Зміст

  • Підготовчий етап
  • Монтаж воріт

Будь-який автовласник намагається, щоб ворота гаража були по максимуму функціональними і практичними, але, враховуючи наш клімат, вони ще повинні володіти хорошими теплоізоляційними якостями.

Секційні ворота на гараж

У цьому випадку найбільш підходящим варіантом є секційні ворота утеплені. Адже сухі і теплі приміщення не тільки дозволяють без жодного дискомфорту проводити ремонтні роботи автомобіля, але і сприяють його збереження від корозії.

Тому, облаштовуючи гараж, необхідно утеплити не тільки стіни, але й ворота.

До того ж, секційні ворота мають привабливий вигляд завдяки своїй конструкції економлять простір. Теплі панелі оснащені теплоізоляційним шаром з поліуретану, який розташовується між двома металевими пластинами.

Встановити дану модель може практично кожен, потрібно лише мати трохи навичок в будівельних і монтажних роботах.

Підготовчий етап

Перед проведенням монтажу для початку необхідно провести підготовчі роботи. Для цього в першу чергу облаштовується дверний отвір, знімається нетривка покриття, проводяться штукатурні роботи, і виставляється горизонталь з вертикаллю.

Для посилення його можна встановити металевий каркас.

Також потрібно перевірити міцність стелі і притоки, так як саме вони повинні витримати все навантаження секційних воріт. Заплічники також необхідно зробити міцними, бо на них кріпляться напрямні.

Монтаж воріт

1. В першу чергу, на панель необхідно закріпити за допомогою саморізів верхні панелі ролика. Потім проводиться монтаж бічних опор. Для цього на середній панелі робляться отвори і встановлюються внутрішні петлі, після чого на нижню панель монтуються нижні кутові кронштейни.

2. Потім за допомогою рівня регулюються горизонтальні панелі і виробляється установка напрямних. Стежте, щоб нижня панель рівномірно заходила своїми краями за отвір.

3. Щоб провести монтаж вертикальних напрямних, необхідно між торцями панелі і їх кромками залишити відстань 30 мм, після чого до стіни отвору кріпляться кутові стояки. Перш ніж їх міцно затягнути саморізами, необхідно з допомогою рівня провести регулювання направляючих.

Процес монтажу секційних воріт досить простий

4. Для збільшення жорсткості конструкції горизонтальні напрямні встановлюються в зборі з S-профілем. Для з’єднання вертикальних і горизонтальних направляючих використовуються отвори, які є в профілі.

5. Далі береться трос і ділиться на 2 частини. Один кінець троса робиться петлею і чіпляється за нижню панель з бічної сторони. Той самий процес відбувається і з іншою половиною троса, чіпляючи його за другу сторону панелі. Потім в отвори, що знаходяться на кутових кронштейнах, вставляються розпірні втулки, заздалегідь надіті на ролики. Після чого ролики з роликовими власниками встановлюються на бічні опори.

6. Потім проводиться монтаж верхньої панелі. Роликові власники прикріплюються до верхніх опор. Далі зібраний вал потрібно встановити опорні кронштейни і закріпити пружини. Після чого береться відповідної довжини трос і накручується на барабан. Барабан, у свою чергу, необхідно прикріпити до кронштейна, зафіксувати трос і звести пружину.

7. Потім відносно осі отвору на S-профіль виробляється монтаж буферів. Після чого S-профіль потрібно прикріпити до горизонтальних напрямних, які монтуються до стелі гаража.

8. Щоб правильно утеплити ворота, між панелями встановлюється ущільнювач для секційних воріт. Завдяки ньому закриваються щілини і запобігається проникнення холодного повітря в приміщення.

9. Для більшої функціональності воріт їх можна обладнати автоматикою. Для цього напрямну необхідно з’єднати привід, який попередньо встановлюється на металеву втулку. Після на ній монтується кріпильний кронштейн і кріпиться до воріт.

На цьому етапі монтаж воріт закінчений, і ви можете бути впевнені, що тепер ніякі погодні умови не вплинуть на сприятливий клімат приміщення.