На що впливає герцовка монітора, яка може бути герцовка?

На що впливає герцовка монітора, яка може бути герцовка?Купуючи монітор, багато людей цікавляться присутніми характеристиками обраної моделі. Головне питання виникає з приводу «максимального оновлення картинок» з позначкою Гц. Навіщо потрібні дані позначки і про що вони мовлять. Давайте детально дізнаємося про поняття і постараємося пояснити в більш розгорнутому вигляді.

Що таке герцовка монітора

Зміст статті

  • Що таке герцовка монітора
  • Яка буває герцовка монітора

На сучасних моніторах, кажучи простою мовою, по суті, означає швидкість. За допомогою якої змінюються зображення на екранах, саме за даний період часу. Це говорить про те, що середня частота у 60 герц — це можливість зміни 60 кадрів в секунду.

ДОВІДКА: Чим вище показник Гц, тим менше страждає зір людей, що проводять тривалий час за моніторами.

Це слід знати і купувати відповідну техніку, щоб завчасно не втратити зір.

Герцовка буває різна, починаючи від 60 Гц, 100, 120, 144 та до 240 Гц.

Не дорогі моделі, мають 60 і 75 Герц, а моделі подорожче починаються від 100 і 120 Гц. Найдорожчі починаються від 144 Герц і до 240 Гц. В

УВАГА: Дорогі монітори, мають швидку настройку, яка дозволяє безперешкодно налаштувати зображення для вашого зору.

Яка буває герцовка монітора

На що впливає герцовка монітора, яка може бути герцовка?Для рідкокристалічних: світло походить від лампи підсвічування, які мають частоту 150 Гц. Практично, підходять багатьом людям і без всяких налаштувань, не сильно впливає на зір. Дане явище відбувається через незнання даних можливостей. Більшість людей, що знаходяться в неведення, що можна скористатися налаштуваннями і змінити частоту показу кадрів в секунду.

УВАГА: Дивіться в технічних даних.

Монітори LCD. Зміна картинок відбувається від матриці, а не від відліку в секунду. При необхідності, слід перевірити роботу і функцію вбудованої матриці. Тобто, на частоту відображення на моніторі впливають матриці.

Звичайні кінескопи ЕПТ. Частота починається від 72 до 75 Гц. ВАЖЛИВО: Швидко втомлюються очі при перегляді.

3 D, рідко мають кристалічну матрицю з 120 Гц. Для обох очей ділиться по 60 на кожне око. Перегляд можливий в спеціальних окулярах, які дають відчуття присутності. Ніби все відбувається при вашій присутності. Багато залежить від показу кадрів. Проблем з мерехтінням не виникає, так як є величезний запас яскравості лампи.

Якщо хочете поміняти герці, то слід зайти в налаштування і збільшити частоту. Але для початку процесу, варто проконсультуватися з професійним фахівцем даній області.