Оздоблення мансарди гіпсокартоном

Оздоблення мансарди гіпсокартономГіпсокартон використовується кожен раз, як необхідно вирівняти стіни, утеплити їх або прокласти всередині стін інженерні комунікації. Застосовується гіпсокартон і в тому випадку, якщо потрібно облагородити та підготувати до декоративної обробки мансарду.

Оздоблення мансарди гіпсокартоном

Оздоблення мансарди гіпсокартоном

Стіни мансардного поверху

Стіни вигнати досить просто, необхідно лише встановити правильний каркас і обшити його гіпсокартоном. Як і завжди, ми запропонуємо вам використовувати дерево або металевий оцинкований профіль, але ще краще, якщо мансарда вже оброблена деревом або там є спеціальні лаги, стійки, ребра жорсткості. В даному випадку, вони можуть виступити доброю половиною каркаса, а з дерева ми просто зробимо додаткові конструкції під ГКЛ.

Оздоблення мансарди гіпсокартоном

Можна сказати, що у нас буде вже не обробка, а підшивка мансарди гіпсокартоном, що ще більш просто і набагато дешевше. Вам не доведеться витрачати гроші на безліч матеріалів, необхідно буде придбати тільки додатковий брус і рейку, і встановити їх за всіма правилами.

Також рекомендуємо прочитати:Металева решетування під гіпсокартон на мансарді
Оздоблення мансарди гіпсокартоном (10 фото, відео)
Дизайн арки з гіпсокартону для кухні: складні конструкції в інтер’єрі
Як повісити карниз на гіпсокартон

Оздоблення мансарди гіпсокартоном

Основним етапом у внутрішній обробці мансарди гіпсокартоном вважається саме установка каркаса, строго з дотриманням рівнів площин і попередніх замірів.

Стеля

Гіпсокартонний стелю на мансарді можна встановити на основні несучі балки, вам навіть не знадобиться спеціальний каркас. Звичайно, якщо вони вже зашиті або розташовані незручно для роботи, необхідно буде створювати повноцінний каркас. Інакше, можна просто принести певну кількість бруса, який буде необхідний саме для суміщення стиків ГКЛ.

Оздоблення мансарди гіпсокартоном

Далі, стеля встановлюється строго за розмірами, але бажано зі спеціальною обробкою, закладкою всередину утеплювача і пароізоляції безпосередньо під шар гіпсокартону.

Оздоблення мансарди гіпсокартоном

Установка дерев’яного каркасу і зашивання дерев’яних частин даху гіпсокартоном передбачають якісну обробку деревини спеціальними захисними складами.

Оздоблення мансарди гіпсокартоном

Поєднання матеріалу і приміщення

Деякі майстри, які звикли працювати, скажімо, з дерев’яними панелями, кажуть, що гіпсокартон не зовсім підходящий матеріал для мансардного поверху. Але це не так, адже гіпс відмінно підходить практично для будь-яких внутрішніх робіт. Він ідеально рівняє стіни, стає маскуванням труб і кабелів, прикриває шари утеплювача і звукоізоляції, а тому, відмінно підходить для обробки, і не тільки мансарди.

Оздоблення мансарди гіпсокартоном

Оздоблення мансарди гіпсокартоном

Правильно встановивши ГКП на стіни, ви створюєте «полотно» для будь-якого шедевра. Тепер мансарда може бути пофарбована, обклеєна шпалерами, зашита абсолютно кожним матеріалом, який є нині у продажу, а тому, можна сміливо вважати, що гіпсокартон – кращий матеріал, який може впоратися з підготовкою поверхонь до декоративної обробки.

Оздоблення мансарди гіпсокартоном

Оздоблення мансарди гіпсокартоном (відео)

Галерея: обробка мансарди гіпсокартоном (20 фото)

Оздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартономОздоблення мансарди гіпсокартоном