастим валиком і зволожують водою. Потім листу без зусиль можна надати необхідну форму, яка зберегтися і після висихання.

  Крім іншого, поверхню гіпсокартону можна:

  • виконати оздоблення декоративною штукатуркою;
  • облицювати кахельною плиткою;
  • обклеїти шпалерами.

  Правильно спроектований, приємний оку стеля допоможе створити затишний і комфортний коридор. Застосувавши для цього гіпсокартон, можна бути впевненим, що він не обсыплется і не трісне, і згодом довгий час вже не буде мати потребу в новому ремонті.

  Портал з гіпсокартону в коридорі (відео)

  Галерея: стелі з гіпсокартону в коридорі (20 фото)