Для чого потрібен поп-фільтр для мікрофона, що він представляє

Поціновувачі якісної музики знають, що для чистого звучання при використанні мікрофону рекомендується застосовувати додаткове обладнання, таке як поп-фільтр. Жодна професійна студія не обходиться без цього потрібного аксесуара.

Що являє собою поп-фільтр для мікрофону

Зміст статті

  • Що являє собою поп-фільтр для мікрофону
  • Для чого застосовується пристрій

Для чого потрібен поп фільтр для мікрофона, що він представляєПоп-фільтр – спеціальна сітка з одного або декількох шарів тонкого матеріалу, наприклад, нейлону, натягнута навколо овальної, круглої або прямокутної рамки. Існують моделі, що мають сито з металу замість плівки з нейлону.

Для домашньої запису нескладно виготовити саморобний примірник, використовуючи капронову матеріал і сито, не поступається професійним пристроїв по багатьом характеристикам. Такий прилад обійдеться дешевше магазинного пристрою. Але все ж при роботі на професійному рівні краще придбати готовий варіант хорошої якості від відомих виробників, має надійне кріплення на мікрофонну стійку, забезпечує гарне звучання.

Важливо! Власники поп-фільтрів заявляють, що при використанні моделей з нейлоновою сіткою звук виходить м’яким, з ним простіше працювати.

Для чого застосовується пристрій

Для чого потрібен поп фільтр для мікрофона, що він представляєНавіщо потрібен поп-фільтр? Таким додатковим аксесуаром користуються в музичній сфері, на радіо, телебаченні для поліпшення якості звучання.

Він не тільки знижує перешкоди від людського дихання, прибирає зайві низькі і високі звукові частоти, але і оберігає основний електроакустичний пристрій від пилу, помади, слини. Додатковий прилад допомагає поліпшити якість звуку і збільшити термін експлуатації основного обладнання. Часто такий аксесуар використовують спільно з вітрозахистом, щоб запобігти впливу фонових шумів.

Увага! При використанні поп-фільтр рекомендується стежити за тим, щоб він не стикався з основним обладнанням. Інакше вібрація, що виходить від приладу, буде передаватися мікрофона, спотворюючи якість звучання.

Рекомендується застосовувати таке додаткове обладнання при роботі зі звуком на професійному рівні. Без нього навіть дорогі мікрофони, комп’ютерні програми не зможуть забезпечити чисте звучання.