Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуПерегородки з гіпсокартону та інших матеріалів вже досить давно використовуються в будівництві для поділу приміщень. Монтаж перегородок повинен бути знайомий кожному майстрові, адже сьогодні це дійсно популярний вид робіт.

Технологія монтажу перегородок може стати складним випробуванням тільки для тих майстрів, які раніше не стикалися зі зведенням подібних конструкцій. Якщо ж ви працювали з гіпсокартоном, все буде куди простіше.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

На даний момент, існує безліч матеріалів, з яких можуть бути побудовані перегородки в приміщенні, але ми вибираємо самий практичний і зупиняємося на гіпсокартоні, про який і поговоримо більш докладно. Але для початку ми розглянемо можливі варіанти, адже, можливо, ви захочете вибрати інший матеріал.

Монтаж перегородок пазогребневих

Монтаж даних перегородок проводиться в тому випадку, коли необхідно влаштувати перегородку з підвищеною шумоізоляцією. Зведення їх досить просте, так як матеріал відразу готовий до установки. Пазогребневі перегородки можуть бути встановлені в квартирі, офісі, адміністративному приміщенні, в заміському будинку, коротше кажучи, в тому місці, де це найбільш необхідно, головне, щоб перегородка встановлювалася всередині приміщення.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Алюмінієвих

Даний вид перегородок використовується в офісних приміщеннях, де начальство часто формує на одній площі безліч робочих місць для персоналу. Монтаж збірних перегородок з алюмінію можливий для установки невеликих відділень для роботи або ж для створення повноцінних окремих кабінетів.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Столярних

У плані перегородок столярка сьогодні не користується особливою популярністю, так як замовники орієнтуються на сучасні матеріали з більш високими технічними показниками.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Природно, якщо ви проводите монтаж перегородок у дерев’яному будинку або просто хочете зробити перегородки з природного матеріалу, ви можете використовувати деревостружкові плити або дерев’яні панелі, в інших же випадках краще вибрати інші матеріали, наприклад, гіпсокартон.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Сантехнічних

В виду того, що сантехнічні перегородки підбираються по ряду спеціальних вимог, в подібних роботах використовується матеріал, який не боїться вологості і перепаду температур. Це можуть бути пластикові, скляні, полікарбонатні перегородки і так далі. Їх зведення таке ж просте, як і будь-яких інших перегородок, монтаж полегшений ще й тим, що вам не потрібно буде утеплювати конструкцію або проводити в її товщі комунікації.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Також рекомендуємо прочитати:Пристрій перегородок з гіпсокартонних листів ГКЛ по системі Кнауф
Креативні ідеї: перегородка для зонування кімнати з гіпсокартону
Як зробити декоративну перегородку з гіпсокартону
Оздоблення дверного отвору з гіпсокартону: види та ідеї дизайну

Скляних

Найбільш популярні скляні конструкції в офісних приміщеннях, але можуть встановлюватися і вдома, для стилізації та підтримання сучасного дизайну. Нерідко використовуються скляні перегородки та в душових кабінах, ванних кімнатах, оформленні барів і ресторанів, де з їх допомогою формуються тихі і затишні кабінки.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Технологія монтажу перегородок зі скла передбачає застосування спеціального профілю, інструментів і знань майстра, так як без певного досвіду спорудити подібні конструкції практично нереально.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Скло використовується і в монтажі розсувних перегородок, і в оформленні спеціально спроектованих шаф-купе, де дана технологія користується найбільшим попитом.

З гіпсокартону

Монтаж гіпсокартонних перегородок самий затребуваний, а все завдяки основним матеріалом виробництва, адже гіпсокартон володіє багатьма якостями, дуже зручними в будівництві.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Майстри часто використовують характеристики матеріалу для переоснащення різного роду приміщень і, у залежності від вимог, що виробляють монтаж каркасних перегородок або працюють без каркасу, проводять монтаж перегородок з ГВЛ, якщо необхідно зробити конструкцію утепленій і беззвучною, або ж монтаж ГКЛ перегородок, якщо особливі вимоги конструкцій не виставляються.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Внутрішніх

Кожен з нас має можливість встановити подібну конструкцію будинку, в кабінеті офісу або навіть в дачному котеджі, якщо необхідно розмежувати приміщення на кілька зон різного призначення. У приклад можна привести монтаж гіпсових перегородок для розділення великої кімнати на дві менші, установку перестінку в офісі, щоб влаштувати за ним шафа або комору, і так далі.

Як же правильно зробити монтаж та виготовлення перегородок, щоб повністю дотримати технологію і не наробити помилок? Сьогодні ми розповімо вам про кожному кроці процесу, який і приведе нас до необхідного результату.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Проект, розмітка і підготовка

Почнемо ми монтаж перегородок і стін з проекту, адже нам відразу необхідно знати, де саме буде зводитися конструкція і яке мати призначення. Визначимо ми роботу просто, наприклад, перегородка для розділення великого офісу на робочий кабінет та кімнату відпочинку. Природно, така перегородка повинна бути міцною та надійною, утепленої і обесшумленной, а тому процес треба не з легких.

