Багато людей, які замислюються про покупку власного будинку, звертають свою увагу на компанії, що займаються продажем готових каркасних домокомплект. Якщо говорити простіше, то каркасний домокомплект являє собою конструкцію, де вже є зовнішні та внутрішні стіни, двері, вікна, перекриття, а також покрівля.

Каркасний будинок одноповерховий

В такому будинку, як правило, всі внутрішні поверхні готові для чистової обробки, яку майбутній домовласник може провести самостійно або доручити цю роботу стороннім компаніям. Що до зовнішніх поверхонь, то їх і обробляти не потрібно, так як вони поставляються з обшивкою.

Індивідуальні переваги

Зміст статті

 • 1 Індивідуальні переваги
 • 2 Вигоди придбання готових варіантів
 • 3 Основна комплектація
 • 4 Вартість
  • 4.1 Варіант 1
  • 4.2 Варіант 2
 • 5 Відео

Будинок з металевого каркаса

Популярність готових домокомплект пояснюється тим, що вони мають ряд переваг, які є вирішальними, коли постає питання про тип дому. Перш за все, до переваг належить можливість замовити будинок за індивідуальним проектом, де кожна деталь відповідала б вимогам клієнта. Після завершення робіт клієнт отримує повністю укомплектований будинок, який може бути зібраний, як фахівцями компанії-підрядника, так і силами самого клієнта.

Варто зауважити, що ті люди, які вибирають самостійний спосіб збирання, заощаджують значну частину коштів, так як відпадає необхідність оплачувати послуги цілої бригади робітників. При цьому можна не хвилюватися з приводу того, що в процесі складання будинку можуть виникнути які-небудь помилки, бо всі роботи проводяться під наглядом одного з фахівців компанії. Він керує всіма етапами робіт, і дає різні рекомендації по збірці. Однак, незважаючи на допомогу фахівця, цей спосіб краще вибирати, якщо у вас є певний досвід в будівництві, а також є вільний час.

Ще одним безсумнівним плюсом замовлення готового домокомплект є те, що він зводиться в лічені дні.

Висока швидкість збірки досягається за рахунок того, що вся основна робота проводиться на заводі компанії-підрядника, а на будмайданчик доставляються вже готові частини будинку, які необхідно з’єднати між собою, як конструктор. Крім того, всі деталі виготовлені в заводських умовах з високою точністю, і в процесі складання не доведеться підганяти їх, витрачаючи дорогоцінний час.

Домокомплект каркасного будинку з заводу

Відзначити і високу екологічність готових каркасних домокомплект. При виробництві всіх деталей конструкції використовуються тільки якісні матеріали, які пройшли відповідну перевірку. Як правило, велика частина конструкції майбутнього будови виготовляється з дерева, а воно, як відомо, є найбільш безпечним для здоров’я людини. Такі недоліки деревини, як пожежонебезпека і швидкий прихід в непридатність, усуваються за допомогою спеціальних просочень, якими її обробляють. Таким чином, каркасний будинок стає не лише екологічно чистим, але ще і надійним.

Вигоди придбання готових варіантів

Вигоди придбання готових варіантів

Домокомплект вигідно придбати, насамперед, тому, що їх вартість приблизно на 40-50% нижче, ніж, наприклад, при покупці будинку з цегли. Низька вартість пояснюється технологією виготовлення матеріалів, яка дозволяє витрачати мінімум виробничих потужностей. Приємно і те, що ціна відома заздалегідь, так як все виробництво поставлено на потік, всі будівельні матеріали закуповуються разом, а роботи виконуються «під ключ». Навіть якщо клієнт зробив індивідуальне замовлення, то вартість зміниться незначно, тому що навіть у такому проекті використовуються «серійні» деталі і комплекс робіт залишається колишнім.
Дерев’яний каркас будинку

Як вже було сказано вище, готовий домокомплект зводиться буквально в лічені дні. Якщо порівнювати з тим же цегляним будинком, то економія часу становить приблизно два місяці. Навіть якщо збирати будинок самостійно, то часу піде приблизно в півтора рази менше. Погодьтеся, що цей час можна витратити з більшою користю. Таким чином, вигода купівлі готового домокомплект полягає не тільки ви економії грошових коштів, але й часу.

Основна комплектація

Домокомплект Вира — 200м2. Ціна «під ключ» — 7.000.000 руб.

Як вже було сказано вище, готовий каркасний домокмплект є, по суті, конструктором, в якому є певний набір деталей. На будмайданчик доставляються необхідні деталі, потім проводиться складання каркасу, який є несучою конструкцією. А вже, власне, на каркас кріпляться необхідні частини. У різних компаніях комплектація може відрізнятися, але все-таки основні частини скрізь однакові.

 • Розробка проекту, підготовка ескізів, схем і креслень.
 • Зовнішні стіни, які поставляються з утеплювачем, пароізоляційними плівками і зовнішньої обшивкою.
 • Внутрішні перегородки.
 • Покрівля, панелі для даху, горищний утеплювач.
 • Вікна та двері з ручками і фурнітурою.
 • Перекриття та деталі для сходів.
 • Каркас, кріпильні анкери, куточки і скоби для нього.

Треба сказати, що комплектація може відрізнятися ще й в залежності від поверховості будівлі. В даний час найбільш поширені одноповерхові з мансардою та двоповерхові каркасні будинки. Якщо це стандартний одноповерховий будинок, то, відповідно, перекриття тут будуть не потрібні, а потрібно лише установка панелей для даху та покрівлі.

У тому випадку, якщо клієнт хоче заощадити на фундаменті, можна замовити будинок з мансардою.

До того ж, мансарда дозволить зберегти кількість житлових квадратів і збільшить кількість вільної землі у дворі. Двоповерхові будівлі, які користуються неабиякою популярністю у великих сімейств, можуть бути доповнені майданчик або гараж на один-два автомобілі.

Багато чого буде залежати і від призначення житла. Якщо це дачний будинок, то він може бути досить компактним, і обладнаний навісний верандою або ганком. Житловий будинок придатний для постійного проживання, так як в ньому буде все необхідне. Комплектація може бути доповнена різними огорожами, балками, стовпами кроквами, латами і додатковими комплектуючими.

Вартість

Наводимо для вас приклад домокомплект будинків, лазень від виробника. Купити можна дуже швидко, це типові проекти, виробництво яких вже налагоджено.

Варіант 1

Загальна вартість: 9 819 624,85 руб.
Площа загальна: 517,0 м2

Великий каркасний будинок доступний для замовлення
Головний, боковий, завдань фасади каркасного будинку
План 1 поверху
План 2 поверху
План 3 поверху

Варіант 2

Загальна площа лазні — 43м2
Загальна вартість будинку — 1 505 000 руб.

Візуалізація лазні та зони відпочинку
Візуалізація лазні і зони отдыха2
Візуалізація лазні та зони відпочинку. Вид з пташиного польоту
План лазні

Відео

Подивіться відео про те, як роблять домокомплекти на заводі. Якість і професіоналізм дуже високо!