Металева покрівля — існуючі види

Металева покрівля — існуючі видиВиробництво металевих покрівель засноване на застосуванні таких матеріалів як титан, алюміній, цинк і мідь, довговічність яких становить від 30 до 100 років. Як правило, металеві покрівлі складаються з листових матеріалів, зокрема профільних або металевих листів. Металеві плоскі листи є основним покрівельним матеріалом ще з моменту своєї появи в 19 столітті. Її виробництв засноване на застосуванні листової сталі з цинковим покриттям, що називається оцинкована сталь або без нього (чорна сталь). Термін служби чорної сталі становить від 25 до 30 років при рекомендованому ухилі даху від 14 до 20 градусів і вазі до 7 кг на один кв. метр.

До достоїнств покрівлі з листової сталі можна віднести:

Також рекомендуємо прочитати:Колекція TASTES OF LIFE поповнилася новим відтінком — Дуб Cardamomo
Котельне обладнання та його обслуговування
Переваги світлодіодів та їх застосування
Як вибрати меблі в ванну кімнату

  • можливість влаштування покрівлі самої складної конфігурації;
  • незначну масу, чим досягається можливість використовувати легкі несучі конструкції;
  • гладку поверхню, за рахунок чого забезпечується хороший стік води;
  • прекрасну вогнестійкість і негорюча;
  • легкість проведення ремонту і монтажу.

Для проведення покрівельних робіт широке застосування знаходить сплав цинку з титаном і міддю в невеликих кількостях. За рахунок використання цих добавок, цинк стає пластичним. Високим ступенем еластичністю відрізняється мідь – дорогий покрівельний матеріал, що відрізняється високим рівнем антикорозійної стійкості, екологічністю і довговічністю. До недоліків цього матеріалу можна віднести утворення конденсату на його внутрішній поверхні, що обумовлено високою теплопровідністю міді.

Серед покрівельних матеріалів особливе місце за популярністю займають профільовані металеві листи. Як правило, цей матеріал випускається у вигляді хвилястих листів або листового алюмінію або оцинкованої сталі. За рахунок профілю, цей матеріал набуває твердість, додатковий декоративний ефект і спрощується процес його монтажу. Не так давно, алюміній не мав широкої популярності в якості покрівельного матеріалу, проте сьогодні, цей матеріал завоював своє місце під сонцем і цілком заслужено. До достоїнств алюмінієвої покрівлі можна віднести простота монтажу, легкість матеріалу і висока міра корозійної стійкості. За статистикою, термін служби алюмінієвої покрівлі становить від 75 років і вище.

Металочерепиця являє собою профільовані листи хвилястої форми, виконані під натуральну черепицю. Даний покрівельний матеріал отриманий в результаті поєднання високих технічних і естетичних якостей гофрованого аркуша.