По завершенню проекту і визначення місця для зведення стіни, нам необхідно зробити точну розмітку. Відштовхуючись від показників спеціальних інструментів, наприклад, лазерного рівня, ми робимо відбиття по стелі, підлоги і стін, намічаючи площині майбутньої перегородки.

Після переходимо до підготовки поверхонь під монтаж міжкімнатних перегородки з гіпсокартону. Тут все дуже просто, головне зачистити всі поверхні під зручну установку каркаса конструкції.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Каркас перегородки з ГКЛ

Монтаж міжкімнатних перегородок завжди починається з установки каркаса. Не особливо важливо, яким буде матеріал облицювання, каркас під неї встановити просто необхідно, адже безкаркасні перегородка не може характеризуватися тими якостями, які нам необхідні.

Каркас встановлюється по-старому, як ми розповідали в наших попередніх матеріалах – направляючий профіль на стіни, стелю та підлогу по лініях відбиття, закріплення стійкового профілю через кожні 40-60 см, в залежності від вимог до міцності і стійкості, посилення каркасу в районі установки дверей в перегородку.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Утеплення та звукоізоляція

Встановивши каркас і перевіривши його міцність, монтаж перегородки з профілю можна вважати завершеним. Тепер нам необхідно приступити до закладення утеплювача, який буде і звукоізоляційним матеріалом. Але встановлювати, скажімо, мінеральну вату в каркас перегородки, необхідно тільки в тому випадку, якщо одна сторона конструкції вже якісно зашита. А тому, переходимо відразу до обшивки каркаса.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Обшивка каркаса під перегородку

Обшивка відбувається за суворим і класичного стандарту:

  • Початок обшивки з цілих листів і найбільших шматків;
  • Уникнути хрестоподібних стиків листів гіпсокартону;
  • Правильне закріплення ГКЛ на каркасі саморізами через кожні 20-25 см;
  • Правильний рівень саморізів у гіпсокартон – врівень;
  • Коректна обшивка дверного отвору;
  • Обов’язкова розбіжність швів на різних сторонах перегородки;
  • Певний запас у стиках між листами і між поверхнями і крайніми гранями ГКЛ.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Обшивка перегородки гіпсокартоном відбувається дуже просто, якщо попередні роботи виконані правильно – з урахуванням рівнів, стійкості і якості загального зведення.

У даному процесі не варто забувати, що матеріал утеплення і звукоізоляції, а також необхідні комунікації, повинні бути закладені в перегородку після зашивання одного боку перегородки, а потім зашиті і з іншого боку.

Крім того, якщо перегородка готується під важку обробку, наприклад, під керамічну плитку або інший важкий матеріал, весь каркас необхідно посилити дерев’яним брусом або звичайними ребрами жорсткості, а обшити його не в один шар гіпсокартону, а в два.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

За великим рахунком, даним етапом чорнові роботи будуть завершені, далі нам необхідно буде лише встановити двері і підготувати перегородку під декоративну обробку, провівши грунтовку, шпаклівку і затірку.

Особливості

Фахівці діляться деякими секретами, які допоможуть вам у подальшому навчанні і роботі, а тому, ми рекомендуємо прислухатися до них.

Монтаж пластикових перегородок найбільш недорогий, але пам’ятайте, що в результаті у вас вийде дуже легка і не сама довговічна перегородка. Але зате, якщо вам потрібно швидко встановити подібну конструкцію – монтаж ПВХ перегородок саме те, що вам необхідно.

Монтаж дерев’яних перегородок найбільш рекомендований в домашніх умовах, тим більше, якщо ви хочете влаштувати тепле і затишне приміщення. З деревом працювати завжди легко і приємно, а тому придивіться до матеріалу ще на етапі проектування.

Монтаж міжкімнатних перегородок з гіпсокартону бажано пов’язати з ремонтом приміщень, адже якісно обробивши конструкцію спільним матеріалом декоративної обробки, ви ніколи не відрізните перегородку від капітальної стіни, а значить, не видасте перебудову деталями.

Монтаж офісних перегородок потрібно починати тільки після правильного визначення типу конструкції – збірні або капітальні перегородки, високі або низькі.

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону

Перед початком робіт, обов’язково ознайомтеся з технологією монтажу перегородок КНАУФ, адже всесвітньо відомий виробник гіпсокартону представляє не тільки особливий матеріал, але і деякі правила роботи з ним.

Монтаж гіпсокартонних перегородок (відео)

Монтаж міжкімнатних перегородок або офісних конструкцій необхідно проводити послідовно, не забуваючи ні про одному етапі, інакше можна зіпсувати конструкцію і понести деякі витрати. Не забувайте про розмітку, рівні площин, посилення каркаса і якісної обшивці, і тоді ви зможете виконати конструкцію на вищому рівні.

Галерея: перегородки зі скла, дерева, гіпсокартону (20 фото)

Монтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартонуМонтаж перегородок зі скла, дерева, гіпсокартону