Новинка в палітрі відтінків — Дуб Panforte Grande

Тепер зробити вибір паркетної дошки оптимального кольору з колекції Taste of Life стало ще легше. В асортименті бренду Barlinek, уважно відстежує тренди, з’явився новий відтінок — дуб Panforte Grande. Паркет теплого темно-коричневого кольору з легкістю доповнить інтер’єр в будь-якому стилі. Він вигідно відтіняє білим брашированием, що виглядає дуже виразно. Додатково паркетна дошка покрита матовим лаком, який надає їй м’який блиск. За бездоганну укладання і витончений зовнішній вигляд цієї паркетної дошки відповідає 4-стороння мікрофаска. Також при бажанні завжди можна підібрати підходящий плінтус.

Новинка в палітрі відтінків — Дуб Panforte Grande

Також рекомендуємо прочитати:Правильна шпаклівка для пластику
Структурна шпаклівка стін: фото-приклади
Силіконові штукатурки фасаду і для внутрішніх робіт
Фарба по штукатурці для внутрішніх робіт: вибір і технологія

 

Зупиняючи свій вибір на паркетної дошки Barlinek, ви можете бути впевнені, що придбаєте якісний продукт, що відрізняється наступними якостями:

  • довговічністю і відмінною зносостійкістю до утворення плям і стирання зовнішньої поверхні — це було підтверджено випробуваннями, проведеними Шведським Промисловим Інститутом;
  • комфортом — можлива укладка на систему «тепла підлога»;
  • безпекою — у паркетної дошки Barlinek 100%-ний натуральний склад, тому вона підходить для людей зі схильністю до алергії;
  • простотою збірки — завдяки наявності торцевих замків забезпечується не тільки швидке укладання, але і безпроблемний демонтаж, якщо це знадобиться.

Група Barlinek є одним з лідерів на ринку виробництва паркетної дошки. Обсяг продукції становить 10 млн м2. Компанії Barlinek віддають перевагу багато людей по всьому світу, що навколишній простір з особливим комфортом і практичністю. Переконатися у високій якості продукції бренду ви завжди можете ознайомившись з нею на стендах у спеціалізованих місцях продажу.

З питань придбання звертайтеся в авторизовані точки компанії Barlinek.