Налаштування монітора для ігор: як правильно налаштувати монітор для ігор, під ігри

Будь-який геймер знає — що якісне зображення є однією з основних складових хорошої гри. Маючи можливість вчасно помітити ворога ви отримуєте значну перевагу. У різних іграх зображення відрізняється. Десь воно яскравіше, де-то темніше, і в цьому випадку вам необхідно виконати налаштування перенесення кольорів.

Налаштування монітора для ігор: як правильно налаштувати монітор для ігор, під ігри

Налаштування монітора для ігор

Зміст статті

  • Налаштування монітора для ігор
  • Алгоритм — як налаштувати монітор

Для того щоб забезпечити собі комфортну і цікаву гру, при цьому вона повинна бути безпечною для вашого здоров’я, слід заздалегідь подбати про налаштування монітора. Не варто переживати, тут не доведеться використовувати якісь спеціальні засоби або виконувати серйозну налаштування.

У рідкокристалічних екранах виробники все ретельно продумали. Ваші дії зводяться до мінімуму. Для комфортної гри вам варто трохи підігнати параметри техніки під зручні, підходящі для вас параметри.

Налаштування монітора для ігор: як правильно налаштувати монітор для ігор, під ігри

Алгоритм — як налаштувати монітор

Йдеться про налагодження кольору, контрастності, яскравості і інших параметрів. Дотримуйтесь алгоритмом, і ви зможете скоригувати параметри свого монітора, після чого зможете приступити до гри:

  • Для початку за допомогою клавіш “Win+R” викличте рядок виконання команд.
  • Введіть команду “dccw” і активуйте помічника з регулювання кольору.

ВАЖЛИВО. Мова йде про роботу з тонкою настройкою з інструкцією, користуватися їй не варто.

  • Встановіть контрастність на середній показник — 2,2-2,4. Ви повинні добре розрізняти всі деталі на екрані, як темні, так і світлі. Це може бути дуже важливим при проходженні місії або в будь-якій іншій грі.
  • Такий параметр, як колірна температура, рекомендовано залишити за замовчуванням. Як правило, вона має оптимальний варіант для стандартних умов.
  • Параметр яскравості краще буде знизити. Орієнтуйтеся на своє комфортне сприйняття. Світлі ділянки допоможуть виконати налаштування.

РАДА. Налаштувати яскравість монітора допоможе звичайний аркуш паперу. Візьміть білий аркуш і покладіть його поруч з технікою. Відкрийте документ word. При звичайному освітленні слід відрегулювати яскравість монітора таким чином, щоб він збігався з аркушем паперу. Основним критерієм буде ваше сприйняття.

  • Переключіть на ігровий режим. Активуйте функцію OverDrive, що дозволить в подальшому знизити відгук.
  • У деяких моделях виробники передбачають наявність функції — захист очей від втоми. Вона блокує інтенсивність синіх відтінків, які і впливають на втому очей.

ДОВІДКА. При виборі ігрового монітора необхідно орієнтуватися не тільки на якість техніки. Якість зображення буде залежати і від комплектуючих вашої системи. Важливо дозвіл відеокарти, варіант підключення, потужність процесора, оперативну пам’ять та інші.

Найчастіше в деяких іграх не завадила б допомога. Наприклад, іноді приціл або інші елементи відображаються занадто дрібно. Це призводить до того, що знижуються результати вашої гри. Подбайте заздалегідь про налаштування масштабу, щоб грати було комфортно і цікаво. Тепер ви знаєте, як швидко і правильно налаштувати монітор для гри.

Налаштування монітора для ігор: як правильно налаштувати монітор для ігор, під ігри