Зміст

 • Підйомні ворота
 • Рулонні ворота
 • Секційні ворота

Безпека вашого автомобіля залежить від того, які ворота будуть у вас в гаражі. Вони повинні бути надійними і міцними.

Гаражні секційні ворота з хвірткою

Є багато видів гаражних воріт: розпашні, секційні, підйомні, рулонні, щитові. Вони відрізняються як системою відкриття, так і способом монтажу.

Підйомні ворота

Підйомні ворота встановлюють в проємі або за ним. Їх вставляють у раму, яку кріплять до стін в приміщенні. Напрямними є бічні профілі дверної коробки. За ним піднімається полотно.

Пристрій включає в себе 4 і більше горизонтальних секцій, що з’єднуються між собою петлями. Секції повинні щільно прилягати один до одного. Механізм відкриття — вгору. Для них потрібне місце попереду приміщення, так як нижня їх частина може висуватися на 1,5 м.

Секції полотна рухаються на роликах вгору, спочатку по напрямних, які прикріплені на стінах, потім піднімаються під стелю. Якщо полотно поставити в отворі і прикріпити привід, то відстань між стелею і верхнім краєм отвору має становити не менше 7 див.

Якщо полотно буде за отвором, ця відстань повинна бути на 3 см більше.

Рулонні ворота

При відкритті такої конструкції полотно закручується в короб, розташований вгорі отвору. Як правило, ворота встановлюють за отвором. Відстань між стелею і верхнім краєм отвору становить 18-35 мм

Полотно містить вузькі алюмінієві ламелі. Ламелі заповнені поліуретановою піною. Їх комплектують резервним колінчастим і електричним приводами.

Рулонні ворота

Конструкція займає мало місця, так як скручується в рулон, намотуючись на вал. Вал, в свою чергу, закріплений в касеті. Касета розташована всередині гаража. Дотримуйтесь, аби було з двох сторін від прорізу до стінки мінімум 10 див.

Секційні ворота

На сьогоднішній день на автоматичні секційні ворота існує великий попит серед населення. Вони зможуть не тільки захистити ваше майно, а й зберегти тепло.

Конструкція легка і зручна в експлуатації. Для зручності разом з воротами можна поставити хвіртку.

Переваги

 • Надійність. Такі ворота важко зламати.
 • Безшумна робота.
 • Хороша звукоізоляція і теплоізоляція.
 • Зручність відкриття. Пристрій піднімається вгору, що дає можливість заощадити простір перед приміщенням. Не буде незручностей при відкритті в сніжну погоду.
 • Відкрити їх можна, не виходячи з автомобіля, скориставшись пультом дистанційного керування.
 • Є можливість автоматичного управління.
 • Завдяки торсіонним пружинам можна легко відкрити ворота вручну.
 • Існує захист, щоб не прищемити пальці, що запобігає травматизацію навіть самих неуважних.
 • Властивості

  Секційні ворота складаються з секцій, що з’єднуються між собою за допомогою петель. Вони рухаються по напрямних шин. Шини кріпляться до країв отвору і заводяться під перекриття. Коли відкривається гараж, секції скручуються одна за одною і розташовуються під стелю.

  Ширина таких гаражних воріт – 9 метрів. Така ширина воріт можлива завдяки жорсткому пристрою панелей. Товщина 1 панелі становить 42 мм. Щоб панелі не іржавіли, їх обробляють антикорозійним засобом.

  Пристрій обрамлено ущільнювачем. Він є надійним захистом від холоду і вологості. Завдяки ущільнювального профілю автоматичні ворота можуть працювати при температурі від — 50 до +70 градусів Цельсія. Працює конструкція тихо.

  Установка секційних воріт з сендвіч-панелей з хвірткою

  Кілька порад по установці воріт

  • Обов’язково зробіть креслення.
  • Правильно розрахуйте розміри конструкції.
  • Використовуйте якісні матеріали.
  • Всі елементи розміщуйте правильно і точно.

  Процес встановлення гаражних воріт трудомісткий, тому краще підключити до цього процесу своїх друзів. Вони допоможуть вам правильно скласти креслення і зробити заміри.

  Дуже важливо мати захисні предмети, такі як шоломи, окуляри, рукавички. В роботі знадобляться дриль, молоток, рулетка, гайкові ключі, рівень.

  Хвіртка з замком

  Зручно зробити автоматичні ворота з хвірткою, яка буде відкриватися назовні. З допомогою хвіртки можна увійти в гараж, не піднімаючи всю конструкцію, що дозволить у зимовий час зберегти тепло в приміщенні. Відкривається вона разом з основним полотном, також і закривається.

  Двері містить натискні ручку, лінійний доводчик і систему ущільнювачів. За рахунок лінійних доводчиків розподіляється рівномірно навантаження на панелі, що в свою чергу дозволяє полотну тривалий термін функціонувати. Можна у хвіртці зробити вікно, якщо потрібно поліпшити освітлення приміщення.

  Підготовка отвору

  Оцинкована листова сталь — основний елемент складу полотна воріт. Вона оброблена полімерної грунтовкою.

  Спочатку підготуйте дверний отвір до установки. Слідкуйте, щоб він відповідав певним стандартам. Зверніть увагу на те, що одвірок і заплічники повинні розташовуватися на одній поверхні.

  За допомогою рівня визначте горизонталь і вертикаль отвору. Додайте 50 сантиметрів до висоти гаража і отримаєте необхідну глибину.

  Розміри дверного отвору для гаражних воріт

  Слід врахувати те, що на стелі буде розетка. Провід розетки повинен становити не менше 1,5 мм2. Вага механізму лягає на одвірок, а також стелю, тому потрібно, щоб вони були зроблені з якісних матеріалів.

  Стежте, щоб заплічники були зроблені з міцного матеріалу, оскільки до них прикріплюють напрямні. Обов’язково поштукатурьте, вирівняйте отвір перед установкою конструкції.

  Установка

  Секційні автоматичні ворота коштують дуже дорого, тому потрібно правильно поставити їх, щоб зовнішній вигляд був привабливим. Підлогу гаража повинен бути рівним.

  Допускається похибка горизонтальності підлоги до 1 мм. Для монтажу потрібні такі інструменти: перфоратор, каркас, кріпильний матеріал, дриль, вимірювальні прилади.

  Насамперед необхідно відзначити на дверному прорізі місця, де будуть профілі. Використовуйте ваш креслення для нанесення розмітки місць кріплення, потім встановіть напрямні. Точно заміряйте.

  Далі встановіть пружинний механізм, з допомогою його буде відбуватися компенсація ваги полотна воріт. Потім встановіть обмежувачі, ручки, електропривод, засув. Дуже важливо перевірити, як працює пристрій. Останнім етапом буде закріплення обмежувача ходу воріт.

  Секційні автоматичні ворота — безперечно правильний вибір. Поставте хвіртку для входу пішоходам.

  Обов’язково для роботи використовуйте креслення і подбайте про те, щоб механізм був встановлений правильно, з урахуванням усіх порад та інструкцій.

  .