Офісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтаж

Офісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону є практичними конструкціями для створення повноцінних робочих місць в будь-якому офісі. Монтаж перегородок здійснюється стандартно або на спеціальний профіль.

 

Офісні перегородки можуть бути виконані з різних матеріалів, і деякі з них ми вже розглянули в наших попередніх темах. Сьогодні ж ми присвятимо статтю офісних перегородок з гіпсокартону і вивчимо процес їх встановлення на місці.

Офісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтаж

Не так давно ми зачепили тему офісних перегородок зі скла, полікарбонату, пластику, але обіцяли розповісти вам, як зробити офісні перегородки з гіпсокартону. Звичайно, цілком реально, що гіпсокартонні перегородки для офісу поступаються деяким дорогим і більш практичним конструкцій, але вони також мають право на існування.

Типи

В першу чергу, якщо ви вирішили будувати перегородки в офісі з ГКЛ, вам необхідно визначити тип перегородки. Раніше ми дізналися, що перегородки можуть бути мобільними і стаціонарними, а значить, вам потрібно буде вибрати серед них.

Офісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтаж

Також рекомендуємо прочитати:Як зробити перегородку з гіпсокартону
Креативні ідеї: перегородка для зонування кімнати з гіпсокартону
Оздоблення дверного отвору з гіпсокартону: види та ідеї дизайну
Варіанти дизайну перегородок з гіпсокартону

Мобільні

Дані перегородки відрізняються тим, що їх можна переносити, перевозити, формувати нові робочі місця де завгодно. Вони можуть бути встановлені і стаціонарно, але в будь-який момент, коли це необхідно, перевезені в інше приміщення для створення невеликих кабінок для службовців. Найбільш дані системи користуються попитом на конференціях, коачингах, але ще більшою популярністю мобільні конструкції користуються у фінансових структурах, у великих адміністративних організаціях.

Офісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтаж

Стаціонарні

Стаціонарні перегородки нікуди не перевезешь, тим більше, демонтувати гіпсокартон, щоб він залишився в нормальному стані, просто нереально. Але зате такі перегородки більш надійні і не зношуються за кілька переїздів, як мобільні. Вони міцно встановлені та закріплені до поверхонь стін, стель і підлоги, і можуть служити в такому стані довгі роки, звичайно, якщо ставитися до конструкцій дбайливо.

Офісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтаж

Висока чи низька?

Перегородки в офісі можуть бути високими або низькими. Високі встановлюються від стелі до підлоги і мають три площини кріплення, а тому, більш стійкі. Низькі перегородки встановлюються до стіни і мають дві площини кріплення, тому з ними можуть виникнути деякі проблеми при необережному використанні.

Вибирати перегородку по висоті слід залежно від вимог практичності, але найчастіше тип перегородки по висоті підбирається виходячи виключно з дизайну приміщення.

Офісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтаж

Товщина

Набагато простіше було б просто встановити металокаркас і обшити його з двох сторін гіпсокартоном, але далеко не завжди замовники хочуть витрачатися на додаткову бік обшивки, та ще й на її декоративну обробку. В даному випадку, можлива установка перегородки з ГКЛ не металевий, а на алюмінієвий профіль або спеціальний молдинг, але слід пам’ятати, що перегородка може втратити стійкості.

Якщо перегородка встановлюється в один лист гіпсокартону, необхідно зводити під неї каркас з металевого куточка, так як стандартний профіль або стартова рейка з алюмінію будуть «грати» від ваги перегородки, і та буде досить нестійкою.

Офісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтаж

Монтаж

Визначившись з типом перегородки, кількістю шарів і висотою перегородки, можна приступати до роботи. Ми пропонуємо вам розглянути простий варіант, який не потребує зайвих витрат і надмірних зусиль, так як починати зі складних проектів ми вам не рекомендуємо. Отже, зводимо гіпсокартонну перегородку в офісі.

Ми пропонуємо вам пропустити етап розмірів, закупівлі матеріалів і підготовчих робіт, так як даними процесами ми займалися вже не раз, і відразу перейти до установки перегородки в офісі.

Офісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтаж

Для сьогоднішнього огляду ми вибрали, як і говорили раніше, простий варіант, а тому, складнощів у нас виникнути не повинно.

 • В першу чергу, строго по розмітці майбутнього робочого місця службовця, ми встановлюємо каркас під офісну перегородку з гіпсокартону.
 • Каркас кріпимо на три площини – на стіну, на підлогу, і на стелю. Грубо кажучи, у нас виходить правильний прямокутник з направляючого профілю, який однією стороною периметра спирається на стелю, другий – на стіну, третьої – на підлогу, а четверта сторона залишається у нас в повітрі, закріплена тільки кінцями до стелі і підлозі. Крім того, вона закріплена на основу каркаса.
 • Далі ми встановлюємо ребра жорсткості, або одне ребро, якщо хочемо зробити перегородку невисокою. Тобто, в приміщенні з висотою стелі 2,6 м встановити ребро і одночасно основу для закріплення гіпсокартону можна на висоті 1,0-1,4 м.
 • Офісні перегородки не потребують утеплення, а тому одразу обшиваємо перегородку гіпсокартоном. Процес цей дуже простий, і все що вам знадобиться для його проведення, це шуруповерт, саморізи і, власне, сам гіпсокартон.
 • Оздоблення

  Коли ГКЛ встановлений на каркас, перед нами з’являється офісна перегородка з гіпсокартону, яка виглядає дуже грубо. Природно, її необхідно прогрунтувати і зашпаклювати. Робити ми це вже вміємо, а тому відразу переходимо до наступного процесу – обробці залишився «голим» профілю, який йде від основної перегородки до стелі, створюючи жорсткість, а також обробка торцевих частин перегородки і її кутів. Пропонуємо вам не витрачати час на перфоуглы, шпаклювання та фарбування торцевих частин, так як в будь-якому офісі вони обобьются вже через тиждень-два. Альтернативою можуть стати спеціальні молдинги, якими можна акуратно накрити всі торцеві частини, присадивши їх, наприклад, на клей. З таких же успіхом можна обробити і залишився профіль, що йде до стелі, отримавши в результаті пластикові торці і тонку частину підстави під дерево, мармур або будь-яку іншу текстуру і колір, під які ви вибрали обробний матеріал.

  Офісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтаж

  Декор

  Крім того, про що ми вже переговорили, перегородка з гіпсу в офісі завжди може бути прикрашена або дооснащена. Молдинг, пластиковий короб, обшивка торців – це зрозуміло, але от цікаво було б урізноманітнити і верхню частину перегородки.

  Її, наприклад, можна просто задекорувати, можна встановити на верхню торцеву частину скло або оргскло, надавши перегородці оригінальності, а можна і поставити на верхній торець перегородки поличку, вузьку, але дуже зручну, на яку можна буде поставити все необхідно – канцелярію, декор, живі квіти і так далі.

  Установка офісних перегородок з гіпсокартону хоч і не вимагає особливих знань і професіоналізму, але вимагає обов’язковості використання суворої послідовності.

  Пристрій офісних перегородок з гіпсокартону (відео)

  Гіпсокартонна перегородка в офісі – справа нескладна, але тільки якщо ви встановлюєте найпростіші перегородки. Якщо ж вам доведеться працювати з одношаровими перегородками, спеціальними профілями, скляним дооснащением, проведенням комунікаційних кабелів крізь перегородки і так далі, то тут вам доведеться ще багато чому повчитися.

  Галерея: офісні перегородки (20 фото)

  Офісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтажОфісні перегородки з гіпсокартону: вибір перегородки і монтаж