Офісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовлення

Офісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняВикористання офісних перегородок в адміністративних і комерційних будівлях допомагає правильно зонувати приміщення, щоб забезпечити кожного менеджера офісу робочим місцем. Сьогодні ми вивчаємо офісні перегородки, їх класифікацію та матеріали виготовлення.

 

Природно, в ритмі офісного життя немає жодного зайвого години, щоб витрачати його на переоформлення офісу або деякі доопрацювання. Тому, створення додаткових або розмежування існуючих робочих місць у приміщенні, яке повинно бути виконано в строк. Стосується це великих офісів, call-центрів, адміністративних управлінь, де працюють сотні людей. Звичайно, виділити кожному окремий кабінет неможливо, а тому, для працівників середньої ланки – операторів, менеджерів, клерків і інших службовців, організовуються спеціальні робочі місця, яких в одному приміщенні може бути кілька десятків. Кожне подібне місце зоновано спеціальною перегородкою, про виробництві яких ми і поговоримо сьогодні.

Офісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовлення

Виробництво офісних перегородок

Офісні перегородки – це, найчастіше, далеко не капітальні конструкції, і навіть не ті перегородки з гіпсокартону, які ми звикли зводити в житлових будівлях або торгових приміщеннях, щоб якісно розділити територію на кілька зон або відділень. Це стаціонарні або знімні, розбірні перестінки між робочими місцями службовців.

Виготовлення офісних перегородок може бути фабричним, а може вироблятися і на місці, все залежить від замовлення і проекту, вимог і бюджету замовника. Фабричні офісні перегородки легко піддаються монтажу і демонтажу, якщо офісу необхідно переїхати і сформувати подібне приміщення в іншому будинку, перегородки ж, які виготовляються на місці, досить часто закріплюються до підлоги або стін, а тому, якісно демонтувати їх практично неможливо.

Офісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовлення

Також рекомендуємо прочитати:Як рівно поставити перегородку
Креативні ідеї: перегородка для зонування кімнати з гіпсокартону
Як зробити декоративну перегородку з гіпсокартону
Оздоблення дверного отвору з гіпсокартону: види та ідеї дизайну

Класифікація і види офісних перегородок

Системи офісних перегородок можуть бути виготовлені з найрізноманітніших матеріалів, все залежить від вимог замовника, бюджету та термінів зведення перегородок.

Офісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовлення

Алюмінієві офісні перегородки

Стандартні офісні перегородки, виготовлені на алюмінієвому каркасі. Найчастіше, офісні перегородки з алюмінію розбірні, пересувні, мобільні, тобто, вони можуть бути вільно змонтовані на місці, а якщо необхідно, переміщені в інше приміщення.

Найбільшою популярністю користуються розсувні офісні перегородки з алюмінієвого профілю, так як з їх допомогою досить просто формувати робочі місця будь-якого значення.

Офісні скляні перегородки

Більш дорогі і презентабельні перегородки для офісу, які досить часто можна зустріти не тільки в комерційних організаціях, але і в адміністративних будівлях. Вони дуже практичні, але тільки якщо виконані з міцних і якісних матеріалів.

Популярними вважаються офісні перегородки з матового скла, які частково обмежують візуальний доступ до співробітнику.

Офісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовлення

Офісні перегородки пластикові

Офісні перегородки економ-класу, так як пластик вважається самим недорогим матеріалом. Природно, і в практичності вони трохи поступаються іншим перегородок. Але, цілком реально знайти і дизайнерські офісні перегородки з пластику, які будуть коштувати дорого, і ні на грам не поступляться перегородок зі скла або набірних панелей.

Офісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовлення

Офісні перегородки з полікарбонату

Полікарбонат зайняв міцне місце в будівництві і ремонті, дістався цей матеріал і до офісних будівель, де стає практичним і дійсно якісним матеріалом для створення перегородок для зонування приміщень. Встановлюються перегородки з полікарбонату досить швидко, що дуже затребуване в офісах великих компаній, де постійно відбувається новий розподіл приміщень, набір або звільнення співробітників, формування і реконструкцію робочих місць.

Офісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовлення

Стаціонарні і мобільні офісні перегородки

Дані види перегородок відрізняються тільки одним пунктом, який і розкрито їх назвою. Які ж перегородки зручніше встановити в офісному приміщенні?

Стаціонарні офісні перегородки

Даний вид найбільш підходить для стабільних компаній, які працюють у власному приміщенні та організовують робочі місця один раз і на багато років. Стаціонарні перегородки для офісу більш міцні і довговічні, вони не втрачають своїх початкових якостей за рахунок постійного монтажу/демонтажу та транспортування, можуть бути встановлені в приміщенні замовника з фабричних елементів або ж зроблені на місці. Стаціонарні перегородки виконуються з дерева, деревостружкових панелей, ПВХ елементів, скла, полікарбонату, вони можуть бути встановлені на металевий профіль для офісних перегородок, алюмінієвий або ПВХ профіль.

Мобільні офісні перегородки

Дані перегородки зручні тим, що в будь-який момент можуть бути переміщені з одного офісу в інший. Даний факт цікавий компаніям, які займаються рекламними акціями, фінансовими компаніями, коучингом, конференціями. В даному випадку, перегородки більше потрібні не для організації робочих місць, а для формування окремих посадочних місць в центрах тренінгів.

Природно, мобільність трохи псує якість перегородок, так як вже через кілька переїздів ті можуть втратити стійкості, жорсткості кріплень і так далі. Але все залежить від початкового якості і відношення до подібних меблів.

Офісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовлення

Вибираючи офісні перегородки, пред’явіть їм ряд вимог, строго з власних міркувань практичності і надійності даної меблів. Офісні перегородки, які наберуть більше балів за особистою системою підрахунку, скажімо, 2/3, і стануть найкращим помічником для зонування вашого офісу.

Купуючи або замовляючи перегородки для офісу, обов’язково зверніть увагу на якість матеріалів і виробництва даних елементів, але не забувайте і про те, що не меншу роль в остаточному якості конструкцій буде грати і установка офісних перегородок.

Відео про те, що являють собою сучасні офісні перегородки

Сьогодні ми провели короткий дослідження перегородок для офісів і розглянули, з яких матеріалів вони можуть бути виконані. Але, так як наш проект присвячений гіпсокартону і робіт з гіпсокартоном, вже скоро ми ознайомимо вас з матеріалом, в якому детально розповімо про те, як влаштувати офісні перегородки з гіпсокартону, вивчимо процес поетапно і допоможемо з деталями.

Галерея: офісні перегородки (20 фото)

Офісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовленняОфісні перегородки: класифікація, види, матеріали виготовлення